Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2017, 21:06
Po kom osnovu nisu vratili pare?
po osnovu sto ti je firma likvidirana i nece da ti potpisu presudu dok se para ne odreknes kao i kontratuzbe....kod njih i pogaca i noz....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Govnari... A nisu ni turski ni nemaèki ni amerièki okupatori, Srbi bato... :(

bigbad86

Au jbt moj cale dobro prosao, zavrnuli ga `95 za samo 50 000 maraka. Isto propala firma zbog toga, presudu dobio al para nemaaaa :D

Hattrick

Citat: bigbad86 poslato 25 Novembar, 2017, 18:05
Au jbt moj cale dobro prosao, zavrnuli ga `95 za samo 50 000 maraka. Isto propala firma zbog toga, presudu dobio al para nemaaaa :D

Salji privatnog izvrsitelja, sa zateznim i standardnim kamatama, bice to lepa suma danas. Oduzmi im most na Adi. :D

bigbad86

Zajebo ga privatnik ne drzava. Vec mu oduzeli sve sto je imao i prvo namirili drzavne firme.

Lazic

I onda budi patriota... Kad odem sam na vrh neke planine pa pogled 100km ba¹ volim Srbiju... Dole meðu ljudima, gorak ukus...

ЯЭВОЛУТИОН

uzburkala se bara pa mulj isplivao....govna plivaju na vrhu....a zagadili vodu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2017, 18:45
I onda budi patriota... Kad odem sam na vrh neke planine pa pogled 100km ba¹ volim Srbiju... Dole meðu ljudima, gorak ukus...

Lazic

Èesto ti viðam Kedija sa terase dok pu¹im pre posla... ;D

bucko

Obidjem i ja klepetalo,da neko ne dira.

PS  nirvana popravlja gorèinu

megaidiot


dzimika

Jel jos neko ima problema sa SBB-om veceras?




Lazic

Citat: bucko poslato 25 Novembar, 2017, 19:22
Obidjem i ja klepetalo,da neko ne dira.

PS  nirvana popravlja gorèinu
:-* :-*

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2017, 17:37
Govnari... A nisu ni turski ni nemaèki ni amerièki okupatori, Srbi bato... :(

Mom prijatelju dr¾ava dugovala 40 miliona, a on dr¾avi za obaveze 3 miliona. Njegov dug je direktno vezan za to ¹to njemu dr¾ava nije platila. E tu je zajeb ti dr¾avi mora¹ da plati¹ i to sa svim kaznama i kamatama zbog ka¹njenja, a ona tebe mo¾e da jebava koliko hoæe. Onda zaposleni ostaju bez posla, bez doprinosa itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Zato ¹to smo dozvolili jebanje... Oni treba da se pla¹e naroda k'o ðavo od krsta...

mrle

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2017, 14:26
Zato ¹to smo dozvolili jebanje... Oni treba da se pla¹e naroda k'o ðavo od krsta...

ovi se krsta ne boje.

Lazic

I ne treba krsta da se boje nego nas...

mrle


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Ono kad te javni tuzilac zove i kaze da je vestak utvrdio da je razlika u potrazivanju 12000 dinara iako su trazili 85000 i da bi to trebalo da e plati te bi prekinuli krivicni postupak...a kaze ti da oni svejeno mogu da te dalje tuze za ostatak.....inace posto sam odbio da platim EPS-u struju koju je obracunao pokvareni sat oni su me tuzili za kradju.....iako sam im predlagao da im odmah plati razliku koja je realno bila oko 15000....dakle postoji racun...koji neces da platis....dakle osporavas ga a oni te optuze da si lopov....i na kraju vestak kaze da si ti u pravu ali oni i dalje mogu da potrazuju nesto sto im necu platiti nikad.... idemo dalje.....ceracemo se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11