Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

jeba¹e nam Majku roðenu ovi na vlasti. Hitler i Mengele su ljudi naspram ovih.

Bori¹a

zasto tapatalk nikad nece da zapamti username i password jebeni, cim izadjem izloguje se [doh]

joka

Ne pamti one, ¹to ne karaju?   [neampojma]   ;)    [cheers]

Bori¹a

e jebiga onda, kad nemam sta da cukam onda cu da cukam username haha [cheers]

joka

Samo zauzmi busiju, i ubaci u takt!  [thumb_up]    [cheers]

dzimika

akontacija za vrtic, rekose od 01.01. da krece niza cena a akontaciju i dalje rade po staroj ceni
prevarantska drzava definitivno

mi¹ko_kolo

Nije ovo akontacija, ovo plaæa¹ decembar. Sledeæeg meseca ide po novom. Obdani¹te se plaæa u nazad.

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 19 Januar, 2015, 18:58
zasto tapatalk nikad nece da zapamti username i password jebeni, cim izadjem izloguje se [doh]
zavisi od foruma dal ga podrzava na benchmark forumu pamti.

Bori¹a

Citat: stilgar poslato 19 Januar, 2015, 23:10
zavisi od foruma dal ga podrzava na benchmark forumu pamti.

meni na sk.rs pamti, na ast-planet pamti, iSrbija pamti... samo ovde nece :(

dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Januar, 2015, 22:23
Nije ovo akontacija, ovo plaæa¹ decembar. Sledeæeg meseca ide po novom. Obdani¹te se plaæa u nazad.
Ja sam uplatio do kraja godine, cak sam i za januar delimicno platio, pise da je ovo akontacija za januar a ne za decembar

Kostić

jebali ih zakoni i izmene, sve su saranili sa tom njihovom politikom ¹tednje. ovo im je po drugi put da dokazuju kako se uni¹tava sirotinja i uzimaju pare pravnim putem - zakonom. ko se seæa obveznica devedesetih be¹e, pa sad malo malo pa izmene zakona, pa zbrke, pa jedno prièaju drugo rade.

vreme je da ih neko obesi na terazijama sve u kompletu.

Lazic


Hohštapler

 [rofl]

...nikad se narod nije sam od sebe organizovao i pobunio. Nikad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: dzimika poslato 20 Januar, 2015, 06:19
Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Januar, 2015, 22:23
Nije ovo akontacija, ovo plaæa¹ decembar. Sledeæeg meseca ide po novom. Obdani¹te se plaæa u nazad.
Ja sam uplatio do kraja godine, cak sam i za januar delimicno platio, pise da je ovo akontacija za januar a ne za decembar

nisam jo¹ dobio uplatnicu, ali znam da zasigurno do sada je bilo, dug do 31.xx. + akontacija za tekuæi mesec.

OKi

          Juce sam u Beogradu prepesacio bar 10 km   [bolnica] . I to sve u okviru Klinickog centra. Nije to neka kilometraza (do skoro mi je to bio trening)  da me ne zeza leva noga posle mozdanog udara.
         Ali  ponasanja doktora je kao da svi moramo sve da znamo pocev od strucnih latinskih izraza , pa do lokacije pojedinih objekata, pa i razlike izmedju POLI-klinike i Klinike itd itd.
         Znam da nisam nista novo rekao ali ponasaju se >>DOKTOR = BOG<< svaka cast izuzecima

slave74

Citat: okisa poslato 20 Januar, 2015, 09:50
          Juce sam u Beogradu prepesacio bar 10 km   [bolnica] . I to sve u okviru Klinickog centra. Nije to neka kilometraza (do skoro mi je to bio trening)  da me ne zeza leva noga posle mozdanog udara.
          Ali  ponasanja doktora je kao da svi moramo sve da znamo pocev od strucnih latinskih izraza , pa do lokacije pojedinih objekata, pa i razlike izmedju POLI-klinike i Klinike itd itd.
          Znam da nisam nista novo rekao ali ponasaju se >>DOKTOR = BOG<< svaka cast izuzecima


Vecina doktora u Srbiji su govnari, jako losi ljudi, bez med. obrazovanja.

mi¹ko_kolo

Citat: mrle poslato 20 Januar, 2015, 09:25
Citat: dzimika poslato 20 Januar, 2015, 06:19
Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Januar, 2015, 22:23
Nije ovo akontacija, ovo plaæa¹ decembar. Sledeæeg meseca ide po novom. Obdani¹te se plaæa u nazad.
Ja sam uplatio do kraja godine, cak sam i za januar delimicno platio, pise da je ovo akontacija za januar a ne za decembar

nisam jo¹ dobio uplatnicu, ali znam da zasigurno do sada je bilo, dug do 31.xx. + akontacija za tekuæi mesec.
Mi dobijamo iz PU Savski Venac i platili smo decembar, a za januar pi¹e ovo ¹to su promenili: 5 i ne¹to.

dzimika

E vidis, izgleda da za cukaricu ne vazi jer mi obracunavaju na akontaciji za januar po staroj ceni od preko 10000din

mi¹ko_kolo

Kako preko 10 kad je maksimalno bilo 9.600,00?

mrle

#13419
Citat: mrle poslato 20 Januar, 2015, 09:25
Citat: dzimika poslato 20 Januar, 2015, 06:19
Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Januar, 2015, 22:23
Nije ovo akontacija, ovo plaæa¹ decembar. Sledeæeg meseca ide po novom. Obdani¹te se plaæa u nazad.
Ja sam uplatio do kraja godine, cak sam i za januar delimicno platio, pise da je ovo akontacija za januar a ne za decembar
nisam jo¹ dobio uplatnicu, ali znam da zasigurno do sada je bilo, dug do 31.xx. + akontacija za tekuæi mesec.

tako sam ja u decembru platio sve zakljuèno sa 30.11.2014. Ali akontaciju za decembar od 9700 nisam. Sada bih trebao da dobijem raèun za dececmbar (9700 - dani koje nije bio) i akontaciju od 5.500 za januar ili ako se plaæa unazad, bez ovih 5.500.
Tako da sam platio sve sa uplatnice u decembu, sada mo¾da ne bih dobio ni¹ta.