Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kalesin

Ma biras sam ram na koji ce ti staviti stakla, ja birala sa sve kacigom da mogu lako da ih uguram, gledala da budu sto jednostavnije, antirefleksna stakla u OpticProfessional su oko 2000kom, neko specijalno bla bla cudo, nije lakolomivo niti lakogrebivo.
Ali preporucim ti da odes na pregled mislim da je besplatan ako uzimas od njih naocari...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

pittatore

Moracu definitivno, gadjam nocu traku kad mi naidje auto u susret.

nesic1

pogotovu kad neki raspali krs ima ugradjen xenon, nit ima socivo niti sta pa bije svetlo u sve sesnaest, tad ti ne pomaze nista

TEEfqd

peglam igricu na kompu pre par sati cujem csssssssssssssssssssssssssss napolju, izadjem na prozor batica neki busi gume komsiji..
izbacilo me iz takta to sto sam ga omasio pikslom. cetvrti sprat jbg

monsterbnt

Pobicu i dzukele iz bloka i klosare koji ih tu dovlace i huskaju.... Napali su juce mene i Maxa.... Ja sam naravno docekao dzukca na volej dostojan ronalda, ali drugi je uspeo da ugrize Maxima za glavu.... Juce ceo dan posao-veterinar-posao-veteerinar... Povredjena mu je njuska i oko.... Srecom nista trajno.... Al samo cekam da ih vidim.... Bice krvi... Inace stalno napadaju vlasnicke pse jer ih lokalna alkos ekipa tu hrani i lozi... Inace se skupljaju u decijem parkicu koji je neupotrebljiv jer je pun psecih, pticijih i ljudskih govana.....
Smrt SVIMA!!!!

Gargi

Rusi.....eto sikiraju me Rusi......veæ dva dana mi preleæu iznad avlije sa onim antonovima i to ceo dan...svakih 10-15 min.Nisko lete, vide se slova i zvezda.Èetri ogromna motora. Tresu se prozori. Uznemiravaju mi koko¹ke(ne nose jaja od stresa), petao kukurièe ceo dan. Ker mi trèi po dvori¹tu kao sumanut i laje kao blesav. Èak i veverica u kuæi poèela da gricka sve ¾ivo i da skaèe kao luda, ¹to stra¹no nervira maèora Rokija(poje¹æe je na kraju). Da pobegnem od buke, od kuæe, odem danas na njivu da se smirim i malo da pecam na bari...nema ribe ni za lek, ni jedna, nula, kao da su nestale iz celog kanala. I sedim tako na obali bare, zapalio cigaru , ajd da upalim tranzistor neka svira malo, kad ono vesti , udarna vest u posetu Srbiji dolazi vladika sve Ruski, glavni, Boss sa sve prateæom svitom popova i politièara(biznismena).............. mislim se...pa Rusi...Rusi su krivi za sve, ¹ta su se navadili na nas, ¹ta im je?????? Pusti te nas bre da u®ivamo u miru u sopstvenoj bedi, nemojte i to da nam uzmete.............evo ga opet preleæe Antonov.....majk.. [ljutko]
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

monsterbnt

Nije antonov nego iljusin :P
I budi srecan dok ti iz istog ne bace tenkove na kokosinjac :P
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Citat: monsterbnt poslato 15 Novembar, 2014, 09:21
Pobicu i dzukele iz bloka i klosare koji ih tu dovlace i huskaju.... Napali su juce mene i Maxa....
Kod mene u naselju ima ih gomila, ja sam to resio sa ovom spravom. Beze kao poludeli




monsterbnt

Oba su dobila volejcinu dostojnu ronalda.... Nije problem u psima nego u lokalnim klosarima koji ih huskaju.... A i za njih postoji resenje....
Smrt SVIMA!!!!

K0le


TEEfqd

Citat: redshadow poslato 15 Novembar, 2014, 08:04
peglam igricu na kompu pre par sati cujem csssssssssssssssssssssssssss napolju, izadjem na prozor batica neki busi gume komsiji..
izbacilo me iz takta to sto sam ga omasio pikslom. cetvrti sprat jbg
iiiiiii ispostavilo se da je taj batica drugi komsija hahaahahahaahah

Bori¹a


UFF

Citat: redshadow poslato 15 Novembar, 2014, 13:14
Citat: redshadow poslato 15 Novembar, 2014, 08:04
peglam igricu na kompu pre par sati cujem csssssssssssssssssssssssssss napolju, izadjem na prozor batica neki busi gume komsiji..
izbacilo me iz takta to sto sam ga omasio pikslom. cetvrti sprat jbg
iiiiiii ispostavilo se da je taj batica drugi komsija hahaahahahaahah

ali si pogodio komsiji sofersajbnu :D

MIGE

gigatron...narucio sam telefon u sredu,donosili ga iz magacina tri dana..ko da ide iz avganistana...ok,nema veze...odem danas da ga podignem,tamo standardno guzva...sacekam nekih 40 min da dodjem na red,kupim tel i krenem kuci kad fali mem.kartica od 8gb...ok,nema ni toveze,mora racun da se stornira da bi se umanji iznos za karticu i to potraje jos 10 min....aj,nema ni to veze..sok sledi kod kuce....tel.nece da udje u mrezu,ima par mrtvih piksela,otvran je i nije jedan sraf lepo zasrafljen...ima sitne tragove koriscenja i nema zastitne folije...ispizdeo sam do jaja...

DaChaS

vrati im telefon trazi novac nazad i idi u drugu radnju ...meni se oni nikad nisu dopadali...

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

MIGE

Citat: DaChaS poslato 16 Novembar, 2014, 02:29
vrati im telefon trazi novac nazad i idi u drugu radnju ...meni se oni nikad nisu dopadali...
bio danas...toliko sam nervozan sada ,da ne mogu da pisem o tome...pisacu kasnije

Che

Citat: MIGE poslato 17 Novembar, 2014, 13:33
Citat: DaChaS poslato 16 Novembar, 2014, 02:29
vrati im telefon trazi novac nazad i idi u drugu radnju ...meni se oni nikad nisu dopadali...
bio danas...toliko sam nervozan sada ,da ne mogu da pisem o tome...pisacu kasnije

Ja sam se sa gigatronom natezao metar i po dana za reklamaciju misa.

VR 46

pobeze mis u rupu a?
Citat: Che poslato 17 Novembar, 2014, 13:53
Citat: MIGE poslato 17 Novembar, 2014, 13:33
Citat: DaChaS poslato 16 Novembar, 2014, 02:29
vrati im telefon trazi novac nazad i idi u drugu radnju ...meni se oni nikad nisu dopadali...
bio danas...toliko sam nervozan sada ,da ne mogu da pisem o tome...pisacu kasnije

Ja sam se sa gigatronom natezao metar i po dana za reklamaciju misa.
pobeze mis u rupu a? [zvizdi] ;D
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Che poslato 17 Novembar, 2014, 13:53
Citat: MIGE poslato 17 Novembar, 2014, 13:33
Citat: DaChaS poslato 16 Novembar, 2014, 02:29
vrati im telefon trazi novac nazad i idi u drugu radnju ...meni se oni nikad nisu dopadali...
bio danas...toliko sam nervozan sada ,da ne mogu da pisem o tome...pisacu kasnije

Ja sam se sa gigatronom natezao metar i po dana za reklamaciju misa.
ja nisam....vratio sam im onaj koji su mi prodali i uzeo bezicni sa njihovog stola.....vratio bhi im da su mi popravili ili zvali da mi zamene mis.....evo dete se vec drugu godinu igra na bezicnom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11