Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

http://youtu.be/zogdxBpt9hw
mom drugaru cerka u becu primila islam.katastrofa.on poludeo.

bigbad86

Pa bre ako je niko nije prisilio ili ako nije presla zbog decka/muze nego ako je zbog svojih uverenja onda je to ok. Al opet ne bi voleo nikom mom da se desi...

Hohštapler

ako je ona sreæna... mada,  serem i ja,  ne znam kako bi mi bilo da je  moje dete..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Pa u tome je fora. Da je moja cerka (sad ja serem jer je nemam) ne bih bio srecan ali ako bi ona zbog toga bila srecna i nasla neki svoj mir onda ok.

DaChaS

taj ko ne nadje mir u veri u kojoj je rodjen ne nadje ga nigde

SACO

 [neampojma] biæe da je devojka na¹la mir u naruèju nekog muslimana, pa prihvatila njegovu veru  [neampojma]

Andreja

Jutjub i njihov novi autoplay feature koji automatski pu¹ta sledeæi, "related" video kada se zavr¹i video koji gledam. Iskljuèim autoplay, otvorim sledeæi snimak, autoplay ponovo ukljuèen. Govna.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

zabavljala se sa deckom iz vojske.raskinu i ova iz revolta to uradi.neverujem da zna u opste sta je uradila.msm nije svesna postupka i taj musliman je iz zvornika a ona navodno ide u harem posto taj ima jos zena.jebena situacija za roditelje.

Kalesin

'bem ti vetrushtinu, gledam motor, vezan mi je uz banderu..  [panic] [panic]

A ta prica sa prelaskom u Islam, jbm li ga...njen izbor ali mislim da su tu roditelji trebali mnogo ranije da reaguju, ti "haremashi" imaju fore da privuku mlade i naivne devojke kojekakvim pricama i obecanjima, jednom kad predju u Islam i udaju se su zavrsile pricu, ukoliko rode dete, jos ako je musko, ostaje toj porodici a ona moze i da pobegne ali dete joj nikad nece dati (na zalost znam jednu takvu osobu sto je to dozivela). Ne daj boze nikome, al sto rece gore jedan od kolega, ko ne nadje mir u veri u kojoj je rodjen nigde ga naci nece...mozes se ne slagati sa nacelima, ali postovati moras a da se odrices svog porekla, korena i tradicije...to je po meni strasno, jer u drugoj tradiciji niko postovanja prema toj osobi imati nece, ko veli jednom menjao, menjace opet...
Ne bih znala kako bih reagovala kada bi neko od moje dece tako nesto pozeleo da uradi, tj. reagovala bih na prve nagovestaje takvih nekih stvari...e sad lako je nama ovde govoriti..
Izvinjavam se na verbalnoj dijareji...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

...e ba¹ mu je pokazala...  sad æe videti kako se "tretiraju" ¾ene.
Mada,  neke ni nisu za bolje,  kad si dobar prema njima onda si dosadan,  kad ih maltretira¹ onda si super...
¾enski mozak je èudo jedno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 29 Januar, 2015, 21:11
seoski postar koji je malouman
dva puta mi donosi poziv za sud a sudjenje bilo pre 5 dana, da bi dosli da me hapse preksinoc [rofl]

donese mi racun za internet 24og a rok za placanje do 20og, i ugase mi internet... sledeci put kad ga vidim otvaram kapiju da bezi od maksa (nece da ga ujede ali ce da pokusa seks, sto mu dodje na isto) [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Januar, 2015, 16:02
Onomad smo se smejali crnogorcima zbog ekolo¹ke takse.Sada su ovi na¹i "plavi" uveli ekolo¹ku taksu za svaki kvadrat poslovnog prostora.Danas je bio poslednji dan za podno¹enje prijave za obraèun eko-takse.Plaæaæe se po kvadratu, a kazna za nepodno¹enje te prijave je do 80000 din.Dokle , bre vi¹e?I odakle?
Da jbt, sinoæ mi prièao gazda perionice gde perem kola i menjam ulje od '98-me, mislio sam da me lo¾i...  Inaèe èovek radi skoro 30 godina, za dva meseca je imao 28 pranja, a spolja i unutra je 300 kinti, kao i zamena ulja i filtera...





