Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

do jaja :)

bolje nego ko na buvljaku da ne mozes da se okrenes nigde
ovako imas simbiozu
urbano i u gradu a tisina i mir ko na selu :D

ranko

Citat: UFF poslato 27 Avgust, 2012, 14:05
Citat: zmiya poslato 27 Avgust, 2012, 14:03
Pa ne bi taj sam plaæao stan nikad,uvalio se..

nisam se bre uvalio trazi covek nekog da mu cuva stan dok je u usa
naravno da ne placam ali ne placa ni on meni :D
jos se razmisljam..

sto se razmisljas ludaku :) ?

jbt ja jurim stan da promenim ( ovaj sad kod arene je malecak ) i svi bre neke silne novce traze... a na stranu sto su komunalije kao da si na menhetnu... mada belvil malo jebe jer je skupo ono odrzavanje ( common area ) i te munje... dal je 40 centi po kvadratu mesecno ?


mi¹ko_kolo

A stanovi kr¹ najstra¹niji. Kao i gomila zgrada pozidanih unazad 6-7 godina. Ja samo gledam kod mene na Ðermu i Crvenom krstu na ¹ta to lièi posle par godina. Za dvaes' godina ima da se samouru¹e. Neæe im trebati niko drugi.

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Avgust, 2012, 15:50
A stanovi kr¹ najstra¹niji. Kao i gomila zgrada pozidanih unazad 6-7 godina. Ja samo gledam kod mene na Ðermu i Crvenom krstu na ¹ta to lièi posle par godina. Za dvaes' godina ima da se samouru¹e. Neæe im trebati niko drugi.

To ko Novosadska Grbavica...
Ko tu sve nije zidao zgrade - preduzetnici, investitori, dunðeri....
Brat od ujaka se bio uselio u stan u kom nije mogao da otvori prozor vi¹e od 20-30cm, kaèio je vrh prozora plafon, a plafon kriv...   [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

AndreyRR


Major


mkt

moj ortak iz  aluplastika tamo postavljao prozore i kaze da su stanovi krs teski

AndreyRR

#2427
sve novogradnje su krsevi neopevani

Lazic


pit


Samo stanovi stariji od 30 godina vrede nesto i mozda nesto malo izgradjeno posle toga.Secam se kad sam sekao stepeniste u lokalu (inace zgrada je izgradjena 65 g.) da sam morao da angazujem neku masinu sa nozem precnika 70 cm i da je sekla 4 sata nekih 15-ak stepenika.Onaj prvi nije mogla da dohvati i kasnije sam pokusavao hiltijem i cime sve ne da ga slomim i nisam uspeo pa sam ga oblozio plocicama.

Plazma Keks


AndreyRR


pit


Phoenix

Citat: UFF poslato 27 Avgust, 2012, 12:30
Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 18:46
Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2012, 15:30
Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 15:07
samo se ti teshi,vishe djubra sam video oko tvoje zgrade nego u mojoj ulici celoj  [rofl]

tacno
ali bar nema govana i ne smrdi na svinje

vidi to nema ni kod mene al bar nisam opterecen kompleksom velegradjanina!

posto si mene citirao jel to kazes da ja jesam?
a ako nisam cemu onda taj komentar?
naravno da ne mozes da budes opterecen kad ni ne zivis ovde
i koliko vidim na forumu sve neki doktori i svi postavljaju dijagnoze
a zverka naravno nadrkana ko i uvek i samo kenja i napusava redom  [blahblah]

vidi neko ti dao minus umesto mene [rofl]

da,kazem da jesi!
tebi su sve pichkovci i pizde materine i svuda smrdi na balegu i gazi se po govnima,si bre ti  [ludak] loma ili shta  [neampojma]

sledeci put citiraj kako treba jer je vezano jedno za drugo i nema smisla jedno bez drugog!

Citat: Phoenix poslato 25 Avgust, 2012, 18:46
vidi to nema ni kod mene al bar nisam opterecen kompleksom velegradjanina!
Zivi ti tu i uzivaj,podjednako uzivamo ti,ja i svi ostali jer su navikli na to gde su!
a za one iz kruga dvojke ti si iz pichkovaca koliko i ja za tebe ;)

Nije periferija selo gde nema struje ni vode a poshtar dolazi svake trece srede!
I ako pogledash tvoj Vidikovac on je isti kao i moja Palanka,zabit! 
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin


Kad èeka¹ poreskog inspektora, a njega nema ceo dan...  [doh]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

phoenix opet dijagnoza bez definicije
aj obrazlozi to malo otvori mi oci
i zivi ti onda u tvojoj planci i dalje  [hello]
ne znam sto si koji qrac dolazio ovakmo i iznajmljivao stan

a sto se tice belvila cigane mislim da su ocistili a da su stanovi tezak krs znam i sam jer sam spavao u njima dok sam radio na unezverijadi a u jednom stanu se i zapalila instalacija cam

El Jefe

Pitanja tipa sta da kupim-Recimo imam 2.20 visine i 165 kila.Sta da kupim od motocikala?Prijatelju kupi trece oko pa budi kiklop
Друштво за заштиту од животиња

Phoenix

Citat: UFF poslato 27 Avgust, 2012, 21:16
phoenix opet dijagnoza bez definicije
aj obrazlozi to malo otvori mi oci
i zivi ti onda u tvojoj planci i dalje  [hello]
ne znam sto si koji qrac dolazio ovakmo i iznajmljivao stan

a sto se tice belvila cigane mislim da su ocistili a da su stanovi tezak krs znam i sam jer sam spavao u njima dok sam radio na unezverijadi a u jednom stanu se i zapalila instalacija cam


da se prganjam jebenim minusima sa tobom ne pada mi na pamet.

mislio sam da je ovo obrazlozenje sasvim dovoljno  [cheers]
tebi su sve pichkovci i pizde materine i svuda smrdi na balegu i gazi se po govnima,si bre ti  ludak loma ili shta  nemam pojma
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

kao sto rekoh svi su doktori koji umeju da postave dijagnozu ali ne i da je podrze objasnjenjem i cinjenicama

retko gde se gazi po govnima a ako te interesuje da li je ta lokacija picka materina lepo se okrens oko sebe i ako vidis vise kuca nego zgrada onda jeste
na vidikovcu do pre 2 godine bila samo jedna kuca, sad izgradili jos neke na divlje

borca,ovca,kotez nije beograd, barajevo nije beograd, sremcica nije beograd, rusanj nije beograd, zemun polje nije beograd, plavi horizonti nisu beograd, bolec nije beograd, lestane i surcin takodje ne spadaju u beograd a neki cak i mladenovac i obrenovac nazivaju beogradom  [ludak]

zmiya

Pretpostavljam da po tvojoj debilnoj logici ni dedinje ni Senjak nisu Beograd jer su sve kuæe,nigde zgrada..