Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja gledam stream na BT sportu...stvarno ne mogu da podnesem....duos retardinjos....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini


VR 46

Citat: Gavrolini poslato 18 Septembar, 2016, 23:12
Odgledao sk gp specijal brno. Isuse boze zasto? Zasto onakvi ljudi rade onaj posao. Ne znam da je gori onaj erceg ili kako se vec preziva koji je trcao po stazi kao da je retardiran ili ona gospodjica gospodja koja se ne zna da li vise iritira svojim glasom i poznavanjem engleskog , pojavom ili kretenskim pitanjima. Sramota me njihove sramote ili sto se kaze tensfer blama.
Где си гледао? Неки линк?
Twist of wrist!

Hurricane

...naj¾e¹æe od svega je ¹to je oni hvale toliko da sam ja posle prve emisije sa njenim debilnim pitanjima i jo¹ debilnijim glasom posmislio

konaèno su skapirali pa na¹li novu da je zameni, kad ono opet ona  [facepalm] [facepalm] [facepalm]


@vr46, veruj bratac, ne treba ti link..

VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

I opet kocnica... def je vazduh, ipak malo ocvrsne kad se nadruka... al opet mi nije jasno kako radi samovoljno kako joj se cefne... do danas bila tvrda, danas odjednom sedam a ono opet rucka udara u plastiku kad se pritisne malo jace... a pre toga parkirao motor sa najnormalnijom kocnicom... sad meka totalno... kako u glavu mi ne ulazi... moracu ipak da se igram sa kljestima al se bojim da ne polomim sicicu a onda nzm sta da joj radim... sta mislite da skinem kljesta, gurnm dasku izmedju klipova da ne mogu da izadju pa ozracim na samom crevu a okrenem kljesta tako  da spoj bude najvisa tacka na kljestima... dok ne sredim sisicu naravno?

Kontam da je malo povuko dok sam akao klipove napred-nazad, dosta sam ih izvlacio bas, skoro do ivice.... pa se vazduh seta po sistemu i razlicito reaguje... mada mi to nema ama bas nikakve logike al drugo objasnjenje nemam... da sad  samo odvrnem kljesta i isprevrcem ih pa vratim garantujem da ce raditi kako treba nekolko voznji minimum.... a zasto ne znam i pokusavam da provalim...

Hohštapler

nemam pojma na pola teksta sam odusto, gori si od ane karenjine...
ta kocnica je sistem prostiji rezanog leba (ra¾anog), izbaci klipove, operi sve ispoliraj ih, zameni gumice, metni novo "ulje" (mozda je i u tome problem, ostali stavljaju tecnost ;) )..
A da, fora je sto se ulje puni od dole. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

[rofl] Filozof jbg ;D
Najveci problem je zapekla sisica i izgleda vazduh koji se negde nekako uvuko, nema sta drugo... a opet mi s druge strane nije jasno kako dobijem tvrdu kocnicu i ako nista ne diram nego samo skinem i vratim leva kljesta na tocak i bude extra par dana... i posle razrade je bila odlicna nekih 500km... parkiram motor sa normalnom kocnicom i posle 10-12 sati sedam i ona propada iz cista mira do patosa... tj koci ok al je previse meka i moze da se pritisne do kraja sto nikako nije normalno... da je sisica normalna prvo bih to uradio al ovako... pisano vec u ovoj temi, zapekla je totalno... ni papagajkama ne moze da mrdne a sad je vec postala okrugla, kljuc nije mogao od pocetka da je uhvati... tako da ne mogu da proluftiram sistem na klasican nacin pa sam mislio da probam na samom spoju kcreva i kljesta dok ne sredim sisicu i vidim kako ce da se ponasa jer ovo pocinje opasno da me nervira...

