Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

mene strah kocim sa jednim diskom pozadi ..
dodushe ja sa njub ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Теорија завере 😁
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

jednim*

instrumental sredstva (s kim, cime)

Glava Dole

I opet kocnica [glavazid]
Juce je kao vrlo malo jedva primetno omeksala, aj reko mozda mi se cini... malo pre sedam na motor opet mogu da je pritisnem do kraja al uz veci napor i celom sakom... posle voznje da bi blokirao tocak mora da se pritisne do daske, a u plastiku udari sa dva prsta... primetio sam da se ovo uglavnom desi kad je hladnije, vrlo moguce da su gumice pa ocvrsnu na zimi...

Ostao je jos glavni kocioni s obzirom da na klipovima ne vlazi, da su te gumice lose racunam da bi izlazilo ulje a ovako moguce da nabija malo vazduh u sistem pri kocenju na glavnom...

Da li da jurim celu polovnu pumpu ili set za reparaciju tj nove gumice? Gde to da nadjem uopste i je l' komplikovana zamena? Na skuteru je bilo prosto, rasturi se lako i unutra je samo par O-ring gumica, pretpotstavljam da je i ovde ali nisam otvarao do sad na motoru a ni nailazio na neke tutorijale...

Samo da covek ne bude miran i to ti je....

Bori¹a

uffe objasni decku sta da radi [rofl]

BOKYBOY


Hurricane


BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 05 Oktobar, 2016, 19:48
..¹ta joj je?

MU...ne znam jos...cekam rezultate krvi...dva dana ne jede i povraca krv...nije trovanje...jutros pao u komu...jedva smo ga povratili malopre,dve infuzije i glukozu primio...sad cekamo sta ce biti dalje...eee,onakav pas koji je mogao volu rep da iscupa (bukvalno)sada nema snage da ustane i da stoji na nogama...pre dva meseca izgubim rota...sad ovo... :(

MIGE

trovanje ili krpelj...ne znam sta bi drugo moglo da bude..daj boze da bude bolje

mali_zmaj

Pa da bar covjek zna sta mu je,koja greota..,nadam se da ce se oporaviti...
jin-jang

Lazic

@Boki:
®ivi¹ u kraju gde na metar dubine ima svega i svaèega od bombardovanja Nemaca i Engleza/amera, ako puno borave u dvori¹tu, mo¾da se polako truju neèim iz zemlje...

Glava Dole

Nadam se da ce biti dobro... :( Javljaj sta se desava...

BOKYBOY


Glava Dole


Lazic


Glava Dole

I ja malo pre cujem da bas dobroj drugarici umrla baka bas za rodjendan... a ja pojma nisam imao i zelim joj sve najlepse pre 10min...

Lazic


mrle

Napi¹em ovo Beoelektranama

„Toplo jutro, Beograde“

Pa ovo je prevr¹ilo svaku meru! Bar uklonite to sa sajta, ovako ispada da se ¹egaèite sa narodom. Kako vas nije sramota?

Nego, da se vratim na problem – problem grejanja, taènije negrejanja u bloku 45.

Dok se vi odluèite da ukljuèite daljinsko grejanje, ja æu i dalje da besomuèno tro¹im elektriènu energiju da bih zagrejao stan.
Na kraju te tu¾ne epizode æu vam poslati raèune EPS iz prethodnog perioda i perioda kada sam zbog va¹e nesposobnosti uveæao svoj raèun.
Te¹ko je da oèekujem da æete mi tu razliku platiti, ali mogu da oèekujem da mi za toliko umanjite raèun za grejanje koji dobijam kroz uplatnicu Infostana.

Detalje o raèunima EPS i Infostana æu vam naknadno dostaviti.


i dobijem odmah odgovor:


Поштовани,

Екипе ЈКП „Београдске електране“ изводе завршне радове на реконструкцији топловодне коморе у новобеоградском блоку 45. У плану је да данас, 7. октобра буду завршени машински радови, а сутра 8.новембра екипе грађевинског одржавања треба да бетонирају плочу коморе и непокретни ослонац цевовода. С обзиром да је неопходно око четири дана да се бетон стегне, очекујемо да ће најкасније до петка 14. октобра станари блока 45 имати топле радијаторе.

S po¹tovanjem,

JKP „Beogradske elektrane“

mareskin


Meni je uvek zanimljivo ¹to putare iznenadi sneg u sred zime ili toplanu hladnoæa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

nastavio prepisku:


Da li to znaèi da æete mi umanjiti raèun?



odgovor:

Po¹tovani,
Va¹ zahtev za umanjenje raèuna biæe prosleðen nadle¾nim direkcijama. Èim od njih dobijemo odgovor, proslediæemo Vam.
S po¹tovanjem,

JKP „Beogradske elektrane“