Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

grber

Kupio Vartu za motor pre dva meseca u Kit komercu, ka¾u garancija sad va¾i samo ako ga formiraju u njihovom servisu.

Reko imam punjaè aku za motor, subota je, nemam vremena da èekam do ponedeljka, a i u garantnom listu nigde ne stoji taj uslov...

Lazic

Ode jo¹ jedan manijak... :'(

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=9461


Srce i neka bolest kostiju, pisao je o tome... Juèe sahranjen...


Ivicat

Auu. Da, pisao je da ima puno problema sa kostima... :(

Lazic

Poslednji status 18-og oktobra iz Loznice... :(

ЯЭВОЛУТИОН

sad me sjebaste...sjajan lik....ostadoh mu duzan za zivota....od kad sam se upoznao sa njim ista ga muka muci....cak je i nick da po leku koji je redovno koristio...nek mu je laka crna zemlja i ravni putevi gospodnji....

drzi se matori....ako treba ovde nesto zovi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick


Lazic

Gazi nas vreme, polako ali sigurno... Meni javio drugar èijoj sestri je bio biv¹i mu¾, niti sam ja znao, niti je on znao kako ga poznajem... A i on vozi motor... I on ka¾e da je bio super èovek... Dogovarali se da pijemo pivo kad doðe...

eclipse4

poslednji post:

"ovo je vrlo interesantno pitanje ... ali ja bi da mi neko definise slobodu. sta to znaci biti slobodan? ili jos bolje kako znati da si pod okupatorom? meni ovaj ceo svet deluje kao jedan veliki zatvor na dobrovoljnoj bazi. svi smo mi robovi necega ili nekoga."


nadam se da je nasao svoju slobodu :(

Lazic

You have already posted a thanks to this post at 26 April, 2012, 13:16
:(

Hohštapler

Uhh...
Hvala mu ¹to je onu divnu temu sreðivanja podelio sa nama.
Slava mu.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...e jebiga

Znaci dzabe fejs dzabe super brzi interneti, kad neko ode sazna se obicno posle sahrane.

Pocivaj u miru zemo..

MIGE


Lazic


megaidiot


Lazic


megaidiot

lepo se zaleteo i kasno se setim 'jebote ovde ima kamera' i skljoc skljoc...

Lazic