Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Znaci svako ko ide na skupove obavezno nesto glumata? Glumatam i ja recimo koji ne propustam u SDu ni jedan jos od jedaneste-dvaneste(nisam sigran), koji sa 19god vozim vec osmi motor, ne silazim ni po snegu i kisi itd... glupo ti je malo poredjenje, jeste da ima i takvih ali ne znaci da su takvi svi koji dodju na skup u svom gradu svojim motorom(kako sam ja shvatio da tumacis) :)

Hohštapler

...ono ¹to mi pravimo je po meni su¹tina "moto skupa" dru¾enje i zajebancija!  Mozak odmorim, zaboravim na gluposti, napunim baterije.
Ono sedenje u prslucima, svi u svojim grupama, glumatanje neko, tre¹te lokalni pucaèi u svom ritualu "zavoðenja" lokalnih ¾enki "kako sam lud i zajeban kad ga dr¾im u blokadi" nekako me nikad nije privlaèilo niti bilo za mene...
Jo¹ pamtim kad sam bio na skupu u Kuli, zvao me kum da doðem i samo zbog njega i par drugara oti¹a (inaèe oni nisu u tom moto klub, al im je selo u blizini) i prolazim pored ¹anka i stola gde sede "domaæini", jbte gledaju me ispod oka, u fazonu "¹ta si ti do¹'o"... Oni su celo veèe samo sedeli zajedno, a gosti se dru¾ili... a onaj fazon 500dinara ulaz neæu ni da komentari¹em....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Citat: Milos96 poslato 28 Maj, 2016, 03:12
Znaci svako ko ide na skupove obavezno nesto glumata? Glumatam i ja recimo koji ne propustam u SDu ni jedan jos od jedaneste-dvaneste(nisam sigran), koji sa 19god vozim vec osmi motor, ne silazim ni po snegu i kisi itd... glupo ti je malo poredjenje, jeste da ima i takvih ali ne znaci da su takvi svi koji dodju na skup u svom gradu svojim motorom(kako sam ja shvatio da tumacis) :)
Omasio si skroz.  Ne pricam o ljudima koji posecuju skupove vec o onim koji su "bajkeri" samo te subote u svom gradu. Kupe u petak neki zajebani R i u ponedeljak vec je u prodaji. 

Kostić

ja bi sve vas, koji ne po¹tujete propise, poslo na goli otok.

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 27 Maj, 2016, 00:02
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 23:15
Hehehe, ljudi koji su se vozili samnom se dele na one koji jedva èekaju opet i one koji vi¹e nikad ni u ludilu... ;D
Auuu a ti si neki zajeban i brz a? Nemoj da te opeglam sa mojom kornjacom sa sve jednom rukom na rezervoaru :)

au... oæu i ja sa vama, da idem iza vas da uèim ;D

Gavrolini

Ne moze. Ovo je klub dvocilndrasa. A tebi i taj jefan stenje i lupa :)

balcan girl

nemam pojma :D ja idem na skupove i volim da idem :D obièno se zakaèim za ogradu ili ispred ograde i divljaaam :D :D :D doduse uvek me svi doèekaju fantastièno :D al to je mozda zato sto me vole a i obièno me boli kurac za bilo sta osim da navatam nekog da mi donosi pivo da ne moram da se mrdam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

pa divljam al se ne mrdam od ispred bine :D :D :D a sto bi ja samoj sebi donosila pivo kad uvek mogu da navatam nekog da to radi umesto mene :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 27 Maj, 2016, 00:02
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 23:15
Hehehe, ljudi koji su se vozili samnom se dele na one koji jedva èekaju opet i one koji vi¹e nikad ni u ludilu... ;D
Auuu a ti si neki zajeban i brz a? Nemoj da te opeglam sa mojom kornjacom sa sve jednom rukom na rezervoaru :)
Slabo sam vozio ljude motorom, kad divljam, volim da ne mislim o drugima. Nisam bio precizan, mislio na na davno pro¹lo vreme kad sam vozio kola za divljanje... ;D
Omatorilo se... ;D

Nego ako bi da se potrkamo, ajmo sa jednog na drugi kraj Beograda u toku dana... ;D ;D ;D Na otvorenom putu i u blatu ne bih smeo, al' kroz grad, uvek... ;D

mali_zmaj

Ja to odradim vako!! Doðem na skup,sklopim vigvam,ili vigman kako ko veli..,obiðem skup,da zjalim i slinim po motorima,popijem pivu,ako koga upoznam dobro je,ako ne upoznam..,opet dobro..,sjednem na motor odem u grad i obilazim isti..,naveèe ako je dobra mjuza budem tu,ako je smeæe odem opet u grad..,naðem finu kafanu i u¾ivam u lokalnom folkloru...... Preko dana nisam nikad na skupu,ili se vozim po lokalnim putevima ili sam u gradu zajebancija..
jin-jang

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2016, 12:52
Citat: Gavrolini poslato 27 Maj, 2016, 00:02
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 23:15
Hehehe, ljudi koji su se vozili samnom se dele na one koji jedva èekaju opet i one koji vi¹e nikad ni u ludilu... ;D
Auuu a ti si neki zajeban i brz a? Nemoj da te opeglam sa mojom kornjacom sa sve jednom rukom na rezervoaru :)
Slabo sam vozio ljude motorom, kad divljam, volim da ne mislim o drugima. Nisam bio precizan, mislio na na davno pro¹lo vreme kad sam vozio kola za divljanje... ;D
Omatorilo se... ;D

Nego ako bi da se potrkamo, ajmo sa jednog na drugi kraj Beograda u toku dana... ;D ;D ;D Na otvorenom putu i u blatu ne bih smeo, al' kroz grad, uvek... ;D
Dekara moj pa ja se u beogradu i na autoputu zagubim. Nasao si mene iz provincije da navlacis na tanak led.

UFF

volim da vozim sa lazicem po gradu
sto veca guzva to bolje :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

OKi

Odoh motorom do jezera, parkirao ga i u blizini se sunèao.
U jednom momentu èujem dete , kako vièe brmmmmm, brmmm (nije Andrijin rodjak nije BRAAAP). Mali¹a ne stariji od 3 god. sedi na motoru, taènije na rezervoaru, a iza njega malo starija devojèica.
    Dovikujem njihovoj mami sa nekih 5 metara udaljenosti, da ne pomera ruèice zbog kacige (da ne padne). Njihova mama mi ka¾e da oni ni¹ta ne diraju  :P :
Ja poku¹avam da budem uljudan i ka¾em joj savetodavno, da je osnovni red da pita , kada decu pentra na motor, ako ni zbog èeg drugog onda zbog bezbednosti mali¹ana. I tu obja¹njavam , te mo¾ bude vruæ auspuh, te motor, te mo¾e da padne ima preko 200 kg.
    A pametna mama æe ni pet ni ¹est , ali nisu Vam ni¹ta dirali.  [panic] ©ta vi¹e prièati sa  



UFF

pa reci joj da se naguzi samo da joj ga metnes, neces nista da joj diras, ni sise ni dupe, samo kitu da stavis unutra

OKi


penzos

I vièe¹ brrrrrrm, brrrrrrrrmmmmmmmmm!  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF