Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

kao iz nekog postapokalipticnog filma  :o

ЯЭВОЛУТИОН

samo se lutalice nakotile.....malo prirodnim putem malo ljudi poizbacivali kerove zi kuca......ja sam prosle godine posle treceg legla kvazi nemackih ovcara prijavio komsiju komunalnoj, da razmnozava dzukele i rasejava ih po makiskom polju....dosli na vrata pa je morao da kerusu sterilise.....ali petnaest lutalica je pusteno na ulicu....ne verujem da je njih par prezivelo proslu zimu....ali stoka koja je to radila nije ni kaznjena vec je samo morao da sterilise kuju.
Sad me gleda popreko, jer sam mu rekao da cu ga prijaviti....nije verovao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nemke

Crkao akumulator na kolima, kupio drugi, zamenio i nista. Vergla kao besan a nece da upali.

Hurricane


nemke

Benzin- plin. Vozim samo na plinu. Pre 15 dana uradjen anlaser i alternator. Juce uzet novi akumulator. Nema sta nisam ove godine zamenio na njemu, obe poluosovine nove, komplet kvacilo novo, napred diskovi, nazad novi amortizeri i lezajevi, mali servis, filter vazduha, ulje u motoru i u menjacu. Registrovan godinu dana. Gume sve nove zimske. Vise mi mula od njega, cim mi elektricar danas namesti paljenje, ide u prodaju. Koji ce mi qrac auto koji me j..e zimi, za leto imam motor. Ako ga budem prodavao kao skuter, onda do mog. Ne mogu da verujem da ni skuter ne mogu sa prodam, cena mu je ista kao za kineza. Sto ljudi me zove, niko ne dolazi sa lovom.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

ako vozi¹ samo na gas, da nije crko ventil? ja sam menjao na audiju ventil, vozio sam samo na gas i zimi pa crko

mali_zmaj

ajde kole ja kupim motor kao u odlicnom stanju,dok sam ga kupovao,vidim da nesto struze,al sam posumnjao na druk lezaj ili kvacilo,rekoh nije to nista to je potrosni materijal.... ne lezi vraze ispostavi se da su zglajzali lezajevi u mjenjacu... ma nije ni to neka zajebancija, kad ti serviser motora kaze da im je i to potrosni materijal i da im to odlazi... nisam ja na to racunao,al jebziga... da bi dosao do lezajeva u bmw-u pola motora rastavljas,sa guzice kreces!!! tako ti je to... kad budes imao para, ilii ja isto, pa kupis mladjahan motor,bit ce ti sve lijepo,a do tad krpaj i popravljaj!!   ;D
jin-jang

nemke

#13488
Reno 5, 91 god. Gasni uredjaj je star 6meseci. Probao sam da palim na benzin, isto. Neka zajebancija oko struje,  [samoubistvo], isao u Bg u subotu, isao kao zmaj, normalno palio. U nedelju ni da cuje. Odnesem akumulator na servis,  [pop] umreo. Verovatno negde ovlazio kabal, ma ko zna sta mu je. Danas uplatio kredit, ratu za registraciju, hranu za psa, gomilu nekih racuna. Zvao elektricara i rekao mu da ne dolazi, zvacu ga posle prvog da ga odslepa do radionice. Pita me covek da dodje da namesti, ja rekao nemam para. Kaze nije problem za lovu, kada sam mu rekao da me sramota da mi radi auto a da mu ostanem duzan, smejao se 5 minuta. Odo da malo prosetam psa do parka, nervozan sam ceo dan. Mrzim zimu i ovo odvratno vreme [veryangry]

Hohštapler

A jao... imao istog.
Skini filter vazduha, moguæe da ti se pomerio onaj prsten, dovod plina, ¹to ide na usis od karburatora, to sranje se dr¾i federom koji stiska poklopac od filtera vazduha da se ne bi pomerao. Namesti na sredinu i vrati oprezno, vodi raèuna daopruga ne sklizne.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Mo¾da je sa ubrizgavanjem...:D Moj ortak imao 1.7i, to je i¹lo k'o nevreme...:D

pittatore

Posle Renoa ni Ferrari mi nije bio tezak da odrzavam...

bigbad86

Meni se pokidao kabal koji je isao od brave do bobine i to me zezalo. Mozda je tako nesto.

Hohštapler

Citat: pittatore poslato 28 Januar, 2015, 09:30
Posle Renoa ni Ferrari mi nije bio tezak da odrzavam...

Moj je bio bombona. (dok ga Debeli Gmaz nije uterao u kanal od 4m kod Tara¹a i parkirao ga nakon 3-4 piruete [pop])...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nemke

Struja je ok, plin takodje, baca dobro varnicu. Nisam imao kljuc za svecice, pretpostavljam da su zamastile kada sam verglao sa losim akumulatorom. Danas cu da ih ocistim i ako ne upali, imam nesto benzina u flasi. ;)

mareskin

Citat: nemke poslato 29 Januar, 2015, 09:55
Struja je ok, plin takodje, baca dobro varnicu. Nisam imao kljuc za svecice, pretpostavljam da su zamastile kada sam verglao sa losim akumulatorom. Danas cu da ih ocistim i ako ne upali, imam nesto benzina u flasi. ;)

U pravu si. Upali na benzin, a onda æe plin da preuzme. Ima da kresne iz prve.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nemke

Sveciceeeee! Zamastile dok sam verglao na los akumulator! Ustedeh litar benzina za skuter!

zVuk

crko mi reso u sred spremanja klope.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

seoski postar koji je malouman
dva puta mi donosi poziv za sud a sudjenje bilo pre 5 dana, da bi dosli da me hapse preksinoc [rofl]

donese mi racun za internet 24og a rok za placanje do 20og, i ugase mi internet... sledeci put kad ga vidim otvaram kapiju da bezi od maksa (nece da ga ujede ali ce da pokusa seks, sto mu dodje na isto) [rofl]

DraganPavlicevic

Onomad smo se smejali crnogorcima zbog ekolo¹ke takse.Sada su ovi na¹i "plavi" uveli ekolo¹ku taksu za svaki kvadrat poslovnog prostora.Danas je bio poslednji dan za podno¹enje prijave za obraèun eko-takse.Plaæaæe se po kvadratu, a kazna za nepodno¹enje te prijave je do 80000 din.Dokle , bre vi¹e?I odakle?