Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Obratite paznju na ovu deonicu gde su isekli Jokera... Majmuncine izlecu, mada kada se iskljucuje sa parkinga od prodavnice dekimes, ne mozes da vidis saobracaj dok ne izadjes malo... Sa jedne strane kontisi sa druge neka jebena reklama.
A ima dve sporedne ulice iz koje izlaze raznorazne budale, ima tu dosta ljudi, u jednoj od ulica ima bar 10 firmi... Od toga jedna bas velika, J. Cerni....

bucko

Citat: Joker poslato 09 Jul, 2012, 15:37
... Ona nece i ja lepo nogom po zadnjim vratima koliko god sam mogao, udje kulturno noga koliko moze i eto kocnice...  
Tako lane decko u Dunavskoj ulici kod Boban centra sutnuo nogom u auto koji ga je isekao, odbio se od njega i odleteo u kontra smer direktno u autobus.Opasan manevar koji je on platio glavom.

AndreyRR

To sutiranje u auto ne razumem,razumem lomljene retrovizora lupanje kacigom u glavu,lupanje samara...

UFF

sutiras samo kad oboje stojite na semaforu
ili kad sidjes sa motora
nikako u voznji

cak ni retrovizor ne u voznji jer moze da te obori ako cimne ka tebi

SVECICA bre kazem vam ja SVECICA  tj keramika

Major


Joker

Jbg, u tom trenutku jedino to sam i mogao.. Nece da stane... Nije nista toliko dramaticno, bio tanak lim na vratima...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

vozis motor jbg
ako ne reagujes iz besa vac promisljeno stanes da pokupis neki kamen pa je onda stignes :D

Ruza-Bandit


Lazic

zamisli¹ da je kuvana i ne nervira¹ se...:D

bucko

Ja sam tako na Terazijama levom rukom i jednom potezu slomio retrovizor.Malo kasnije kad sam hteo da vidim koliko je sati....Nema sata na ruci,otisao sa retrovizorom,trista jura ,jebi ga. [glavazid]

Ruza-Bandit

ko ti kriv kad nosi¹ sat od trista jura :P

Jefta

АУУУ БРЕ ШТА ЈЕ ОВО... МАЛО МАЛО па некога оборе и то најстрашније га исеку. ПА МАЈКУ МУ НИЈЕ ОВО ЦРТАЋ ПА ДА ЈЕ ОТВОРЕНА СЕЗОНА ЛОВА НА БАЈКЕРЕ!!!!

Игра се игра, ко ће да згази или исече више бајкера... МАМУ ИМ ЈЕБЕМ СВИМА !!! РЕТАРДИРАНИ ВОЗАЧИ!!!

UFF

ma i treba da ih gaze
ti bajkeri su stoka

Ruza-Bandit

Citat: Jefta poslato 10 Jul, 2012, 01:11
АУУУ БРЕ ШТА ЈЕ ОВО... МАЛО МАЛО па некога оборе и то најстрашније га исеку. ПА МАЈКУ МУ НИЈЕ ОВО ЦРТАЋ ПА ДА ЈЕ ОТВОРЕНА СЕЗОНА ЛОВА НА БАЈКЕРЕ!!!!

Игра се игра, ко ће да згази или исече више бајкера... МАМУ ИМ ЈЕБЕМ СВИМА !!! РЕТАРДИРАНИ ВОЗАЧИ!!!

Kad smo kod toga danas videh oborenu hayabusu ©A tablice malo pre Brankovog mosta. Sreæom pa je lik pro¹ao samo sa lak¹im povredama. Pomoæ mu je ukazivala hitna u peèatoreznici. ali su ga na kraju ipak ubacili u kola hitne


monsterbnt

Treba to sve tuci debelo... Ne lupati kola, nisu kola kriva sto ih vozi majmun. Olupati majmuna na mrtvo....
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Jes pa da ti u padinjak donosimo cigare.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Ma ne vredi da ga(je) olupas, samo mozes da zaglavis zatvor ili da se jebes po sudovima.

Meni bas krivo sto sinoc nisam imao svecicu tako bi je slatko upotrebio jer me glupaca isekla mogao sam da se zakucam direktno u kola ili da sletim, srecom neki glas u glavi mi je pre toga javio da malko usporim i obratim paznju na curku koja hoce da obidje auto koji stoji parkiran kod depoa. I zamisli glupaca aj sto mi je oduzela prednost i za malo oborila zenu i mene ja joj sviram u fazonu jesi luda jbt, a ona ladno ni manje ni vise nego nam pokaza  [srednjiprst]
Da mi nije bila tu zena stigao bi je i izvukao iz kola, bacio bi joj kljuc u saht i polupao bi joj auto pizda joj materina. Jedina smesna strana je sto kad smo stigli kuci, kaze mi zena trebao si da je pratis i zaustavis kosu bi joj ocupala onu glupu [rofl] [rofl] [rofl]

Zverka

ni danas FALA ONOM GORE jos uvek nista...
BICE KISE IZGLEDA OPET...ili nesto vasiona podivljala...EVO VEC koji dan da me nista nije  drndnulo :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Hohštapler

...pre 10min me kombi "Lisje" (pogrebna slu¾ba u NSu) èuknuo na semaforu....
Lik bio ispred mene i uhvati ga crveno a on na sred pe¹aèkog, ja iza njega jedno 2m, i da ne bio on ostao na pe¹aèkom, krenuo baja u rikverc, dok sam ja stigao da odreagujem i poèeo da trubim on zveknuo u moj prednji toèak i prevukao mi branik preko njega... a nazad  i da sam stigao da povuèem motor ne mogu od onog iza mene.
Sreæa pa je stao taèno kad ga je nasukao. I ja lupam po kombiju i on ode 5cm napred i izvuèem motor... Sreæa branik elastièan ko ¾vaka, nisam ni znao da ih tako prave!
Dodjem ja pored njega "pa ¹ta radi¹, ide¹ u rikverc na semaforu?!!"..
"Izvini, nisam te video, stao sam na pe¹aèkom... si pao, jel sve ok?"...
Vidim neki ok lik, ima pe¹kir oko vrata nije mu lako verujem (a kako i ne bi kad mu su mu mu¹terije u procesu fermentacije), tu se smirim u sekundi, reko "dobro sam, nemam ¹tete, samo nemoj iæi u rikverc na semaforu..."
...daj Bo¾e samo da je to najvi¹e ¹to je ovaj kombi imao posla samnom...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.