Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 31 Jul, 2017, 23:44
milo¹e sine ¹kolovani elektrotehnièaru. mo¾e samo ako su æelije jedva naèete. ako su korodirale mnogo, nema mu pomoæi.

Kosticu, neskolovani neelektrotehnicaru, procitaj sta sam napisao jebote :) Isto sto i ti :) sanse 50:50 otprilike, s tim sto je totalno neisplativo(puno truda i nepouzdan aku), pa sta je to nego to :)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2017, 00:18
te¹ko da sam ja korodiro zeleni zube :)

inaèe laziæu, vidim da zna¹ kako su pravljeni nekda¹nji kumulatori. bili su mnogo veliki kumulatori od 12 v pa se za kamione koristilo komada dva, na red vezani. kasnije su poèeli da prave i 24 v u jednom omanje velikom. takav smo mi imali u zastavici i kad nam se zapalila u ovèar banji, dok sam gasio kamion pa sam vikno æaletuda skine kleme, al on nije mogo bio veæ mator i ja mu viknem uzni èekiæ i udri klemu, ¹to je matori i uradio. kamion sam uspeo da ugasim, al smo u zlo doba noæi ostali bez struje. onda sam uzo klemu i zabio je u æeliju, jedan kolega nas je povuko da upalimo i tako smo stigli kuæi. struja nam je trebala za svetla. sutradan ujutro je æale upalio kamion ladno sa zabodenom klemom i oti¹o u firmu. takvi kumulatori su imalo spojke gore na ploèi i mogo si da se igra¹ igricama. ovi dana¹nji su napravljeni tako, da dok rade rade kad riknu kupi¹ nov. jedan takav stari smo imali i u fiæi iza zadnjeg sedi¹ta, od po metra i vi¹e 12 v. fiæa nikad nije izdo, palio na minus 30 bez muke. :)
Zamisli moje sreæe kad sam bubu prebacio na 12v... :D Ostavio sam anlaser od 6, kako je to vrtelo, mogao sam da se vozim na struju... :D Inaèe par meseci pre nego ¹to sam prebacio na 12, otkrio sam da mogu klje¹tima da na¹telujem regler da puni sa 8.5v, ¹to je bilo taman dovoljno da farovi opet lepo zasvetle, ali zato mi je tabla sijala kao jelka... :D

mi¹ko_kolo

Cena goriva u RS. Sipao skoro 50 litara plina za 15 evra. 53 litra benzina za manje od 5300 dind¾i ili ti 43 evra. Za pun rezervoar benzina sam dobio d¾aba pun rezervoar plina! I jo¹ ostalo! Vuèiæu, majku ti jebem i seme i poreklo!!!

Lazic

Pridru¾ujem se jebanju svega po spisku dotiènom olo¹u i svim tarzanèiæima koji slave stabilan kurs...

Hattrick

A ja mislio kad cena nafte ode dole, da se i cene spustaju.  :)

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 01 Avgust, 2017, 19:37
A ja mislio kad cena nafte ode dole, da se i cene spustaju.  :)

Ma jok, ne razumes se ti u to, pojma nemas... u Srbiji, kad cena nafte na svetskom trzistu, ode gore raste i kod nas... a kad ode dole ostaje ista :)

Hattrick

Aaaaa, znaci na to su oni mislili kada su govorili o stabilnim cenama.  [rofl]

monsterbnt

De je perica da objasni kako vi sad u stvari pljackate drzavu...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


petar357


milomir22

Citat: Hattrick poslato 01 Avgust, 2017, 20:33
Aaaaa, znaci na to su oni mislili kada su govorili o stabilnim cenama.  [rofl]

Ne govore o stabilnim cenama, vec o predvidljivim, a cene su im stvarno predvidljive, znas i sam da sigurno idu na gore.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

lo¹ poèetak u javnom mnjenju po pitanju auto puta. svi govore isto. samo tra¾e pare, æe izginemo ako vozimo ko babe po auto putu a vozila moderna, zaspi¹ za volanom pri manjim brzinama. i onda mama zoka pojaèa na 130.... i naravno setio se neko i odmarali¹ta i kafice da izraèuna vreme ;D

sad kad sve sabere¹, jedna zoka je pametnija od celog svih vozaèa.

Gavrolini

Kaze zena da cu od sad ziveti na brokoliju i slicnim govnima :(


UFF


Gavrolini

Od toga sto godinama nisam potrcao, sto dva meseca nisam ni motocross vozio. Sto jedem dva puta dnevno ali kao stoka. Sto bukvalno jedem sve dok ne pocnem tesko da disem.

UFF

pa sto ne rece dok si bio kod mene, mogao si besplatno da se rekreiras, da sam znao prenosili bi mi zajedno neke betonske ploce, u medicinske svrhe cisto :D

mazzi


ninja66

Citat: Gavrolini poslato 04 Avgust, 2017, 11:07
Kaze zena da cu od sad ziveti na brokoliju i slicnim govnima :(


Tri meseca ziveo po njihovom spisku, bareno i ostala sranja.
Posle tri meseca odem na kontrolu i kazu da su rezulatati pogorsani malo (!!?) ali da moram biti uporan.
Otisao kuci i navalio na slaninu.

Gavrolini

Nisu pogresni. Znao sam da ce biti takvi i pre nego sto sam ih uradio

Hurricane

..¹to si onda koji kur i i¹ao?

pojaèaj aktivnosti, trèanje, ¹etnja, ¾enu dva puta dnevno i biæe to bolje..


ako ni¹ta, bar si se najebao  [rofl]



èuj nju, ona æe tebi brokoli da uvali..