Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

ness

Citat: Havarisan poslato 23 Novembar, 2014, 12:19
Citat: ness poslato 23 Novembar, 2014, 11:49
Citat: Havarisan poslato 23 Novembar, 2014, 11:45
mogu da se stave, ali ti trebaju kompletni. od 98. imaju one crvene trube nazad.
Pazi na filter vazduha moze da se stavi ali ne mogu da se nabiju na one gume na cilindrima zato sto su gume manje za 4 milimetra tj obim rupe e sad da li ce da rade i kad nadjem druge gume ne znam !! radim honde non stop mi dovoze suzukije na kraju cu da batalim hondu !!
mislim da je precnik isti, ko zna od cega su karburatori.
ma ko zna zato i doso kod mene

Darko

Citat: Darko poslato 19 Novembar, 2014, 18:23
klinac koji zbog igrica 12-i put lomi tastaturu ove godine...sledeci put ja lomim njega - e pa kraj je. jebacu mu mamu

NE NE DEFINITIVNO GUMENA !!!!!

E SAD CU MU JEBEM MATER , ALI DEFINITIVNO !!!!






dzimika


zVuk

ili jednostavno prestanes da mu kupujes nove tastature.....mis'im ono, ne bi li naucio da cuva svoje stvari..??...ne'am pojma,  razmisljam naglas....



....nego mene zanima koju igricu igra kad reaguje tako emotivno..??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

pa u tome je problem , sto to nisu njegove stvari nego moje!!! jedva kucam sad jer mi P baguje hahahahh....

vozi neke kroserice motore po brdima .. opasna igrica i ja se navukao ... kupicu krosericu jbt....

http://www.igrice123.rs/automobilske-igrice/igre-motocross-nitro.php

zVuk

interesantna igrica, presao sam je odavno....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

snimicu ga sutra dok igra...da cujes samo te psovke .. pitam se od koga je cuo sve to  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] ;D ;D

UFF

presavijes ga preko kolena pa olupas tu sjebanu tastaturu njemu od dupe sve dok se skroz ne izlomi
onda mu kupis novu kinesku za 200 kinti pa kad je pokvari ili slomi ti je opet dokrajcis od njega

balcan girl

aaa mico novi zakon je stupio na snagu deca vise ne smeju da se tuku :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 23 Novembar, 2014, 21:15
aaa mico novi zakon je stupio na snagu deca vise ne smeju da se tuku :D :D

Pa ni na narandzasto ne sme da se prodje, pa se opet ljudi ne uzbudjuju previse oko toga ;D

dzimika

Citat: balcan girl poslato 23 Novembar, 2014, 21:15
aaa mico novi zakon je stupio na snagu deca vise ne smeju da se tuku :D :D

da vidim tog koji ce da mi zabrani da mu oplavim guzicu kad je nevaljao

MIGE

ja cu gospodji veceras da oplavim guzicu...i da hoce zakon da mi zabrani,zena ce sama da trazi  :D

MIGE

Citat: MIGE poslato 15 Novembar, 2014, 19:48
gigatron...narucio sam telefon u sredu,donosili ga iz magacina tri dana..ko da ide iz avganistana...ok,nema veze...odem danas da ga podignem,tamo standardno guzva...sacekam nekih 40 min da dodjem na red,kupim tel i krenem kuci kad fali mem.kartica od 8gb...ok,nema ni toveze,mora racun da se stornira da bi se umanji iznos za karticu i to potraje jos 10 min....aj,nema ni to veze..sok sledi kod kuce....tel.nece da udje u mrezu,ima par mrtvih piksela,otvran je i nije jedan sraf lepo zasrafljen...ima sitne tragove koriscenja i nema zastitne folije...ispizdeo sam do jaja...
prekljuce sam dobio nov...priznali da je njihova greska i da je taj tel bio izlozen....tel.je bas super,baterija traje preko 60 sati i ostalo jos 8 %

mali_zmaj

stanite! taj zakon je nedorecen!! nije napisano cime.CIME ne smije da s olupa dupe djetetu!!? da su lijepo napisali tastatura po¹tujem!! ali ovako!! moj ih je tri sahranio do sada!!  ;)
jin-jang

Bori¹a

Citat: Darko poslato 23 Novembar, 2014, 19:09
E SAD CU MU JEBEM MATER , ALI DEFINITIVNO !!!!

i ja sam vrlo zivcan decko [djavo] [rofl] ali i dalje koristim tastaturu iz 2008e kad sam kupio prvi komp... geniusova neka, najobicnija...
moras ga nauciti da cuva i ne lomi svoje... uci ga da uhvati drugaricu za dupe a ne da lomi tastaturu ;D

Tatica

Можда сам старомодан, али мој клинац би, уколико је намерно уништио неку ствар, нову имао тек када је купи од своје прве плате. Овде није проблем пишљива тастатура, него енорман ниво агресије коју код деце генеришу неке ''игрице''.

Darko

Citat: Bori¹a poslato 23 Novembar, 2014, 22:06
Citat: Darko poslato 23 Novembar, 2014, 19:09
E SAD CU MU JEBEM MATER , ALI DEFINITIVNO !!!!

. uci ga da uhvati drugaricu za dupe a ne da lomi tastaturu ;D

dobila je i jedna manijakusa po guzi , ne brini ... dosla na kafu sa nasim manijakom i nagla se da pogleda nesto na komp , a mali ni 5 ni 6 nego za guzu... propao sam u zemlju...

klinac nije los , dobar je kakvih ima , realno gresku sam napravio ja i zena jer kad je to uradio prvi put , nama je bilo smesno kad je poceo da vice "ajde vozi majmune jedan ,sta kocis" i da lua po "gasu" tj space-u ...da je tad dobio po tamburi bilo bi sve ok ;) 

Che



Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D