Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2017, 02:49
telenor izbacio nove pakete i posrao se konkurenciji u zivot
kod njih sam od vremena mobtela kad je kartica kostala sto maraka i imala besplaten poruke, oduvek su imali najbolji signal/pokrivenost ali su uvek bili i najskuplji

e i sad imam neogranicene besplatne poruke i poziove ka svim fiksnim i mobilnim mrezama u celoj drzavi za 10eur mesecno

smesno, konacno ce primorati i konkurenciju da odrzi korak tako da ce nam svima biti lakse uskoro :)

u amerikama je tako vec celu deceniju

Ja sam od ove godine  pre¹ao na MTS i zadr¾ao stari broj. Koliko se seæam ovaj broj (i jo¹ jedan) imam od 97-98 god i nisam menjao provajdera, minimalno menjao pakete, plaæao i koristio.
Nisam se optereæivao sa tim sve dok mi ove godine nisu dali ponudu koju sam morao da odbijem ;)
Pred isticanje ugovora mesec dana me zivkaju iz Telenora i nude mi njihove nove genijalne pakete koje su smislili "menad¾Seri".
A to otprilike znaèi da mi kao decenijskom korisniku nude neverovatno dobru ponudu za produ¾enje ugovora u kojoj mi za ISTE pare nude DUPLO manje :D
Pitam ja èoveka koji me zove zna li matematiku i da nisam toliko glup da ne vidim da mi nude manje za iste pare, a on me sve vreme ubeðuje da nisam u pravu i da je to FENOMENALNA ponuda :D
I tako ja svaki put pitam da li snimaju razgovor i lepo ka¾em da snime da neæu duplo manje za iste pare i da ne tra¾im ni bolje za iste pare (nije me briga) i da pristajem da sve ostane isto za iste pare.
U tom periodu me zovu iz Telekom, jer odnekud imaju informaciju kad meni istièe ugovor, i nude mi dobru ponudu i neke ustupke. Odbijam jer me mrzi da se bavim tom papirologijom i oèekujem da mi ovi daju ponudu iz Telenora i da se sa tim zavr¹i. Naravno, oni me zovu i svi ponavljaju istu prièu, a ja ponavljam moju.
Doklinèi mi i ja re¹im da preðem u Telekom, podnesem zahtev za prenos broja i naravno Telenor na prvu odbije zbog pogre¹no popunjenog zahteva, a u stvari to rade verovatno svi da bi te jo¹ jednom ubeðivali. I onda me zove neki drugi lik i nudi bolje uslove, ali mene to sad ne interesuje. Ja ponovo podnosim zahtev, sad ispravljen, i ovaj put me zove neki treæi tip i nudi mi da za 500 din. meseèno imam sve ¹to sam imao do sada bez ikakvih dodatnih uslova.
E sad, inat je èudo, ja eto ba¹, ali ba¹, eto, ba¹ neæu. Nisam ja o¹tetio time Telenor, a ne mislim da sam o¹tetio i sebe. Po¹to tu ponudu ne smatram pravom. Ako ti decenijski korisnik jasno i glasno ka¾e da ne tra¾i ni¹ta posebno veæ samo da ostane isti paket kao i do sada (¹to nije ni jeftino) a ti ga ubeðuje¹ mesec dana da je glup onda jebi ga.
Da nisam mogao da prensem oba broja ne bih ni menjano provajdera.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Odavno znam da su u Vipu takoðe retardi, znaèi bataliæuu telefon...

Hurricane

...ja evo veæ 4 godine samo slu¾beni upravo iz tog razloga

Lazic


mrle

i ja volim svoj slu¾beni. Jo¹ dok ljudi nisu preterivali, imao sam onu "belu" karticu bez ikakvog ogranièenja, meðunarodni pozivi, roming... ali ljudi su glupi i alvavi, a pre svega glupi!!!
Poèeli pametnjakoviæi da se glupiraju, sedam sati razgovor sa Kanadom, konferencijska veza London, Beograd, Sidnej tri sata,  raèun u romingu 300-500.000 din... i ukinu¹e nam, sada svako ima limit pa se jebi.

pittatore

Begam iz VIP-a cim pre jer u rodjenoj kuci imam los signal do toga da ga uopste nemam, a imam sluzbeni Telenor i jos jedan MTS i oba imaju 4G u kuci.
Zvao, zalio se, slao listinge, sms poruke propustenih poziva....nista.
Kazu: Gospodine sve je ok sa vasom mrezom, probajte da prebacite u podesavanjima sa 3G na 2G mrezu  [ludak]
E to mi je bio okidac da bezim, vec negde oko nove godine, cekam novogodisnje ponude ostalih Operatera.