Citat: goranvojska poslato 30 Januar, 2015, 21:46
http://youtu.be/zogdxBpt9hw
mom drugaru cerka u becu primila islam.katastrofa.on poludeo.
Ne znam koji im je kurac, jeb'o im pas mater...

Slaninar

Kom¹ija oko 1 i ne¹to ujutru do¹ao da se ¾ali na buku. Veæ 5. put dolazi. Sve mu jebeno smeta. Idem na prstima po stanu, stavio gumene podlo¹ke na sav name¹taj da ne lupa kad se pomeri i preko toga nalepio filc, da ne pravi buku ni ako se gurne. I pazim da budem najti¹i moguæe. Ali juèe mi je pala klapna i samo sam zalupio vrata pred nosom kad je krenuo da "mo¾e maaalo... "   Suzdr¾ao sam se da ga ne zapucam, pa nek me izlomi posle od batina. Samo jednom.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...nek se tera u qrac. Sledeæi put kad doðe ti zovi muriju,  prijavi uznemiravanje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Januar, 2015, 11:18
...nek se tera u qrac. Sledeæi put kad doðe ti zovi muriju,  prijavi uznemiravanje.

Uhvatiæu se za glavu "jaooo, pa gde je sad policija da ka¾njava?!?!"    :)

Ne znam, najradije ne bih zvao policiju zbog ovoga. A ne smem ga udariti, onda sam ja u problemu, jebiga. Vezane ruke.  :/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Slaninar poslato 31 Januar, 2015, 11:26
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Januar, 2015, 11:18
A ne smem ga udariti, onda sam ja u problemu, jebiga. Vezane ruke.  :/

...bila je samoodbrana naravno...tvoja rec protiv njegove...niko nije video nista...

;)

mareskin

Citat: Slaninar poslato 31 Januar, 2015, 11:26
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Januar, 2015, 11:18
...nek se tera u qrac. Sledeæi put kad doðe ti zovi muriju,  prijavi uznemiravanje.

Uhvatiæu se za glavu "jaooo, pa gde je sad policija da ka¾njava?!?!"    :)

Ne znam, najradije ne bih zvao policiju zbog ovoga. A ne smem ga udariti, onda sam ja u problemu, jebiga. Vezane ruke.  :/

Zovi komunalnu policiju. To je njihova oblast, a i oni æe da ga pretuku ako lièi na ¾ensko :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

durmitor2000

Citat: Lazić poslato 31 Januar, 2015, 02:15
Citat: Boriša poslato 29 Januar, 2015, 21:11
seoski postar koji je malouman
dva puta mi donosi poziv za sud a sudjenje bilo pre 5 dana, da bi dosli da me hapse preksinoc [rofl]

donese mi racun za internet 24og a rok za placanje do 20og, i ugase mi internet... sledeci put kad ga vidim otvaram kapiju da bezi od maksa (nece da ga ujede ali ce da pokusa seks, sto mu dodje na isto) [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: DraganPavlicevic poslato 30 Januar, 2015, 16:02
Onomad smo se smejali crnogorcima zbog ekološke takse.Sada su ovi naši "plavi" uveli ekološku taksu za svaki kvadrat poslovnog prostora.Danas je bio poslednji dan za podnošenje prijave za obračun eko-takse.Plaćaće se po kvadratu, a kazna za nepodnošenje te prijave je do 80000 din.Dokle , bre više?I odakle?
Da jbt, sinoć mi pričao gazda perionice gde perem kola i menjam ulje od '98-me, mislio sam da me loži...  Inače čovek radi skoro 30 godina, za dva meseca je imao 28 pranja, a spolja i unutra je 300 kinti, kao i zamena ulja i filtera...





Citat: goranvojska poslato 30 Januar, 2015, 21:46
http://youtu.be/zogdxBpt9hw
mom drugaru cerka u becu primila islam.katastrofa.on poludeo.
Ne znam koji im je kurac, jeb'o im pas mater...

Gde je ta perionica da mu povecamo promet :-)

OKi

Win 8, namestim tastaturu i na eng i na srb podrucje.
Ali ne mogu da nadjem hebeno dugme >>@<< mislim vidi se da je na slovu >>V<< , ali kako ga akrivirati




goranvojska


penzos

a mo¾e i ovako, vidi¹ gde ti je ¹ta: Start - All Programs - Accessories - Accessibility - On-Screen Keyboard
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion