Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27


mareskin

Citat: Phoenix poslato 05 Maj, 2012, 08:56
Citat: UFF poslato 04 Maj, 2012, 13:56
pa nisi ti taj koji je trazio drugu ili zapocinjao svadju
ako je pitas sta je a ona ti odgovori: "ma nista"
onda je nista sto se mene tice jer ja sam pitao a bez komunikacije i iskrenosti veza ne moze da uspe to ona sigurno zna

a bude li kasnije pokusala da mi sere nesto ili kako nas kolega kaze saspe u facu samo cu da je iznapusavam najgore
jer imala je priliku da to kaze na vreme pre nego sto sam situaciju nesvesno jos vise pogorsao ne znajuci u cemu je problem ili gde gresim


a to - ostavi te suvog mi je tek smesno, sledeci put kad ti kaze nema veceras ili nema nedelju dana ti joj reci:

srce moje pa ti zivis u zabludi, jer nisi ti ta koja daje vec ona koja ga prima!
i ako ja ne zelim sexa nema a ako ti ne zelis i dalje moze da ga bude samo nece biti legalan :D

i da bih ti dokazao moju tvrdnju i naucio te da slicno ne pokusavas ubuduce sad nema sexa ne nedelju vec mesec dana! cisto da vidis kako je

pa ona nek razmislja posle da li si se ti za tih metar dana druzio sa desankom ili nekom drugom devojkom
ako je ljubomorna ilma da poludi i da te moli da prekines post a ako nije onda te boli q jer ti je to znak da mozes ubuduce slobodno da pijes vodu sa drugih bunara jer to njoj uospste ne smeta  8)

lakshe ce zena da nadje novu chesmu nego mushkarac novi bunar  ;)

To si doduše u pravu. Nije uvek teško naći novi bunar (ima se uvek nešto u šteku ;) ) nego smo mi malo osećajniji i manje švrljamo od žena, pa uvek zakasnimo. A ona već odradila nekoga da bi ti se osvetila ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

pa kakve veze ima
ona nekog ti neku i svi srecni i zadovoljni idete dalje

balcan girl

lep dan a ja kuci cekam goste a mogla sam da se voziiiim :( pih i ta familija bas danas nasla da dolazi iz belog sveta jbg :P al sta cu moram da budem fina da se malo oparim sad ce registracija iduce nedelje a posleeee ihaaaaaa bugarska, rumunija, 4 dana solooooo :D voznja 580km na mom biku bez muza, dece, bla bla bla sreca sreca radost..... al ko to da docekaaaaa :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Che poslato 04 Maj, 2012, 17:10
Citat: mareskin poslato 04 Maj, 2012, 16:57
Kad bih znao ¹ta je problem, mogao bih da ga re¹avam ili ne. Ovako nemam pojma o èemu se radi :D

Klasican primer PMS-a :)

®ene su u redu.
Osim kada dobiju.
Ili-kada ne dobiju.
Ili-kada treba da dobiju.
Svo ostalo vreme su u redu.

pit



iva749

#207
Degenerik koji skrece u moju traku tik ispred mene! Stvarno mi nije jasno kako sam uspela da ukocim!
I pritom je jos i bezobrazan kad sam mu kulturno rekla da gleda gde i kako vozi.

Lazic

Ne prièaj sa njim, upoznaj ga sa protektorima...


ontopic:
raznorazni kreteni, najvi¹e opet ja i moji podstanari... :D

iva749

Citat: Lazic poslato 07 Maj, 2012, 00:09
Ne prièaj sa njim, upoznaj ga sa protektorima...

Od zastitne opreme sam imala samo kacigu..  [zvizdi] A ona mi se nesto nije lomila.. ;D

easy


Ripley

Dobro si pro¹la Ivo  :) , ja ulazim u raskrsnicu i vidim da lik hoce da skrene, ali se zaustavlja. Pustim ruku sa koènice i dam gas, kad on na 5 metara ispred mene polazi.  :o Ustopam prednju, vidim da sam suvise blizu i da cu ga lupiti, pa ustopam zadnju i oborim motor na levu stranu. Moj zadnji tocak udari u njegov. Dizem motor, kad na njemu ni jedna ogrebotina. Slajder mi je sacuvao malte ne sve. Samo sam deklu izgrebao. Meni fala bogu nista, izgleda da sam naucio kako se pada  :)

iva749


Ja sam zabola prednju, zadnji kraj se zaneo, ne znam kako sam ostala na tockovima.. I jos mi onako bezobrazno odgovara, jedva se iskontrolisah..  >:( >:(

Citat: Ripley poslato 07 Maj, 2012, 01:18
Meni fala bogu nista, izgleda da sam naucio kako se pada  :)

Ma kakvo padanje, da izgrebem Horneta, tacno bih se odmah  [samoubistvo]..  :)

Ripley

Ma odavno sam prestao da se nerviram oko auta i motora. Srecom nista ni meni ni ®uæi, deklu ofarbao kum za 10 min, ni¹ta se ne poznava :)

Inaèe ovi na¹i korneti imaju fantastiène koènice, ali mi je mnogo blizu izleteo.

UFF

fantasticne u poredjenju sa kojim motorom?

nekom enduracom?

imaju ok kocnice

nisu fantasticne

Ripley


pit

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 02:12
fantasticne u poredjenju sa kojim motorom?

nekom enduracom?

imaju ok kocnice

nisu fantasticne


                Svi japanci imaju fantasticen  kocnice ..pa ti bar to trebao da znas.

Lazic

Znaèi i KLE ima fantastiène koènice... [yahoo] Do 00, sad mi je mnogo lak¹e... :D

AndreyRR

zato stalno i padas kad kocis kao manijak  ;D

Silvana

Razni s Limunda. svakakvih hohstaplera. A onda se neko cudi sto se divimo postenim nalazacima iz Mitrovice.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.