Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 04 Novembar, 2016, 11:55
U jbt... :o Nervozni kom¹ija...? :(
ne verujem da je neko od komsija stoji motor tu vec 2 godine parkira se na istom mestu, nije na prolazu ne smeta nikom, ko ce ga znati. Al da policija NECE da uzme otiske, posto je motor bio na copavoj a nadjen na zemlj taj neko je morao da uhvati volan ispravi motor i drkne ga u stub da ulubi rezervoar onoliko. bole ih qrac. I posle onaj ministar sernja na tv-u kod nas red, imamo najbolju policiju u regionu i ostale budalastine. Da je nekom od njih neko ovako olupo auto il motor prevrnuli bi i nebo i zemlju. Sramota, prosto da pozeli covek da ih strefi neka kuga.

viper

Uh ala bi mu ja jebao majku da ga uhvatim  na delu >:(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: PECA BMW poslato 04 Novembar, 2016, 12:13
jedino ako je komsinica na visokoj politickoj funkciji , ovako ne razumem .. strasno ...


ma pametan uff sto se odselio u selo ....
komsinica na "visokoj" funkciji u savezu biciklista za hendikepirane, ako to nekom smeta ...

mrle


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: stilgar poslato 04 Novembar, 2016, 12:36
Citat: PECA BMW poslato 04 Novembar, 2016, 12:13
jedino ako je komsinica na visokoj politickoj funkciji , ovako ne razumem .. strasno ...


ma pametan uff sto se odselio u selo ....
komsinica na "visokoj" funkciji u savezu biciklista za hendikepirane, ako to nekom smeta ...

uu pa onda je to ona banda sa savskog nasipa ?  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

Da li neko zna gde mogu da kupim ovo cudo za kafu u Beogradu
http://i.imgur.com/vW8WtWZ.jpg

PECA BMW

Citat: mkt poslato 04 Novembar, 2016, 14:21
Da li neko zna gde mogu da kupim ovo cudo za kafu u Beogradu


Trazi po ovim velikim marketima , pre je bilo uvek u Metro-u i u par dimenzija .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Citat: mkt poslato 04 Novembar, 2016, 14:21
Da li neko zna gde mogu da kupim ovo cudo za kafu u Beogradu
http://i.imgur.com/vW8WtWZ.jpg
Trebalo bi da ima u vecim marketima koji prodaju i tu vrstu kafe. Meni i nije nesto.

Andreja

Miketa, èudne stvari te izbacuju iz takta :)

A ovo drugo ne kapiram uop¹te... Vandalizam itd... Kad mi neko smeta, gledam da mu polomim noge a ne retrovizore.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

slave74

Koja su to govna i kukavice, koje se izivljavaju na tudjoj imovini-jajare..

Ono za espreso ima u metrou, samo je dosta nekvalitetno..

DebeliZmaj

pa sta te to cudi ... ljudi su besni, svi su im drugi krivi,
on radi na kiosku za 20.000 din ti imash motor od koliko
vec eura... ti si mu kriv za sve ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Citat: mkt poslato 04 Novembar, 2016, 14:21
Da li neko zna gde mogu da kupim ovo cudo za kafu u Beogradu
http://i.imgur.com/vW8WtWZ.jpg

Imas u kofeinu, prolazis svaki dan pored kad ides na poso. I kvalitetni su, ne prodaju kineski krs. Mislim da je oko 2000
Smrt SVIMA!!!!

mkt



stilgar

Citat: mrle poslato 04 Novembar, 2016, 12:44
a èiji je auto?
njen, ona vezuje prednji tocak kawe na felnu od kola.

balcan girl

kapiram da ovo nisu vandali :D ovo je lièno :D :D pitaj je gde joj je bivsi muz, deèko, .... vandali se ne trude ovoliko :D ovo je trajalo da se napravi ovakva steta...neko je ne voli, a sto se tièe murije kakve bre otiske da uzmu :D èime :D i sa èime da ih uporede :D :D :D krim tehnika se cima iskljuèivo za ubistva i nista vise :D i to za ona ubistva gde veæ nisi uhvatio muza, zenu, oca, komsiju sa sekirom u ruci ili suprotan klan dilera :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

meni grunuli ciglu u staklo od zgrade pre neko vece i zapalili. to rade vandali. ovo sto kaze balkan mi ne deluje kao da je neki random pijan lik uradio nego da je ciljano

balcan girl

i moj savet za komsinicu nek bude oprezna u sledeæih nekoliko dana pogotovo nocu :D :D mnogo je to besa i mrznje :D da ne resi da joj pokaze lièno koliko je to :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 04 Novembar, 2016, 16:42
kapiram da ovo nisu vandali :D ovo je lièno :D :D pitaj je gde joj je bivsi muz, deèko, .... vandali se ne trude ovoliko :D ovo je trajalo da se napravi ovakva steta...neko je ne voli, a sto se tièe murije kakve bre otiske da uzmu :D èime :D i sa èime da ih uporede :D :D :D krim tehnika se cima iskljuèivo za ubistva i nista vise :D i to za ona ubistva gde veæ nisi uhvatio muza, zenu, oca, komsiju sa sekirom u ruci ili suprotan klan dilera :D
svi smo dali otiske kad smo vadili LK, bar da su pokusali nego ladno boli ih qrac, al zato kad treba da te nadju da ti nesto naplate ni misja rupa nije dovoljno dobro skloniste. Ima kamera tu na parkingu od auto skole mozda nadje nesto.