Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Probao si samo da mu dodelis da ga sistem vidi bas tu gde si okacio sliku (desni klik pa change drive and letter paths pa add ili tako nesto, nisam siguran kako bese kad je unallocated) pre formatiranja? Desavalo mi se da se uopste ne pojavi citav hdd u my computer posle reinstalacije sistema, samo mu dodelim iz menadzera i pojavi se, sve je tu, sve radi normlano :) Biras cak i kako ces da se zove, D, E, F itd :)

PECA BMW

da ali bilo kakva promena tu zahteva i format , tako da prvo moram da povadim podatke ( ko zna gde) pa tek onda da ga vratim u zivot .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Moralo bi da inace mozes da ga sakrijes i pustis da bude vidljiv bez ikakvih gubitka podataka, ali kod tebe pise da je prazan prostor... ne znam sta ga je snaslo :) Ali iscackaj u svakom slucaju u tom delu jos jednom i pokusaj samo da mu dodelis da bude vidljiv i moguce je da ce da proradi i pojavi se sa sve podacima :) Ako ga do sad nisi vec formatirao, naravno :)



I eto ga(dok je malo pre bio nevidljiv)


PECA BMW

ma sve moze ali dok ne povadim podatke ne bi da se mnogo zezam

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole


Lazic

Peco, mogla je da pukne particija iz raznih razloga, ne verujem da ima veze sa samim diskom... Proveri ga hdd sentinelom...

megaidiot

jel jos uvek postoji partition magic? meni je to pomagalo dok sam morao da radim sa windowsom.

PECA BMW

pokrenuo neki recovery program i nadje mi 1,5 Tb na hdd-u od 1 Tb na kome je bilo 500 Gb podataka ? ?

i gde ja sad da stavim to da bi oporavio hard ...  [doh]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ni¹ta neobièno za starije hardove... Napuni¹ ga, obri¹e¹, napuni¹ ponovo, opet obri¹e¹ i programi za recovery vide oba sadr¾aja... Samo ¹to za prvi mo¾e¹ da se slika¹... ;D

Samo gledaj u kakvom su stanju fajlovi, biæe ti jasno... :)

PECA BMW

ali tu je trik , hard je star 1 dan !  za stare znam da cupa i ono odavno obrisano , ali sta ovde da cupa kad sam tek stavio podatke .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

To i mene buni... Jeb'ga gledaj fajlove po imenima, zna¹ ¹ta si snimao... I ¹ta si bre na¹ao da raspakuje¹ zipove od 45gb... :o :)

A mo¾da su ga koristili u fabrici... :D Juèe sam izvadio iz kesice 3 ba¹ ta wd blue od 500gb, pokrenuo hdd sentinel, jedan je imao 1 start stop ciklus, ¹to je ok, ali drugi 10, treæi 15... :o Novi zapakovani...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Hattrick

Verovatno radili radne testove random diskova sa proizvodne trake.

megaidiot


Lazic

Ovi moji su kupljeni isti dan od istog dobavljaèa... Ali po¹to sam ih ja otpakovao kapiram da su ih ukljuèivali u fabrici, ¹to mi ne smeta ni najmanje... Elem, kolegi mjauknuo hdd koji je imao oko 1500 radnih dana, ali skoro 10.000 start/stop ciklusa (bio mu ukljuèen power saving), moji starci od hard diskova svi preko 1500 dana, ali po 300-400-500 ss ciklusa, svima health/performance 100%... :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Svaki popis isto,zoves budale da ti plate,oni ignorisu,kukaju da nemaju,da su ih zajebale musterije,nisu dosli iz Njemacku,nisu im platili..,a kad su uzimali robu,onda med i mlijeko obecavali!!  Sa ljudima je najgore raditi!!  Samo da mi je naci neki glupi posao,da se kurtalisem budala!!!!
jin-jang

dzimika

Nemam vremena da pisem svaki dan ali verovatnp bi dnevno bilo 10 postova u temi sta me iznerviralo na poslu, ali koji god posao da radis uvek imas posla direktno ili indirektno sa ljudima a budala koliko hoces I gde hoces

Andreja

Ontopic (podseti¹e me M_Z D¾imika): svaki dan na poslu. Ljudi su sve bezobrazniji i gluplji... Ili meni to sve vi¹e smeta.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D