Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2012, 21:25
Mislim da me vi¹e ni¹ta ne mo¾e iznervirati, napu¹tam ovu temu... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Svraticemo ti onda mi stokilasi na trambolinu pa ce imati sta da te iznervira :P
Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: monsterbnt poslato 13 Avgust, 2012, 21:37
Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2012, 21:25
Mislim da me vi¹e ni¹ta ne mo¾e iznervirati, napu¹tam ovu temu... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Svraticemo ti onda mi stokilasi na trambolinu pa ce imati sta da te iznervira :P

Nije napisao da je napusta do sutra ;)

Milomir27

nista,al jos malo domace i vopi i izbacice me iz papuca  [rofl] [rofl] [rofl] [dunce] [dunce] [dunce]

Lazic

do prvog nerviranja...:D

Milomir27

Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2012, 23:27
do prvog nerviranja...:D
posle par komata,nema nerviranja,osim ako ostanem bes cigareta pa moram da idem da kupim  [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2] [plazi_se_2]  :-*

Milomir27


Major


Kengur

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

LADNO MI JE OPET ZVEKNULA KARTICA SA SVIM BROJEVIMA!!! Odjednom crkla sama od sebe....

Ajde koga ne mrzi nek mi pusti broj u inbox u pm... Ujutru moram po novu...

odlepio sam... A do sad ako je nisam izgubio jedno 10 puta nisam ni manje...

Taraba

Jesi razmi¹ljao da radi¹ backup na telefon ili na komp? [facepalm]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Uradio sam to pre xx meseci... I crko komp i cao... I sve danas sutra danas sutra... Ko me jebe kad me je mrzelo....

Gašpar

A ¹ta misli¹ o tome da ne pi¹e¹ brojeve uop¹te?
Vidi¹ da sve riknjava kada prebaci¹ brojeve :P

UFF

Pa prebaci to u exel i uploaduj negde na net jbt kad ti vec sve crkava

MILJAN

Cave ab homine unius libri

zmiya

Jebo ih vi¹e fiat 500l..
Stigao voz za fiat u KG,utovarena vozilla na voz,krenuo voz u Bar,stigao voz u Bar,istovarena vozila u luci Bar,stogao brod za fiat 500,jebem ti vi¹e vesti o tome..


AndreyRR


zmiya

Evo utovaraju..55,56,57,58,59,60,61,62..

AndreyRR


Major

Majmun br.1 u golfu koji je uradio polukruzno i pravio se lud da me ne vidi pored sviranja i psovanja svih ukucana!
5 minuta kasnije Majmun br. 2 u reno-u koji je krenuo da radi polukruzno gde je zabranjeno i onda kad me je video stao na sred da se zakucam pravo u njega!

Srecom danas mi je radio detektor za majmune pa sam uspeo da izbegnem pomenute!

apu

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2012, 02:09
Pa prebaci to u exel i uploaduj negde na net jbt kad ti vec sve crkava

nemoj brate, ne govori mu to... oboriæe net :D