Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

©ta je on tada znao ¹tasusise   ;D[rofl]

Bori¹a


aæimo


Hattrick

A to je chat ?  :o
Ja svo vreme mislio napredna pretraga.  :)

mkt


UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

jesam,  oba

nema veze popunicu malterom a ionako cu da lepim stanglice kamena preko

Ostoja

Vi bra tor....
Al za beton, ne onaj drugi...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gavrolini


bobangsxr

Nemoj malterom... ospicaj malo taj gornji deo da bude pod kosinom i zasaluj ponovo samo taj deo gde fali ali ostavi dva cm lufta da mozes da punis betonom... i puni iznova... ima da bude kao novo  [cheers]

UFF

hocu, hvala na savetu


sreca nisu svi stubovi ispali tako :)


oni koje sam salovao fosnama i nisu nesto ali su bar svi puni i ravni ali oni koje sam radio blazuljkom i furniranom ivericom ko staklo :)
a deo sam krpio i sa osb plocom pa dobio zanimljivu teksturu

http://s18.postimg.org/6yqannufd/26176578_10156538681440260_2002909878_n.jpg
http://s18.postimg.org/697ibb1ll/26197181_10156538678345260_724106463_n.jpg

Lazic


eclipse4

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2017, 20:59
Streba da snimis vlog o tome :)

i nek sere po svemu sto nije ceresit cl 55 hd2plus-mix od 12 latentnih gigabajta dzak

Joker

Odneo mi pauk auto... Ajde to me i nije iznerviralo toliko, ko me jebe kada sam znao gde parkiram... Ali da ne mogu da podignem auto osim ako nije na moje ime ili da imam ovlascenje, e to me izbacilo iz takta... Usta im ga nabijem, jos mi uzimaju 100e jos me jebu da cekam kuma sat vremena i jace...
Neka devojka dosla, na muza se vodi auto, isto prezime, adresa, sve i muz joj na brodu radi, ne moze da uzme... I sta sada ona da radi? Idioti jbt..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Lek je malo du¾a sajla i katanac... Zakatanèi¹ auto za bilo ¹ta, èak i za drugi auto ako zna¹ da æe¹ da ode¹ pre tog drugog... :o :D Ne smeju da seku sajlu/lanac... Mogu samo da napi¹u kaznu za pogre¹no parkiranje... Gledao sam lika na Vraèaru pre par godina koji je redovno zakljuèavao bembaru za neki stubiæ... :o ;D

mi¹ko_kolo

Bio je i taksista u Vojvode Stepe, kaèio Oktaviju za banderu.

Lazic

Ne bih to znao da jednom nisam bio bez vode 3 dana... Pukla cev na okretnici trola ispod jedne od bandera ¹to dr¾e ¾ice, bandera poèela da tone, a neki idiot za nju zakatanèio prikolicu za èamac i oti¹ao na odmor... Niko nije smeo da preseèe lanac i pomeri prikolicu pa su samo iskljuèili vodu da se ne sjebu ¾ice... Treæi dan se to proèulo pa je neki normalan kom¹ija presekao lanac i pomerio prikolicu...

UFF

Citat: Joker poslato 04 Januar, 2018, 19:25
Odneo mi pauk auto... Ajde to me i nije iznerviralo toliko, ko me jebe kada sam znao gde parkiram... Ali da ne mogu da podignem auto osim ako nije na moje ime ili da imam ovlascenje, e to me izbacilo iz takta... Usta im ga nabijem, jos mi uzimaju 100e jos me jebu da cekam kuma sat vremena i jace...
Neka devojka dosla, na muza se vodi auto, isto prezime, adresa, sve i muz joj na brodu radi, ne moze da uzme... I sta sada ona da radi? Idioti jbt..


pa to su namerno izmislili da pored te kazne mogu da ti naplate i lezarinu

sta mislis koliko ce da kosta tu ribu kad joj se muz vrati sa broda?

Joker

Vise od tog punta sto vozi... Debilcine..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...