Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Kengur

Uspeo sam da izvucem brojevee!!!!!!!!! [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]

[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] Necu oboriti internet iako sam strucnjak da pokvarim tehnicke uredjaje... :D

Lazic


DaChaS


zmiya


goranvojska


TEEfqd

olosh pijani koji pretrchava obrenovacki auto put. cesto sanjam da gazim tenkom peshake i mnogo mi je dobro.

mareskin


Ono kad ima¹ novu devojku i kad se seksate non stop èim se vidite...
E, to mi se vi¹e popelo na vr'!!!
Ne mogu nikako da zavr¹im kreèenje kupatila i skidanje tapeta. Èim stignem sa posla, odmah me dohvati i sjebe mi koncepciju totalno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

jel se kurcis il se zalis.....ako hoces neko ce to da odradi umesto tebe......ne krecenje...devojku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 18 Avgust, 2012, 12:22
jel se kurcis il se zalis.....ako hoces neko ce to da odradi umesto tebe......ne krecenje...devojku

Ja kreèim devojke. Za d¾!  :)
Zagor Te Nej - ¹umski duh sa ¹ajkaèom.,,,
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: revolution poslato 18 Avgust, 2012, 12:22
jel se kurcis il se zalis.....ako hoces neko ce to da odradi umesto tebe......ne krecenje...devojku

Samo sam hteo ovo te¹ko breme da podelim sa nekim, a svoju muku æu sam da re¹avam. Platiæu nekome da okreèi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Da platis krecenje ribe si lud spremi ladno pivo ja cu se zrtvovati ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

pa i ja mu to kazem...ali on udario po svome.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Landser

Ovaj mareskin postade glavni bacje u ionako preostroj konkurenciji  [klanjam_se]

mareskin

Citat: Landser poslato 18 Avgust, 2012, 16:56
Ovaj mareskin postade glavni bacje u ionako preostroj konkurenciji  [klanjam_se]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


mareskin


To je, misli¹, kao ono kad devojka "obri¹e" erotske fotke sa aparata, a zabavlja se sa IT struènjakom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

jesi video kako masi penale u odlucujucim sekundama a onda pusta coveka da sutira sa pola....vidi se da nije igrao u Partizanu....inace bi znao  (Djordjevic, Kecman.....)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

onaj teodosic je retardiran.......usere ga jedan dobar potez, pa se onda primi i zasere celu utakmicu.....utripovo je da je zvezda....
Ko se ljuti, uleti mu kruti