Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ja sam u belcomputers u po¾e¹koj, kupovao redovno dok sam sklapao sva ta govna i nikad ni¹ta nije bilo lo¹e. taj gigatron mi se nikako nije dopadao na onom æo¹ku sa milion reklama. znaèi kupi¹ pretpostavljam nov telefon i dobije¹ kitu? FAP i u æo¹ak kuæe :)

mkt

ispraznio mi se akumulator na kolima sve mu jebem, a treba mi ko leba
niko od komsija ne fura kablove
kad te nece, nece te

UFF


pittatore

Za punjac znam 100 % da imam u gepeku, mozda i kablove. U dimitrijali sam pa ako ti je zgodno svrati.

mkt

nema veze sutra cu
vec sam odlozio jbga pa sutra
hvala vam drugari

pittatore

Provericu gde su mi kablovi pa cu i njih da spremim

UFF

imam i ctek ako zatreba da se dopuni imas broj pa zovi ako se ne snadjes  [cheers]

dzimika

relativno skoro mi se isprazni aku, ostavio upaljena svetla dok sam nesto radio na krovu lokala, ali zato kablovi uvek u gepeku :D licno ih pravio, presek da mozes avion da pokrenes :D

perlx


Darko

klinac koji zbog igrica 12-i put lomi tastaturu ove godine...sledeci put ja lomim njega - e pa kraj je. jebacu mu mamu


VR 46

Twist of wrist!

zVuk

Citat: Darko poslato 19 Novembar, 2014, 18:23
klinac koji zbog igrica 12-i put lomi tastaturu ove godine...sledeci put ja lomim njega - e pa kraj je. jebacu mu mamu

a ti mu sad kupi neku ovakvu

http://www.winwin.rs/tastatura-omega-flexi-usb-50212-gumena-crna-1170440.html
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane


BOKYBOY

...uuuu,pa ne znate vi Urketa...sjebao bi on obe...a realno ti najeftinije da mu j... mamu... ;D

pittatore


Kostić

ne dirajte ukija, uki je car, vi¹e voli suzuki nego kavasaki :)

19 januar, prva reg. na bg - suzuki gsxr 750 2000 - 170 e, pa 19 novembar, prva reg. na bg - suzuki gsxr 600 1997 - 200 e. majku ih jebem pohlepnu.

mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 19 Novembar, 2014, 18:23
klinac koji zbog igrica 12-i put lomi tastaturu ove godine...sledeci put ja lomim njega - e pa kraj je. jebacu mu mamu
Mora da je klinac izmeðu 7+1 i 14 godina. Jer onima ispod 7+1 se ka¾e "Jebem ti mamu!", a onima preko 14 "Jeb'o sam ti mamu!" ;D

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Novembar, 2014, 23:18
Citat: Darko poslato 19 Novembar, 2014, 18:23
klinac koji zbog igrica 12-i put lomi tastaturu ove godine...sledeci put ja lomim njega - e pa kraj je. jebacu mu mamu
Mora da je klinac izmeðu 7+1 i 14 godina. Jer onima ispod 7+1 se ka¾e "Jebem ti mamu!", a onima preko 14 "Jeb'o sam ti mamu!" ;D

[rofl] [rofl] [rofl]
[thumb_up]


Ti, kanda, ne vole¹ milfaèe?   :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Ko ka¾e?!

Poenta je da se to govori svojim, a ne tuðim klincima. ;D