Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Ja se nadam da nas clan nesic ima dokaz da je prevaran al se takodje nadam da ni gosn predsednik ima dokaz da nije prevarant

Kako cu ja sada da idem za nemacku sledeci vikend ako mi oduzmu pasos???

DebeliZmaj

ali vidi kontaktiran je i predsednik motoasocijacije
bitne sve persone u picku materinu ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

pa njemu zapravo smeta post od ivicacat :)
gde je broj telefoan naveden ... koji je podatak
sa interneta :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: nesic1 poslato 21 Maj, 2015, 01:55
nema veze sa motorima al aj, zvao tast neki auto da pogleda, zalepio se za njega jer mu se svideo na slikama, zvao pita sve lepo, i jos kaze kazi mi otvoreno da ne bijem put dzabe, prodavac prodaje pricu kako je auto u perfektnom stanju i bez mana, nema nikakvog ulaganja, kaze i da je motor 1.6 greska je u oglasu, da se cuje servo samo da je to mana, ostalo je perfektno, on je porodican covek, bajker, vozi motor sa nocnim vukovima u moto klubu, ide na moto skupove, nije prevarant i ne pada mu na pamet da laze, a i drzi tehnicki pregled i nema gde da pobegne, tu je,
tastu se bas zasvidjao auto i bez obzira sto mu kazemo da ne treba da gleda tako daleko auto nece da slusa, kaze vidis da porodican covek, nije prevarant,
i aj d'ispostujem tasta krenem sa njim, zapalimo iz jag za zrenjanin i imamo sta da vidimo, motor je 1.8, cujese druk lager, kaze ma uhvatila me kijavica alergican sam na polen pa ne vidim i ne cujem a i neznam sta pricam vidis da me steglo ne znam gde sam, motor 1.6 ili 1.8, dal servo dal druk lager slicno je to samo skines lim i zamenis, pa vidis da me steglo neznam sta pricam, auto truo (bukvalno je za otpad), drobi i melje, motor usran od ulja, posle probne voznje prodavac se naso uvredjen kako smo bezobraznii i smemo da probamo auto po putu, pa to se krene malo napred-nazad,
tast izlazi iz auta i pocinje da ga psuje i kaze mu jel sam te pitao kao coveka sta je ovo, u tom trenutku lik seda u auto (mi mislili da ce da ga preparkira), i pobeze, gasss, ja i tast u cudu i dok shvatismo lik se izgubi

tehnicki pregled gde smo se nasli i koji prodavac navodno drzi se nalazi pored supa u zrenjaninu, prevarant poznaje zaposlene jer prica sa njima kao da u najbolji drugari, verovatno su i na tom tehnickom neki prevaranti, eto da se neko ne opece kao mi sto smo se opekli


oglas
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6438580/opel-astra-f

Zrenjanin
0641432600



Okreni obrni, vrlo sumLJivo... :o ;D
Ako bude suðenje kad bude bilo polena, Amerikanci æe se izvuæi... [rofl]

Glava Dole

Je l' pusac taj todd willy, da mu nosimo cigare kad ga branko otera u aps? [rofl]

DebeliZmaj

pi bre sad mi krivo sto ga nisi navukao da se reg na forumu
i iznese svoju stranu pa da krenemo ga tovarimo ...
pa onda akcija .. povoljnog golf II, 1.6tdi, ko casa, stigo iz nemacke
pre god dana, prvi vlasnik u srbiji, prodajem za 500e ili menjam
za razno, pre svega gradjevinski materijal, i onda njegovi podaci
pa usijao bi mu se telefon ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

zmaju zavrsices u zatvoru... evo vidi milos se nudi da ti pomogne [rofl]

Lazic

Nije zmaj glup, ne zavr¹ava se u zatvoru zbog objavljivanja javno dostupnih podataka...

Hattrick

Predsednik uglednog moto kluba, bajkerski sajt, predsednik moto asocijacije, kredibilitet, centralna skupstina asocijacije Srbije, gdin Krekelja koji podrzava gdin Dokica, klupske voznje koje sluze za trgovinu lominama, ukratko sve moj do mojega  [rofl]

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 20 Oktobar, 2016, 22:05
Nije zmaj glup, ne zavr¹ava se u zatvoru zbog objavljivanja javno dostupnih podataka...

i pritom naveden i izvor ... :) pa nek tuzi njih sto su okacili podatke
da budu dostupni ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

glupo da na sudu najebe amerikanac i to od Srbina pa evo promenio sam kontakt & owner info za forum da znaju koga da tuze kad traze vlasnika :D

https://my.eunethosting.com/domain/whois/motomanijaci.com

DebeliZmaj

pazi vidi i do sad je mogao sazna preko suda ili policija svojom istraznom radnjom
tako sto izvrshi upit kod hostinga i pita ko je taj koji hostuje taj domen .. i eto ..
nego je smesno lik se poziva na autoritete neke tipa predsednik ovoono :)
a najludje sto ga pljuju i na blowjob-erima
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa uplatim Nadalini kintu i trasferujem i domen i hosting u kinu na ime nekog kineza i mogu svi da me povuku :D

DebeliZmaj

i dalje ostaje problem sto ti je hosting u srbiji ... ako samo domen ...
dok god ne iselish hosting negde preko ... posle toga :))) hahaha
samo obavezno napravi ugovor izmedju tebe i tog ``kineza`` ...
koji posle dokazujesh da nemash bash nishta, vrednost domena stavi
1000 din, otidji posle u opstinu i plati i porez, dobijesh pechat i vishe
nemash veze sa domenom :) samo im dash fotokopiju pa ako nekom
organu treba mora sluzbenim putem da trazi informacije dalje :)

ako i jedno i drugi prebacish .. negde :) ... :D ... mogu samo da pizde ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 22 Oktobar, 2016, 12:31
pa uplatim Nadalini kintu i trasferujem i domen i hosting u kinu na ime nekog kineza i mogu svi da me povuku :D
To bi mozda i bilo najbolje, jer Kina svakako ne jebe 5% ni Evropu ni Amerikance, mogu da ih povuku za rucnu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

 [watching]

al ce bude veselo kad se bude selio forum

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ikomline

kakva tuzba ,kakvi sudovi...nema od toga nista...