Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


Bori¹a

ja zviznuo na crveno pre neki dan... prestrojio se u traku za levo, stao ispred zaustavne linije, deda me uhvati za ruku i kaze ne ne idemo pravo, ja prva i gas [rofl]

megaidiot

jutros kroz sveze crveno, takoreci zuckasto crveno, bila je kisica pa sam razmisljao da je logicno da sto manje kisnem manje cu pokisnuti, al mislim da ni ljudstvo ni elektronski gestapo nije video.

Lazic


mareskin

Citat: Lazić poslato 08 Novembar, 2017, 16:52
Citat: megaidiot poslato 08 Novembar, 2017, 10:38
30-50e
Ma to je džabaka na vaše plate, nemo' se nerviraš... :D

U Srbiji kazne u odnosu na primanja veće nego u Evropi :D

Eto gde je Evropa, a gde smo mi. Nisu nam ni do članaka :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#23785
I to koliko veæe...



ontopic:
Od letos planiram da zapalim telenor, od danas i mts... Imate promociju sledeæa 3 meseca uz svaku dopunu 1gb na 7 dana, tuki... Va¹ paket istièe tad i tad, odjavljujete se na taj i taj broj, tuki... Internet 200+ dinara za 20 minuta telefona u d¾epu... 22 minuta na vezi sa debilom iz korisnièke podr¹ke i jo¹ ja da pi¹em reklamaciju...

edit:
Naèestitao sam mu se mile nove godine, on pi¹e reklamaciju...

Glava Dole


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2017, 16:52
Citat: megaidiot poslato 08 Novembar, 2017, 10:38
30-50e
Ma to je d¾abaka na va¹e plate, nemo' se nervira¹... :D
probao sam da budem svabo i da se nerviram, ali mi ne ide nikako.

Lazic


Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2017, 18:45
Od letos planiram da zapalim telenor, od danas i mts...

ja se u mts kunem... zabaguje mi net - prijavim kvar u 9 uvece, ujutru u 10h eto ekipe dolazi da ispita sve i zamene mi modem...

imam nedoumicu u vezi racuna, posaljem im mail na [email protected] i sutradan stize odgovor od dva metra sve do tancina objasnjeno...

sto se mene tice, mogu samo da ih preporucim

verovatno bih i telefon kod njih uzeo da im nije poslovnica u cacku takva kakva je da mi se gadi da prodjem a kamoli da cekam 15h na red

UFF

telenor izbacio nove pakete i posrao se konkurenciji u zivot
kod njih sam od vremena mobtela kad je kartica kostala sto maraka i imala besplaten poruke, oduvek su imali najbolji signal/pokrivenost ali su uvek bili i najskuplji

e i sad imam neogranicene besplatne poruke i poziove ka svim fiksnim i mobilnim mrezama u celoj drzavi za 10eur mesecno

smesno, konacno ce primorati i konkurenciju da odrzi korak tako da ce nam svima biti lakse uskoro :)

u amerikama je tako vec celu deceniju

misa-pei

Pa zar nije i VIP izbacio onaj NEO, neogranièeno telefoniranje i poruke? Jo¹ i MTS da to uradi... Mada meni od 300 min uvek pretekne,a ko¹ta 500 din
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Sms je oduvek trebao da bude neogranicen, a u poslednjih par godina sms opada, gotovo da vise niko ni ne koristi, sad se poruka viber, iMessage itd..
Svi oni sada prodaju pakete ne na osnovu minuta nego megabajta, to je sada najskuplje. Svi oni ce postati internet provajderi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Ukinuti besplatne minute, pun mi kurac ljudi koji se odmah 'vataju za telefon èim uðu u autobus i prièaju o glupostima 45 minuta  [samoubistvo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lone Wolf

Mo¾da te iznerviralo u stvari ¹to ide¹ busem 45 minuta umesto motorom 20?
Не може рај на земљи.

Andreja

Od sat do dva u jednom smeru, svaki dan... Motorom bi bilo dvadesetak. Fuck my life :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

niki64

Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2017, 08:19
Od sat do dva u jednom smeru, svaki dan... Motorom bi bilo dvadesetak. Fuck my life :)
Jbt, ti ko iz Vrcina da putujes  :D :D :D
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

UFF


mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2017, 18:45
I to koliko veæe...



ontopic:
Od letos planiram da zapalim telenor, od danas i mts... Imate promociju sledeæa 3 meseca uz svaku dopunu 1gb na 7 dana, tuki... Va¹ paket istièe tad i tad, odjavljujete se na taj i taj broj, tuki... Internet 200+ dinara za 20 minuta telefona u d¾epu... 22 minuta na vezi sa debilom iz korisnièke podr¹ke i jo¹ ja da pi¹em reklamaciju...

edit:
Naèestitao sam mu se mile nove godine, on pi¹e reklamaciju...

a ti nema¹ ni jednog drugara u mts da ti to sredi?

Lazic

Dok sam video forum, ostade 50 dinara kredita... od juèe 450 ni na ¹ta... :o [facepalm]