Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: zVuk poslato 20 Februar, 2018, 18:24
....ne znam sta bih ti reko, a da posle ne raspricas....
[rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm]  :-[ :-*

Ni¹ta sam æu da pijem i pu¹im a ti se duri...

aæimo

Laziæu, kakav kraj zime, tek kreæe zima u punom jeku.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2018, 18:17
Poenta tvog pisanja je da ti je dosadno, kakva druga strana prièe nekoga ko hrani kuèiæe ekserima, to odma' na banderu i æao... ;D

Da sam ja normalan rekao bih, odma' na psihijatrisko posmatranje i u ludnicu, ali to je veæ tro¹ak...

Nego, mogo bi neki dan da svrati¹ na domaæu i buksnu, da malo lak¹e padne ovaj kraj zime... Ako si u Bg... :D





@lazic
imaginarna prica

covek upeo komsiju u kucu i ubio puskom njega, zenu , dvoje dece, psa i prevrnuo akvarijum sa zlatnom ribicom...
monstrum po svim aspektima
ispostavlja se posle par dana da je ubijeni komsija par dana pre toga silovao i ubio njegovu sedmogodisnju cerku i bacio je u reku....ovaj to otkrio pre policije i prsao...nas narod bi rekao zatro mu seme...
uopste cela prica ne umanjuje njegov zlocin vec daje jedan potpuno drugi odsjaj na isti...ili senku....da je socijalna sluzba radila svoj posao do izivljavanja pedofila ne bi ni doslo kao ni do sleda stvari....gomila ljudi strada a onaj koji je stvarno odgovoran ne.
ne smaju da postoje psi lutalice....mogu da ugrizu neko dete , da ga unakaze ili cak ubiju....drzava treba da uvede licence za drzanje pasa pa ako nije pas od odgajivacnice mora biti sterilisan a ako je privatno vlasnistvo mora imati cip i biti redovno vakcnisan i pregledan od strane veterinara....kako nebi bilo zapostavljanih pasa i pasa izbacenih na ulicu....koje posle zovu lutalice....
ne postoji human odnos prema zivotinjama ...samo prema ljudima....zivotinje sluze da zadovolje neke nase potrebe a prema ljudima treba da osecamo ljubav, zaljenje pa i mrznju....isto vazi i za macke.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

I ja volim zivotinje,i tesko mi je gustera da ubijem,al kad bi mi dijete izujedalo, sumnjam da bi se mogao suzdrzati!!!  Al znam da ne bih trovao,stavljao eksere,vec metak i u celo,pa nek me ganjaju!!!   Ako nadju oruzije,alal im cufte!! Nek tuze!!!
jin-jang

MIGE

Citat: mrle poslato 20 Februar, 2018, 11:36
malo tresnuo jutros u Drajzerovoj. kada sam ustao bilo solidno vreme, kreæem na posao, malo zabelelo, kad me uhvati meæava, i bus stao u drajzerovoj i napravio kolonu, ja re¹io da je obiðem i pri povratku u svoju traku, zakaèim dublji sneg, belu liniju, jebem li ga, i ode u piruetu, pobe¾e toèak.
Samo sam malo tresnuo i ustao, pomogao mi lik iz auta da podignem motor. Upalio i nastavio sa 5km/h.
a ja zvao lazica i rekoh mu da sam te video.. :o

mrle

Citat: MIGE poslato 20 Februar, 2018, 21:50
Citat: mrle poslato 20 Februar, 2018, 11:36
malo tresnuo jutros u Drajzerovoj. kada sam ustao bilo solidno vreme, kreæem na posao, malo zabelelo, kad me uhvati meæava, i bus stao u drajzerovoj i napravio kolonu, ja re¹io da je obiðem i pri povratku u svoju traku, zakaèim dublji sneg, belu liniju, jebem li ga, i ode u piruetu, pobe¾e toèak.
Samo sam malo tresnuo i ustao, pomogao mi lik iz auta da podignem motor. Upalio i nastavio sa 5km/h.
a ja zvao lazica i rekoh mu da sam te video.. :o
dok sam nizbrdo palio na gurku?

nego kao da mi negde kaplje ulje, ili je to juèera¹nja bljuzga sprala proliven benzin iz karbova. Vidim jutros fleku ispod njega.

Hurricane

...stavi karton ispod, pa pomiri¹i lepo da vidi¹ jel ulje, benzin, antifriz...

mrle

Citat: Hurricane poslato 21 Februar, 2018, 10:26
...stavi karton ispod, pa pomiri¹i lepo da vidi¹ jel ulje, benzin, antifriz...

pukla dekla.

lord_oblivion

Ahtung dihtung  :D

Bison plastelin a posle kod Havarije na varenje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

El Jefe

Ако треба варење  Миле из Инђије. Авио механичар по струци.
Друштво за заштиту од животиња

mrle


mrle

Citat: El Jefe poslato 22 Februar, 2018, 11:13
Ако треба варење  Миле из Инђије. Авио механичар по струци.
ujajastio se i onaj semering kroz koji ide osovina poluga kvaèila. I tu curi.
Èuo se juèe sa havarijom, ima deklu sa sve semeringom.
nego iscure mi ulje. Skuplje novo ulje nego dekla.

El Jefe

Јебеш уље. Битно је да нађе целу деклу.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

©to nisi stavio neku èiniju ispod...? :)

mrle


El Jefe

Ако цури то је поуздан знак да има довољно.
Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

E, a kad prestane da curi...mnogi poveruju da se samopopravilo  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

gledam ono Elf ulje jeftino polusintetika 550, a sintetika 680din...
valja li to? I koje od ova dva?

Glava Dole

Meni je sad u motoru polusintetika 15w50... sta znam, ja sam zadovoljan :)

bigbad86

Ne slusati Milosa, ona skida glavu i kad ulje menja!