Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

pa komp je ogranicen, ne moze da prikaze vise od ovog  [rofl]

Grof

... èek bre Uff-e nisam skontao jesi ti uzeo Golfa ili tenk (ruski naravno ) ?????  [rofl]

Zeljkamp

Uz'o je Golfa koji u mestu trosi kao tenk !
TwinZ Auto & Moto

Andreja

Odradio prenos vozila, ostale BG table, vozilo bilo kod prethodnog vlasnika 9 godina... Stara saobraæajna va¾ila do maja 2018. Izvadim novu, va¾i do maja 2018. Istièe jebena tablica  [ludak] Je l' ima neko dovoljno inteligentan i obrazovan da mi objasni zbog èega tablica zastareva posle deset godina? Oèuvana, neogrebana, èista, regularno kori¹æena, nije bio-razgradiva (dobro, jeste ali ne posle 10 godina).

Sve odradim da prilikom registracije ne bih plaæao sve odjednom, ispostavi se da sam ispao
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


mi¹ko_kolo

Veèeras oko 7 mi umre kolega sa kojim sam radio preko 25 godina. Danas bili na poslu i svirao je probu, veèeras ga vi¹e nema. A za 20 dana je trebalo da ide u penziju... Jebem te ¾ivote!

mkt


Lazic

Nije bolovao nije se muèio, ipak dr¾ava najbolje pro¹la...

mi¹ko_kolo

Jebem i tebe dr¾avo! Da je oti¹ao u penziju, socijalno bi refundiralo odreðenu kolièinu para za tro¹kove sahrane. Ovako - kita! Mada, koliko sam èuo, daæe firma pare.

OKi

#24270
Reklame na Msg  :drka:



Kako se otarasiti ovoga  [panic]

Poljanac92

To je od poslednjeg update-a krenulo reklamiranje na messengeru...hoce Secerbeg jos para, kriza je, a on  skroman decko, sve pare salje kevi  ;D
Za sada nisam nasao neki ad blocker za to, da sam znao ne bih update-ovao msg...ovako jbg, nzm da li pomaze vracanje aplikacije na fabricko  :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

dzimika

ja zato iskljucio update odmah, nema nista da radi dok ja ne odlucim da hocu i ne skidam aplikaciju za svaku mogucu stvar koja postoji i jako me nervira kad mi nudi sajt samo tu opciju, kao ponekad linkedin sto ume da uradi, jebala vas aplikacija, da je hocu ne bi isao preko browsera


dzimika

pa sta mislis zasta stavljaju integrisane baterije

OKi


mkt

nemam sta da krijem a kad imam koristim shemafon

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bucko

#24278
Danas,Kneza Milosa kod Ruda ,voznja u kontra smeru,za ne poverovati


mi¹ko_kolo