A kako je idealno znam, ja bih da izgrunfujem to nekako :D

ЯЭВОЛУТИОН

vazduh u kocnici ne moze da ima nema...ili ima ili nema...ako ga ima kocnica na druk bude tvrdja....ako je tvrda par dana pa onda omeksa, najverovatnije ti falsira na pumpi a ne na kandzama...kandze su pod pritiskom pri kocenji i morale bi da pokazu da cure....za razliku od pumpe koja je pod pritiskom samo u delu gde klip radi...ostatak je pod vakumom...blagim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Bas tako, tvrda par dana pa omeksa... doktor objasnio :D Al mi nije jasno kako izbacim to sto uvuce samo zato sto skinem kljesta(samim tim razmaknem klipove), vratim nadrukam opet da dodju do diska i bude extra par dana... i ja racunam da ga ili ima ili nema, pre bi ulje izaslo pod pritiskom nego vazduh usao tek tako, teoretski mi nemoguce na kljestima... al ono, svasta coveku pada na pamet... moguce da su onda kljesta vec gotova, vec je sraf za podesavanje bio pritegnut do kraja i kad sam kupio motor...
Samo mi je ovo falilo, em necu moci da ga registrujem em da se nerviram i dok je registrovan :D Super je ovako, koj ce mi djavo kocnice :D Dosta mi zadnja koja pusta ulje na spoju izmedju posude i cilindra(puklo ono plasticno govance, nosio na varenje, drzalo neko vreme pa opet pocelo da vlazi malo), prednja propada... jbg nosicu sa sobom motku i kocim ko zika, samo da se ne ide peske ;D

Darko

kad skidas klipove jel skines cep na boci gore ?

Glava Dole

nisam ih jos vadio potpuno, samo izbacivao do granice ispadanja, ocistio koklko-tolko, mackao po celom obimu par puta i vracao do kraja unutra pa izbacivao da ne zapinje tocak i to je ok... i pocle toga je bila ok nekih 500km pa pocela da meksa dok jednog dana psole stajanja nije propadala do kraja tj malo jaci pritisak i udara u plastiku rucica... skinem kljesta, proverim klipove, vidim suvo sve ne masti... vratim, nadrukam, ona duplo tvrdja i tako bilo do juce... i sednem na motor ona opet iz cista mira meka i udara u plastiku... jbm joj sve... a sisica zapekla, nema boga da se odvije bez neke ozbiljnije intervencije pa s tim i ne smem mnogo da se igram da ne ostanem potpuno bez kocnice, bolje ikakva nego nikakva dok ne sredim... kako ide to oko gumica u pumpi, mora da se radi po meri ili ima da se kupi neki set za reparaciju? Rasturao sam to kod skutera komplet ranije al kod motora nisam nikad do sad...

Hurricane

...kako misli¹ izbacivao do granice ispadanja?

tada si i uvukao vazduh...

mogao si i pra¹inarke tako da u¹tine¹ i da dobije¹ jo¹ jedan problem..

bratac, skini klje¹ta, povadi klipove, oèisti sve, proveri gumice i re¹i sisicu jebenu vi¹e i ozraèi sistem, nije to tri dana posla majku mu..

jednostavno je, ako ne ¹ljaka kako treba ni tada, onda je pumpa i æao...


stilgar

Cek bre uraganu pa Milos Karenjin je tek upozno Yasminina klesta on druka ono meko, u trecem tomu na 533 strani ce da ocvrsne.
Milose jebala te sisica oslobodi klesta povadi klipove i gumice i odnesi kod nekog majstora koji ima krsten alat da to skine, ovako izbacen iz takta vec danima ima da prolupas :)

Glava Dole

Milos Karenjin [rofl] To mi se svidza :) Sredicu vec nekako, samo kad koci ona meni i ovako, da ne prestane skroz... toga se bojim inace moze da se vozi sasvim normalno :D

Hurricane

...jedino ako se sisica ne smori pa odustane i popusti u toku vo¾nje..






Hurricane


Bori¹a

Citat: stilgar poslato 22 Septembar, 2016, 13:24
Cek bre uraganu pa Milos Karenjin je tek upozno Yasminina klesta on druka ono meko, u trecem tomu na 533 strani ce da ocvrsne.
Milose jebala te sisica oslobodi klesta povadi klipove i gumice i odnesi kod nekog majstora koji ima krsten alat da to skine, ovako izbacen iz takta vec danima ima da prolupas :)

to karenjin mu se slaze sa seksualnim opredeljenjem [rofl]

mrle

puèe jutros sajla od kvaèila. lagano u prvoj se vratim kuæi, uzmem ¾enin busplus, stavim svoju fotku i na tramvaj...


Ima li neko sajlu?
Znam da mo¾e da se skine, odnese, napravi, vrati... Po¹to sam lenjivac, ja bih odmah skinuo i stavio novu.