Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2017, 07:55
Citat: UFF poslato 12 Jul, 2017, 02:00
dodji kod mene na lopatu i mesalicu, ako imas snage da je dignes

ja fizikalisem po ceo dan na suncu pa mi nista ne fali

Radio relativno fine poslove ovih dana (malterisanje, farbanje) i pro¹la dva dana sam se polivao vodom svakih pola sata.  :)

Ajde, ajde tebi to ne pada te¹ko s obzirom da radi¹ svoj "man cave" :D
Ima¹ slatke muke ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2017, 09:44
Èim ti pedala¹ 20km na 40 stepeni da bi gled'o dupeta, nisi...

planiram da odem do novog sada bajsom. problem je ¹to je stari kr¹ mauntin bajs u pitanju i ¹to mu je menjaè sjeban, sve izlomljeno pa spada lanac, al poneæu ¹rafciger i kle¹ta pa polako. pedalanje je nauka. ja sam roðen sa rupom u srcu i me¹a mi se krv evo 51 godinu. pro¹le godine mi isteko rok trakanja po lekrima od pre 51 godinu. sad ima tako polovan da pedalam za sve pare, dok ne uðem u ¹tos na duge staze da se ne umaram. poslednji put sam odpedalo desetak kma bez da sam stao i bez da sam se umorio, a to je napredak.

bajs je keva! ;D

lopata je za one koji vole da imaju lepo dvori¹te ;D

UFF

na sta ces da licis tek sad kad jos vise smrsas

Lazza

Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2017, 10:57
Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2017, 09:44
Èim ti pedala¹ 20km na 40 stepeni da bi gled'o dupeta, nisi...

planiram da odem do novog sada bajsom. problem je ¹to je stari kr¹ mauntin bajs u pitanju i ¹to mu je menjaè sjeban, sve izlomljeno pa spada lanac, al poneæu ¹rafciger i kle¹ta pa polako. pedalanje je nauka. ja sam roðen sa rupom u srcu i me¹a mi se krv evo 51 godinu. pro¹le godine mi isteko rok trakanja po lekrima od pre 51 godinu. sad ima tako polovan da pedalam za sve pare, dok ne uðem u ¹tos na duge staze da se ne umaram. poslednji put sam odpedalo desetak kma bez da sam stao i bez da sam se umorio, a to je napredak.

bajs je keva! ;D

lopata je za one koji vole da imaju lepo dvori¹te ;D




I ja se tako vozikam po malo :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

ZEKA

http://rs.n1info.com/a282709/Vesti/Vesti/Preminuo-mladic-koji-je-pao-sa-zicare-na-Adi-Ciganliji.html

Odjednom sad posle godinu i nesto dana nemaju dozvolu. Sad ce biti da nemaju ni dozvolu za rad ni za kurac ni za palac a stoje tamo mlate pare i nikom nista

Dok su plaæali reket bilo je sve kul, dok nije Igor poginuo...
Dzepovi puni a mog druga vise nema

Kostić

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2017, 11:14
na sta ces da licis tek sad kad jos vise smrsas

ne boj se, neæu da ozgodnim ,a ti budem konkurencija :)

Citat: Lazza poslato 12 Jul, 2017, 11:41
Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2017, 10:57
Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2017, 09:44
Èim ti pedala¹ 20km na 40 stepeni da bi gled'o dupeta, nisi...

planiram da odem do novog sada bajsom. problem je ¹to je stari kr¹ mauntin bajs u pitanju i ¹to mu je menjaè sjeban, sve izlomljeno pa spada lanac, al poneæu ¹rafciger i kle¹ta pa polako. pedalanje je nauka. ja sam roðen sa rupom u srcu i me¹a mi se krv evo 51 godinu. pro¹le godine mi isteko rok trakanja po lekrima od pre 51 godinu. sad ima tako polovan da pedalam za sve pare, dok ne uðem u ¹tos na duge staze da se ne umaram. poslednji put sam odpedalo desetak kma bez da sam stao i bez da sam se umorio, a to je napredak.

bajs je keva! ;D

lopata je za one koji vole da imaju lepo dvori¹te ;D




I ja se tako vozikam po malo :)


ti si biciklista, ja nisam seo na bajs sto godina. nije to isto. aj sa ljubom ¹okom pa se vozi. ja sam na tom polju samo zbog u¾ivanja na lagano i polako :)

