Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..ovo sve posledice normalne eksploatacije motora starijeg od 15 godina, ¹ta je tu lo¹a karma?

Kostić

preæutali su da su diskovi skoro ispali iz le¾i¹ta, na desom luft u buksni tri milimetara, ¹eta goredole ko budala po pozori¹tu, da nema ploèice nego metal, nema amortizer volana, toèak je kockast i ¹eta levo desno skoro dva santima kad ga gleda¹ odgore, mada je balansirani tako, ne valja jedno crevo za ulje, curi, peglana vilju¹ka pa crkli semerinzi, vila zabada, rep kriv i tako jo¹pone¹to, zaboravili da ka¾u. onda neko to uzme ne gleda nego sedne i zaleti se drito u lo¹u karmu, ako ne pregleda motor nego poveruje u reèi. nebitno, odstupismo od teme, a meni se malo vozika, odo da maltretiram kom¹in motor :)

Hurricane

..to se sve moglo videti za 10 min gledanja i 2 minuta vo¾nje, ¹ta ima ko da ti prièa..

ja i ne volim kad gledam ne¹to bih kupio da mi prodavac blebeæe o tome ¹ta valja i ne, uglavnom i ne slu¹am..

..u svakom sluèaju zamena je bila na tvoju ¹tetu, to je bilo odma svima jasno, ali jbga tebi je bilo va¾no ne¹to drugo..

¹to je opet svakako opravdano...  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

nikad ne mesati losu karmu i glupost.....na prvo mozes da se vadis ali istina je druga....
tu se ne zna ko je koga zajebao......lom za lom, ko ce koga...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

dal si Kole ocekivao da za onaj lom i dres dobijes motor u fabrickom stanju , bez trunke ulaganja ?!?!?

sve ovo sto si slikao je ulaganje od manje od  100e ...

ne zajebavaj bre... 

mkt

cudno  :wtf:
kole prekaljeni matori bajker a uvale mu krpendzu od motora  :o

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 25 Januar, 2015, 16:13
dal si Kole ocekivao da za onaj lom i dres dobijes motor u fabrickom stanju , bez trunke ulaganja ?!?!?

sve ovo sto si slikao je ulaganje od manje od  100e ...

ne zajebavaj bre... 

...slazem se...

Darko

ali on je kralj ... "precutali da su diskovi ispali iz lezista"  ... pa samo da si spustio ruku i pogled na diskove ti bi to znao .. jesi ocekivao da ti sve lose stvari kaze ?  cim ti daje motor u voznom stanju za motor koji se raspada odmah je trebalo da ti bude sumnjivo da nesto nije kako treba...

ti u stvari treba i da budes presrecan ako je lose samo to sto si slikao , otprilike

con3


Kostić

ko je prakaljeni bajker? ja nikad nisam znao da vozim motor, alja to mo¾e da potvrdi. a ovo nije greda, al to èovek ni¹ta nije rekao preko telefona pre nego je do¹ao. da je sve to rekao mo¾da bi ga odbio a mo¾da i ne. odbio sam dosta njih za to govno koje kurcu ne valja, al je odradilo 14 000 kod mene. nebitno, nema to veze sa karmom i time da je ga¹par ok lik i da nije hteo da lepi karbon nekom liku pa adreja na to dodao karmu, pa karma do¹la do teorije zavere.

al nekome ne poma¾e ni stabilizator, pa se razbije. ja sam se u dva ovakva sluèaja vratio na asfalt i nisam pao bez stabilizatora :)

Suzuki GSXR 600 rookie mistake

Kostić

nego bando, ko æe da mi donosi cigare kad odem u æorku? kaznu neæu da im platim, pa odo. jebe mi se. neæe da ima ko da vas nasmejava neko vreme, osim ako se laziæ ne vrati ;D

a ti dare, nazove¹ li jo¹ jednom moj prvi gikser u ¾ivotu kr¹om, ima da te obri¹em iz telefonskog imenika. prvi motor je ko prva pièka, nikad ne zaboravi¹. (mislim prvi giser) :)

Tatica

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 17:30
nego bando, ko æe da mi donosi cigare kad odem u æorku? kaznu neæu da im platim, pa odo. jebe mi se. neæe da ima ko da vas nasmejava neko vreme, osim ako se laziæ ne vrati ;D

a ti dare, nazove¹ li jo¹ jednom moj prvi gikser u ¾ivotu kr¹om, ima da te obri¹em iz telefonskog imenika. prvi motor je ko prva pièka, nikad ne zaboravi¹. (mislim prvi giser) :)

Teta Djana

ЯЭВОЛУТИОН

zalilali ga njemu.....pravo pionirski.....i to dvared.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 17:11
ko je prakaljeni bajker? ja nikad nisam znao da vozim motor, alja to mo¾e da potvrdi. a ovo nije greda, al to èovek ni¹ta nije rekao preko telefona pre nego je do¹ao. da je sve to rekao mo¾da bi ga odbio a mo¾da i ne. odbio sam dosta njih za to govno koje kurcu ne valja, al je odradilo 14 000 kod mene. nebitno, nema to veze sa karmom i time da je ga¹par ok lik i da nije hteo da lepi karbon nekom liku pa adreja na to dodao karmu, pa karma do¹la do teorije zavere.
...

Nije mi jasno ¹to te prozivaju. Smatram da ako kupujem ne¹to treba da dobijem po¹tene informacije. Nisam ja motomehanièar.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


Darko

Citat: mareskin poslato 25 Januar, 2015, 20:35
Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 17:11
ko je prakaljeni bajker? ja nikad nisam znao da vozim motor, alja to mo¾e da potvrdi. a ovo nije greda, al to èovek ni¹ta nije rekao preko telefona pre nego je do¹ao. da je sve to rekao mo¾da bi ga odbio a mo¾da i ne. odbio sam dosta njih za to govno koje kurcu ne valja, al je odradilo 14 000 kod mene. nebitno, nema to veze sa karmom i time da je ga¹par ok lik i da nije hteo da lepi karbon nekom liku pa adreja na to dodao karmu, pa karma do¹la do teorije zavere.
...

Nije mi jasno ¹to te prozivaju. Smatram da ako kupujem ne¹to treba da dobijem po¹tene informacije. Nisam ja motomehanièar.


Ma volim i ja Koleta , nego bih ga tukao kad tako se ponasa kao dete i ne pogleda najosnovnije...  brate  ,ako nisi motomehanicar , platis dnevnicu Revoluciji pa ga povedes da gleda , ili ako nemas da mu platis povedes par drugara pa gledate svi zajedno sve sto moze da vam padne napamet... to sto ti ocekujes da dobijes prave informacije je najredji moguci scenario u kupo-prodaji koji ce ti se dessiti  ;)

Balsa Wrx

Ja kad kupujem motor prvo gledam vlasnika pa motor,kakv je on  takav je motor :D.A ako je vlasnica e to je vec nesto drugo :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

slave74

Jel neko prolazio skoro putem od Surcina prema Pecincima ili tim krajem?  Leseva od dzukela, dzukele ,koje jedu trupla od istih(mrtvih), smece oko puta... Nikad vise mrtvih tela i smeca nisam video, a prolazio sam istim putem pre godinu dana-nije tako bilo..Smucilo mi se, a nisam gadljiv.
Pocelo tako svuda.. Zapadna Srbija , Crna Gora, Bosna.. Cesto putujem kolima. Lepa priroda, a ljudi ne valjaju ni za onu stvar..
Ima li neko nesto protiv toga il sam ja jedini kome smeta.?

Kostić


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu