Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Major


zmiya

Prva pa minimalna...Nemoj se nervirati,biæe bolje drugi put..

Major

Mozda ubace i neki kazneni bod kao dodatak ;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Taraba

Si lood... i da imam odakle mi!?
Jurim veze [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Kakve veze bre, nema ni¹ta od toga, ¹ta si kao prijavljen tamo gde ¾ivi¹...??? [ludak]

Silvana

Citat: Taraba poslato 10 Avgust, 2012, 09:27
Prva kazna ... 3000din [glavazid]

E to ti je zbog ovog: 

Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 10:30
Znate ¹ta su radili pre 60ak godina kada neka ¾ivotinja dospe na listu ugro¾enih?
Skupe se ludi kolonist i prirede ogromnu ¾urku, ponapijaju se ko dupetai i poðu da ganjaju tu ugro¾enu zverku po pra¹umi/preriji/savani/silvani...  Kad navataju tu sabljozubu leteæu kozu ubicu ili dodo pticu prvo je upucaju u glavu, a
onda se svi skupe oko, jo¹ sve¾eg, le¹a i naprave grupni portret k'o na svadbi sa mladom i mlado¾enjom.




©ta ima po meni da ganjaju
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Major

Citat: Taraba poslato 10 Avgust, 2012, 11:12
Si lood... i da imam odakle mi!?
Jurim veze [rofl]

Mozes i da im begas 2 godine, dok ne zastari.

Taraba

E profesorka, profesorka... pisalo je Savani, a mislio sam na ovu   [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


dzimika

pa ne mozes dvaput da prodjes na istu foru :P

Silvana

Zar mo¾e¹ istovremeno da gleda¹ u nju i zna¹ kako se zove?   ;D
A koja je to uop¹te? Malo sam neobave¹tena
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major


aleks89rd

proleteo mi ciganin sa tomosom na crveno i direktno u njegov bok  [veryangry] [veryangry] [veryangry] kad je video da ustajem digao tomosa i krenuo da bezi i samo sto sam ga stigao da ga udaim kacigom on baci tomosa i otrca  [ljutko] [ljutko]  brzi su u pi*ku materinu  [glavazid] ja se vratio da dignem motor a on se vrati po tomosa i pobeze >:( odmah sam zvao policiju i hitnu, povedose me u urgentni i malopre sam se vartio, od 10 sati se vucaram  [facepalm] Taraba me je uputio sta i kako da radim  [cheers] hvala puno, imas pivo :D  [cheers] [cheers] sutra treba da idem u stanicu sa dva svedoka da daju izjave pa cemo onda da vidimo sta dalje [sutirakamen] [sutirakamen] sreca pa sam bio veci, ali da je bilo ono njihovo sklepano sranje najebao bih  [glavazid] nije mi jasno kako mu nisam slomio nogu ili nesto, zilaviji su od bubasvaba  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] mrzim ih iz dna duse i svakim danom sve vise, dokle ce vise ova drzava da stiti sve sem svojih gradjana, nekad me zaista sramota sto me zovu drzavljaninom srbije  [glavazid]

AndreyRR

trebo si da ga gadjas kacigom,a tomos da zapalis

aleks89rd

hteo sam ali mi ja falilo dva koraka pa sam hteo da ga ljudski udarim, ovako bih ga samo lupio  [glavazid] [glavazid] ko zna zasto je to dobro, toliko sam bio besan i pomanijacio da bih ga odvalio od zivota da sam ga uhvatio, ne znam dokle bih isao sa batinama  [veryangry]

AndreyRR