Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Video gore neko napasivanje muda, pa mi glupo da budem mimo sveta :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick


Ostoja

Neæe¹ da pita¹, a? Ccccccccc... Bilo je jaèe od mene, mor'o sam....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Joker

Pa stvarno, mogao si i mene da pitas.. Ja bih ti rekao da oboris sietem, ubacis Win XP sp3, pa kada i to ne bi radilo rekao bih ti da ti je crkao ruter...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

penzos

#12624
U Ni¹u 2*C i pada ki¹a sa snegom! odo nazad u krevet  [zzz]
evo i fotka iz okoline Ni¹a. Fuj!

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Oktobar, 2014, 17:50
JEBENI ADSL MODEM BY TELEKOM


dakle nesto sam montirao da zena moze da se kaci po netu za njene guposti i odjednom mi se pojavi simpton da preko kabla nemam internet....navodno svi drajveri ok ali nece.....racuna da se posvadjala stara oprea sa win7 pa iskukam posyiju XP sp3.....sinoc formatizujem disk, dignem sistem (ne nemam veze sa IT bransom) i instaliram neke gluposti....kad i dalje isto....rekoh mozda je nesto u ruteru....ja da se ulogujem u ruter kad kurac...niks ruter....preko kabla niks ruter.....mamu i jebem prevarantsku.
Otkacim detetu kabl (cvileo ko damjanov zeleko) i zabodem ovaj, kad ono radi....dakle stvarno do rutera....krenem ja da kopam po menijima...nema bre uklj iskl za portove......
Svemocni google mi pomoze.....covek na neko forumu otkri tajnu da su veliki umovi telekoma odredili port1 i port4 za internet a port2 i port3 za iptv.....zabodem u port4 i sve radi.....dzaba sam se drkao....

a ¹to me nisi pitao?

wlan radi?

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 22 Oktobar, 2014, 20:59
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Oktobar, 2014, 19:22
...kakve veze ima koji je mesec polaganje?
Ja sam polagao 16.7, i te godine je padala takva ki¹a da je poligon na Klisi izgledao kao bazen! Duvao vetar, 'ladno ko da je mart. Padala je 2 dana bez prestanka, ceo parking na Najlonu potopljen sa 30cm vode!
Seæam se, svi kandidati sede u kafiæu preko puta Najlona, i kako koji zavr¹i ide u kafanu po sledeæeg (motorom!) :D
Vozio sam "poligon" tako ¹to mi je pandur rekao "aj samo proði kroz tu vodu i pièi neki krug"...
Posle polaganja u taxi mooookar ko mi¹ kuæi, seæam se da sam se tres'o, lepe se mokre pantalone za mene, a ja KEZ OD UVA DO UVA  [yahoo]
meni pandur hteo da pise kaznu jer sam produzio kuci motorom, nisam znao da moram da sacekam da se skloni pa da onda vatam maglu   [rofl] [rofl]
Ja i do¹'o i oti¹'o sa polaganja klepetalom, zna¹ kako me boleo kurac da li æe da mi pi¹u kaznu...;D i Polo¾io...;D

Jecko

Birokratija u Srbiji.    Moze komedija da se snimi o procesu vadjenja i raznoraznih overa dokumenata...

Slaninar

Onaj biser od ministra finansija. Nemam lepih reèi - kud sam i uzimao novine...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 24 Oktobar, 2014, 13:07
Onaj biser od ministra finansija. Nemam lepih reèi - kud sam i uzimao novine...
Naslov sve govori
"Vuèiæ: Kad smo kresali tro¹kove, prvo smo polazili od sebe
Bojana Anðeliæ, Tanjug | 24. 10. 2014. - 07:29h  11:57h | Komentara: 99 ."

Ivicat

Ovde verovatno misli na onih 5.5 miliona eura koliko ce stranke vise dobiti...

Bori¹a

ja ne mogu da verujem kako su ljudi zavidni, ladno je neko ispricao mojima kako dam ja vozio na zadnjem tocku, palio gumu, vozio 200kmh... dokle ovaj svet ide... nisam presao 10km na motoru da bih znao da vozim na zadnjem a nemam ni muda da vozim tako brzo... jebem li im mater malo

Andreja

Æuti, dobro je ¹to nisi uzeo krosaljku ili sadomazo, onda ne bi mogao da se izvuèe¹ :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

ali planiram [djavo] [djavo]

Andreja

HOÆE© DA TOÈKIRA© I VOZI© DVESTA?!  [flashing]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

jahahahhahah ne ne nego da kupim neku krosaljku :D al to kroz koju godinu, za sad nista

Hattrick

Ne lazi, znam da jedva cekas da tockiras i da vozis 200.  ;D ;D ;D

Bori¹a

ne ne nemam muda za to, nekad cu kupiti krosaljku da teram po dzombe i za zezanje... sa ovim samo uzivanje [flashing]

goranvojska

zato sto je voznjama kraj.parkirao motor skinuo aku pokrio i do sledece sezone nema vise.jbg vozio koliko sam mogao a i dovoljno je.

BOKYBOY

Citat: goranvojska poslato 01 Novembar, 2014, 22:17
zato sto je voznjama kraj.parkirao motor skinuo aku pokrio i do sledece sezone nema vise.jbg vozio koliko sam mogao a i dovoljno je.

...zeznuo si se bato...sledeca  nedelja lepo vreme.... [yahoo]