Kostić

ja se kreæem brzinom od 6 do 10 kmh. do novog sada ima da 'putujem' ceo dan. poneæu vreæu pa æu da prespavam negde na tvrðavi, pa se vratim sutradan. gledo sam neke ljude koji bajsom putuju po svetu na tu foru. voze 6 na sat natovareni i kad vide brdo il umru il guraju. to mi se sviða, taj rad vo¾nje bajsa. da putujem ¹to du¾e i ¹to sporije. pa recimo, krenem na moto skup u zajeèar, èetri dana ranije i stignem na vreme u kamp ;D

a gledo sam i kad je perla zapuco bajsem u vojsku. predobrooooooooooo ;D

inaèe sam jednom prilikom i¹o pe¹ke od slavonskog broda do beograda sa ortakom. patike su nam se bukvalo istopile i utopile sa asfaltom, bilo je leto. putovali smo mesec dana...

Hurricane

..dr¾i se ti ladovine, gle kako te opièilo sunce ovih dana

Kostić

nije do sunca. ovi moji mamlazi doneli dva bajsa pa mi prave zazubice. odu u ko¹ i divljaju po ¹umi, a ja oæu da crknem od muke ;D e pa jebaæu vam mamu, ja æu dodem na kraj sveta, pa ne mo¾ete vas dvojca da budete luði od æaleta ;D

Slaninar

Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 10:42
Ajde, ajde tebi to ne pada te¹ko s obzirom da radi¹ svoj "man cave" :D
Ima¹ slatke muke ;)

Radim k'o vuèiæ!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot


milomir22

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2017, 12:52
Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 10:42
Ajde, ajde tebi to ne pada te¹ko s obzirom da radi¹ svoj "man cave" :D
Ima¹ slatke muke ;)

Radim k'o vuèiæ!  :)

Nemoguce!!!

Niko ne radi koliko nas premijer, htedoh reci predsednik [nono] [nono] [nono] [samoubistvo]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 12 Jul, 2017, 14:08
Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2017, 12:52
Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 10:42
Ajde, ajde tebi to ne pada te¹ko s obzirom da radi¹ svoj "man cave" :D
Ima¹ slatke muke ;)

Radim k'o vuèiæ!  :)

Nemoguce!!!

Niko ne radi koliko nas premijer, htedoh reci predsednik [nono] [nono] [nono] [samoubistvo]

Glasajte za mene! Obecavam da ce Srbija dobiti izlaz na more... cim se otopi jos koji glecer, pa Panonsko opet nadodje. "Vec naredne godine!"


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

sta posle obecavas, o veliki vodjo? veliku barku sa svim vrstama zivotinja unutra?


Slaninar

Koristi se i vazduplohov, ali je i dalje kretenski.

blic, kurir - samo jo¹ fali pink...   [doh]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2017, 16:56
Koristi se i vazduplohov, ali je i dalje kretenski.

blic, kurir - samo jo¹ fali pink...   [doh]

To nije bukvalna izjava nego izraz koji se koristi. Kod nas se koristi, kod vas ne. Ne vidim za¹to ti smeta ¹to koristimo taj izraz?
I meni su èudni neki drugi izrazi, pa nemam potrebu da komentari¹em. Kao kad odem kod familije u CG i oni me pitaju za¹to ka¾em to ili to, a ja njih ne¹to drugo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

a kad odes ubosnu auto ti promeni rod

Slaninar

Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 17:41
Citat: Slaninar poslato 12 Jul, 2017, 16:56
Koristi se i vazduplohov, ali je i dalje kretenski.

blic, kurir - samo jo¹ fali pink...   [doh]

To nije bukvalna izjava nego izraz koji se koristi. Kod nas se koristi, kod vas ne. Ne vidim za¹to ti smeta ¹to koristimo taj izraz?
I meni su èudni neki drugi izrazi, pa nemam potrebu da komentari¹em. Kao kad odem kod familije u CG i oni me pitaju za¹to ka¾em to ili to, a ja njih ne¹to drugo.

Smeta mi jer je nastao tako ¹to je neko polupismen, bez razumevanja analogije, "preveo" kako njemu/njoj zvuèi lak¹e da ka¾e. I onda to ponovi jo¹ par polupismenih novinara. I eto izraza "koji se koristi".
Ako ti ne smeta vazduplohov, onda ti ni to neæe smetati. Meni smeta. Namæor, jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen