Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Danas radio duplu smenu, sve do jaja, radim sa kezom, nem' pojma za¹to, ba¹ sam lepo raspolo¾en.

Pola sata pred kraj smene dolazi ¹ef sa izlazom za skije gde pi¹e 117 komada. A ja lepo popisao pre par dana 120 komada, po ¹ifri, bar kodu, du¾ini, ma po svemu, nema gre¹ke. Jo¹ me vraæao da proverim to jo¹ jednom da njega ne bi drndali iz centralnog magacina kako se ne¹to ne poklapa. Dakle, ¹ef je zasrao. Broj opet, uporeðuj ¹ifre... Tek sad lik radi izlaz za skije koje sam popisao pre pet dana i to je bilo hitno, kako bi sutradan bile poslate u centralni. Naravno da nisam zavr¹io, iza¹ao kuæi ranije :) Insistiraæu da ubuduæe odradim ceo posao sam, stvarno me smara da iz pièke vadim trnje  [zena]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

lazicu & pittatore sta vas sprecava da prodate te stanove i uradite sto i ja?


Lone Wolf

Citat: UFF poslato 25 Februar, 2018, 00:47
lazicu & pittatore sta vas sprecava da prodate te stanove i uradite sto i ja?


©ta si taèno uradio Uffe?
Neka kombinacija za stanovanje u BG?
Naravno da razmi¹ljam u tom smeru.
Mogu ja i da otvorim temu...
Не може рај на земљи.

UFF

prodao stan i preselio se na prirodu, kupio zemlju napravico kucu
200m od reke i 1km od jurija gagarina, u selu a u gradu  :)


Lone Wolf

Hoæemo novu temu?
Ima li placeva u blizini?
Po¹to su?
Ako nije smor da odgovara¹.
Не може рај на земљи.

UFF

tema vec postoji, druzenje kod uff-a kontejner city, ima i fotki pa listaj
ar je 4.000eur, zemljiste je privatno vlasnistvo ali je poljoprivredno, i drzava ne da prenamenu pa ne bi smelo da se zida, kao i po ostatku Srbije :D
tako sam i krenuo da radim sa kontejnerima, originalna ideja je bila da od njih napravim kucu, spolja krov i fasadu unutra gips i izgleda ko kuca izolovano je ko kuca a gradjevinska ispekcija moze da ga pusi jer nisam zidao, nemam ni temelj

Ostoja

 I onda je upoznao Ostoju...
I poèeo da zida...
Dodaje...
Pregraðuje...
Renovira...


Prièa jo¹ traje...

[rofl] [rofl] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lone Wolf

Kad smo veæ ovde...
Koji je logièan minimum za plac gde bi bio kontejner, a jednom mo¾da i ne¹to vi¹e?
3 ara?
Не може рај на земљи.

UFF

onoliko koliko je tebi dovoljno (npr jedan kontejner ti takodje nije dovoljan 6x2.4m)
ako pitas drzavu nisam siguran ali mislim da je 5ari minimum
mada ko ovu drzavu pita bilo sta
placevi su parcelisani uglavnom na po 5
ali eto ja imam 8, komsija pored mene 3 pa sledeci 4 pa 10 pa 15, nema pravila

Lazic

Sa dvoje dece nije ba¹ da sam rad da im ostavim ne¹to ¹to mo¾e da bude poru¹eno bez naknade... Sa druge strane tebe i da poru¹e za 20 godina, ispalo bi kao da si plaæao kuæu sa dvori¹tem, gostinskom kuæom i bazenom 80e meseèno... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 25 Februar, 2018, 18:43
Sa dvoje dece nije ba¹ da sam rad da im ostavim ne¹to ¹to mo¾e da bude poru¹eno bez naknade... Sa druge strane tebe i da poru¹e za 20 godina, ispalo bi kao da si plaæao kuæu sa dvori¹tem, gostinskom kuæom i bazenom 80e meseèno... ;D
Oces da kazes da ga sve dosad kosta 19200 evra? bez cene placa 😀 nesto jeftino to izaslo 😀😀😀

peratrap63

Citat: Lone Wolf poslato 25 Februar, 2018, 14:13
Kad smo veæ ovde...
Koji je logièan minimum za plac gde bi bio kontejner, a jednom mo¾da i ne¹to vi¹e?
3 ara?
3 ara minimum je potrebno za ev.legalizaciju jednog dana

UFF


lord_oblivion

Ugraðuje¹ i toèkiæe ili se tovari na one samohodne platforme za svemirski program?  :D

Od ovoga mo¾e da se napravi ozbiljna kvadratura sa zilion kombinacija rasporeda prostorija, samo treba pedantno uraditi unutra¹njost.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

i idalje ces imati kontejner u kojem zivis....ono po netu su vikendice u kojima ljudi ne zive cele godine....primeticete da su u vukojebini....a posto su montazne na njih se ne placa osiguranje (nece niko da osigura) ne treba gradjevinska dozvola ako nema solidnu temeljnu osnovu...a za te pare mozes i trejler da kupis i da se selis svake nedelje....dzipsi vej
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: mrle poslato 22 Februar, 2018, 11:15
Citat: El Jefe poslato 22 Februar, 2018, 11:13
Ако треба варење  Миле из Инђије. Авио механичар по струци.
ujajastio se i onaj semering kroz koji ide osovina poluga kvaèila. I tu curi.
Èuo se juèe sa havarijom, ima deklu sa sve semeringom.
nego iscure mi ulje. Skuplje novo ulje nego dekla.

on the Fiat

u petak probu¹im novu Nokian gumu na autu, stara par nedelja. U subotu ujutru pokazuje da je crkao grejaè. Uveèe èujem neki zvuk u motoru, otvorim haubu, a ono PK kai¹ se pocepao po du¾ini, ¹irine par milimetara i obmotao se oko svega ¾ivog. Eno je Multipla kod majstora. I¹la je na ostatak kai¹a ok.

Hurricane

..ukenjalo te, kais je mogao i da pukne

UFF

pa sta vozi na akumulator i bez serva nista strasno

Lazic

Uze mi reè iz prstiju... :D



A pumpa za vodu...?

Na Hondi je pokretao zupèasti kai¹ pa si mogao tako dok god ima¹ struje... :D Mada terao sam gejmobil do majstora bez kai¹a, oko 5 km, nije se pregrejao...

Hurricane

..a sto da pukne kais jebemu


Bolje je da ne pukne svakako, mogao bez njega ili ne