Bori¹a

u telenoru 20gb neta, pozivi i poruke neograniceno, ako neces telefon 1100 din... to je moj sledeci paket, istice mi ugovor u januaru

pajche

Nakon 17 godina sam presao sa MTS-a na VIP. NEO2 tarifa, za 1000 din 2gb interneta i negraniceni pozivi. Mislim da namerno pokusavaju da uniste MTS da bi se sto jeftinije prodao, nemam drugi odgovor za njihov kolaps koji se desava prethodnih godinu dana.

mi¹ko_kolo

To je cena ako neæe¹ telefon. Ako hoæe¹, onda je 1700 meseèno. Ja uzimam telefone jer traju taman te dve godine ugovora, a neæu da dajem ¾ivu lovu za mobilni, iako sam svestan da im mnogo vi¹e platim kroz ugovor. Naravno, telefone biram po principu "koji je najbolji za dinar, u okviru mog paketa?".

UFF

pa za tu razliku u mesecnoj ceni koju ces dati za te dve godine moze da kupis i bolji telefon za kes, a i dalje ces imati jebeno govno od dinar

trazi im S8 ili S8+ nebitno koji paket uzmes, najjaci pa duplo da vidis da li ces ga dobiti za dinar


@ mareskin

ja sam im takodje napisao da znam da novi korisnici donose profit i da zato njima nude bolje uslove ali da treba da razmisle malo od koga zive? i da su stari korisnici bitniji i da njima treba da ponude bolje uslove


zabroleo ih kurac ceo, nikad telefon nisam uzeo ali ovaj put nisu hteli da mi daju popust od 50% uz produzenja ugovora na 2 god kao sto su davali do sad (uz malo cimanja)

Boban_m

Isto ti je svuda. I ovde daju sve pogodnosti novim klijentima a starim sipak. Dzaba sam se trudio da im objasnim da je 7x jeftinije zadrzati staru musteriju nego steci novu ali dzaba ;D

Lazic

Prièao mi drug Davor koji radi po bankama veæ 6-7 godina, jedini naèin da doðe¹ do veæe plate je da menja¹ posao. On se u jednoj pokazao dobro, onda su ga ukrali iz unikredita za duplo veæu platu, tamo gde je bio nije mogao da dobije povi¹icu ni 100e, kao ¹to ne mogu u unikreditu(ili bilo kojoj drugoj) oni ¹to rade 10 godina... Idiotizam na delu... Znaèi raskinem ugovor sa telenorom pa onda kao hoæu da preðem kod njih...


@Uff:
Gazdina æerka uzela S8 ne znam dal' je plus ili obièan, na dve godine rata 3500 dinara, ima neki uslov valjda d'ima¹ raèun u telenor banci, mislim da ima neogranièene minute u svim mre¾ama i ne znam koliko 4G neta... Ne znam koliko je za ke¹, ali kapiram da je vi¹e od 84.000... Ili tu negde...

Zeljkamp

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2017, 23:22
zabroleo ih kurac ceo, nikad telefon nisam uzeo ali ovaj put nisu hteli da mi daju popust od 50% uz produzenja ugovora na 2 god kao sto su davali do sad (uz malo cimanja)


Nisi bio dovoljno uporan. Tako su i mene hteli da preveslaju. Malo morgen... ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF

na nove pakete Play+ koliko znam nikom ne daju 50%

daj da vidimo racun :)

Zeljkamp

Sada sam skapirao da si ti u Telenor mrezi. Ja sam u raspaloj MTS (imate neprijatelje) ali nije velika razlika. I dalje mislim da nisi bio dovoljno uporan i da ti nije bio dan. :) 
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Jel zna neko kako doæi do bilo kog odgovornijeg retarda od retarda u radnjama i kol centru?

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2017, 23:22
pa za tu razliku u mesecnoj ceni koju ces dati za te dve godine moze da kupis i bolji telefon za kes, a i dalje ces imati jebeno govno od dinar

trazi im S8 ili S8+ nebitno koji paket uzmes, najjaci pa duplo da vidis da li ces ga dobiti za dinar
Razlika u ceni za ke¹ i preko raèuna (u najjaèem paketu) je oko 7+1 hiljada. Na 24 meseca izaðe skuplje po 333 dinara. Ba¹ bi me zaboleo kurac da dam 85K u ke¹u za jebeni telefon. A i ono ¹to plati¹ njima, mo¾e¹ da plati¹ kroz raèun.

mrle

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2017, 00:26
Jel zna neko kako doæi do bilo kog odgovornijeg retarda od retarda u radnjama i kol centru?
znam ja jednog retarda.

Lazic

Ne u mts-u breeee... :o ;D A znam i ja tog... ;D :-*