Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2016, 22:35
u proslom stanu sam hteo da se skinem sa grejanja ali nije bilo moguce jer su mi cevi za vertikalu prolazile kroz stan

Radili smo jedan kafic ovde u kragujevcu koji se iskljucio sa pausalnog grejanja, samo je dobio saglasnost od svih stanara iznad u zgradi. Sve cevi su posecene do vertikale a vertikala je oblozena kamenom vunom i rigipsom i to je tako proslo. Ali to je bilo pre 5-6 godina pre uvodjenja kalorimetra. I drugi grad je u pitanju.

doktor

Citat: mareskin poslato 08 Oktobar, 2016, 21:50
Citat: PECA BMW poslato 08 Oktobar, 2016, 21:19
A sta ja da radim sa ovim sto traze iz 2007 ? pritom jos nisu poslali opomenu ili nesto slicno , a dugovanje za ovu godinu je redovno izmireno .
Ima li ta fora kao zastarelo posle 9 god ili jok ? Pritom za tih 9 god ni jednom nisu obavestili ili bilo sta urucili za to dugovanje .

Oni su morali svakom novom uplatom da zatvaraju najstariji dug tako da mi nije jasno kako ti raèunaju kamatu od 2007-e godine?


Novim uplatama se prvo zatvara kamata, pa tek onda osnovni dug.
Bikers work is never done!

Lazic

@Pe¹iæ & Doktor:
Jebem ja ovoj bangavoj dr¾avi svakog alavog pokvarenog knji¹kog moljca, kad ih ne pobismo...

PECA BMW

Citat: doktor poslato 10 Oktobar, 2016, 20:08
Citat: mareskin poslato 08 Oktobar, 2016, 21:50
Citat: PECA BMW poslato 08 Oktobar, 2016, 21:19
A sta ja da radim sa ovim sto traze iz 2007 ? pritom jos nisu poslali opomenu ili nesto slicno , a dugovanje za ovu godinu je redovno izmireno .
Ima li ta fora kao zastarelo posle 9 god ili jok ? Pritom za tih 9 god ni jednom nisu obavestili ili bilo sta urucili za to dugovanje .

Oni su morali svakom novom uplatom da zatvaraju najstariji dug tako da mi nije jasno kako ti raèunaju kamatu od 2007-e godine?


Novim uplatama se prvo zatvara kamata, pa tek onda osnovni dug.

eto dobre informacije , toga se apsolutno nisam setio ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Prvo gazdarica koju sam danas izbacio napolje, poljubila je vrata pa posle raspremao pola dana da zadovoljim njenu radoznalost, i dalje na distanci... doslo mi da je zadavim tacno ko vrapca...

Onda zajeba novi vizir koji 2god cuvam u kesi a vozim ogrebani kad sam montirao pinlock [glavazid]

Al dobro, bar pinlock obavlja fungciju za koju je namenjen, leti cu imati bolju ventilaciju ;D
post image online

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 10 Oktobar, 2016, 21:50
Citat: doktor poslato 10 Oktobar, 2016, 20:08
Citat: mareskin poslato 08 Oktobar, 2016, 21:50
Citat: PECA BMW poslato 08 Oktobar, 2016, 21:19
A sta ja da radim sa ovim sto traze iz 2007 ? pritom jos nisu poslali opomenu ili nesto slicno , a dugovanje za ovu godinu je redovno izmireno .
Ima li ta fora kao zastarelo posle 9 god ili jok ? Pritom za tih 9 god ni jednom nisu obavestili ili bilo sta urucili za to dugovanje .

Oni su morali svakom novom uplatom da zatvaraju najstariji dug tako da mi nije jasno kako ti raèunaju kamatu od 2007-e godine?


Novim uplatama se prvo zatvara kamata, pa tek onda osnovni dug.

eto dobre informacije , toga se apsolutno nisam setio ..

Ali opet ne mo¾e da se vuèe od 2007-e. Nemoguæe da je tolika kamata. To bi veæ bilo zelena¹enje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

zato sto imas i dnevnu kamatu i godisnju i sve ostalo...naravno da zelenase :D sta je tu novo? uglavnom trazi da ti pokazu meni su probali da napakuju neki dug al ja sam 2009 prebacila stan na mene pa sam ih odjebala jer ne bi mogla da prenesem stan da porez nije bio plaæen prema tome kod mene su ispusili :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Cekam far za auto vec 7 dana i dodje sa polomljenim nosacima. Pogledam i ukapiram da sam kupio sa pogresnog oglasa na ebay, jer sam gledao nekoliko [veryangry]

Ajde sto sam pukao pare i sto nema vracanja nego sto vjerovatno opet moram da cekam [samoubistvo]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m


DebeliZmaj

a jeeeste ... zovi havarisanog on ima sigurno ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

durmitor2000

Danas nadjem glavu od ptice na terasi i odmah moja devojka ka¾e "to je crna magija"  [veryangry]
A u nedelju treba da putujem i sad ona pocinje da fabrikuje price.



Hurricane

...ma batali sujeverje, nikakve to veze nema sa ¾ivotom

i sreæan put..

durmitor2000

Citat: hurricane poslato 14 Oktobar, 2016, 12:30
...ma batali sujeverje, nikakve to veze nema sa ¾ivotom

i sreæan put..
Ma naravno.
Hvala

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

mrle

Citat: mrle poslato 07 Oktobar, 2016, 14:48
nastavio prepisku:


Da li to znaèi da æete mi umanjiti raèun?



odgovor:

Po¹tovani,
Va¹ zahtev za umanjenje raèuna biæe prosleðen nadle¾nim direkcijama. Èim od njih dobijemo odgovor, proslediæemo Vam.
S po¹tovanjem,

JKP „Beogradske elektrane“


odgovor

"Po¹tovani,
Radovi su zavr¹eni u bloku 45 i grejanje je pu¹teno jutros 14.oktpobra kao ¹to Vam je odgovoreno 7.oktobra mejlom.
Umanjenje æete dobiti, za ne isporuèenu toplotnu energiju zbog radova na komori.
S po¹tovanjem,

JKP „Beogradske elektrane“
POZIVNI CENTAR – pru¾anje op¹tih informacija"

mrle

da, nastavio sam prepisku, grejanja nema od jutros pa sam ih pozvao na kafu i èaj da doðu da se ugreju.
I naveo sam da umanjenje ne mo¾e da bude proporcionalno danima kojima nisu grejali veæ da je za iste te dane plaæano cele godine.

UFF


mrle

¹alju ekipu, ka¾u nemoguæe da nema grejanja...

Lazza

Citat: mrle poslato 14 Oktobar, 2016, 13:40
¹alju ekipu, ka¾u nemoguæe da nema grejanja...

Jbg sad moras da kuvas caj
I may be dumb, but I'm not stupid.