Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 21 Oktobar, 2014, 13:03
17.02.1993 ;D   [panic]   [ludak]
Dal' me zajebava¹, pa dva dana ranije je pao metar snega, kako si stigao do poligona uop¹te...??? :o ;D

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2014, 20:02
Citat: BOKYBOY poslato 21 Oktobar, 2014, 13:03
17.02.1993 ;D   [panic]   [ludak]
Dal' me zajebava¹, pa dva dana ranije je pao metar snega, kako si stigao do poligona uop¹te...??? :o ;D



ma buraz dobio u autojedinici u vojsci kao i vecina u to vreme,tuki moj polagao u 2 mesecu... [neslusam]

BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 21 Oktobar, 2014, 20:19
Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2014, 20:02
Citat: BOKYBOY poslato 21 Oktobar, 2014, 13:03
17.02.1993 ;D   [panic]   [ludak]
Dal' me zajebava¹, pa dva dana ranije je pao metar snega, kako si stigao do poligona uop¹te...??? :o ;D



ma buraz dobio u autojedinici u vojsci kao i vecina u to vreme,tuki moj polagao u 2 mesecu... [neslusam]

;D ;D ;D

Kostić

¹to ne bi polagao po snegu, poligoni se èiste. ja sam gurao motor u prvoj na malom gasu da sam sebe iznese kilometar na pola metra snega uz ulicu do vrha brda da bi mogao da odem na pijac 200 m dalje

clutch&brake

Prekrio bencolu ceradom u garazi... ode lepo vreme :(
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2014, 20:37
......¹to ne bi polagao po snegu, poligoni se èiste.....

i sta mislis neki ker se ispisao na jednu olovku od bele linije...preko noci :) :) :)

Kostić

ni¹ta, popi¹aj se i ti na tu liniju i anuliraj kletvu : )

eclipse4


sremac

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2014, 20:37
¹to ne bi polagao po snegu, poligoni se èiste. ja sam gurao motor u prvoj na malom gasu da sam sebe iznese kilometar na pola metra snega uz ulicu do vrha brda da bi mogao da odem na pijac 200 m dalje

Kosta brate, pa ti si vise gurao razna vozila nego vozio :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kostić

o bre eklipso, popi¹a¹ se na tu led liniju i ona otpusti, dok ponovo zaledi ti polo¾i¹. : )

takoje sremac. vi¹e sam gurao no vozio, a u sve to ne raèunam nizbrdice ; )

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 21 Oktobar, 2014, 16:50
Citat: mali_zmaj poslato 20 Oktobar, 2014, 23:32
pederi!! istièe mi oru¾ani list i nova dozvola,tj. oru¾ani list ko¹ta sto evra!! od toga ljekarski 50 evra!! pi¹tolj koji imam ne vrijedi toliko!! pretjera¹e!! èekiæ,slupat æu pi¹tolj i vratit im sa sve starim oru¾anim listom! i odoh za 50 ak evra kupit neki na crno!! aniti narkomanski!! antiprovalni!!

Kad si èuo da je neko provalio u stan dok nekog ima u njemu? Posebno ako je to odrastao mu¹karac, da zanemarimo stanove starih ljudi. U NS se to ne de¹ava, pored sveg sranja i kriminala. Lepo vrati¹ pi¹tolj, ili pokloni¹ lovaèkom dru¹tvu (ili klubu za sportsko gaðanje). Oni æe rado uzeti, mislim da su osloboðeni poreza (barem u Srbiji).

Pi¹tolj na crno ti je robija. I regularan je sranje, a na crno samo problem - ako nisi kriminalac. Jedino ako je tvoje mesto puno opasnije od NS i realno je da oèekuje¹ da neko upadne i napadne te dok si u stanu.
ma nemam pojma,ali znam da je narkomana sve vi¹e,a svi znamo da je to fin svet!!! kod nas se porez plaæa na ¾ivot,pa tako i na oruzije,ne bi vjerovao èak i na vazdu¹nu pu¹ku!!  vidjet æu ¹ta æu,gume zimske mi trebaju za auto tako da devetka ode!! svakako su me izbili,jebem im mater,i oca i oba roditelja i sestru i sestru od tetke!! jebo ih Dodik!! kako me nerviraju!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ja se pojavio na honti mtx 125....i pandur legao na ladan beton....kaze polozio si cim mozes to da teras....novembar bio.....a on mi se smeje....nije to u redu...od tad ne volim miliciju....podsmeva mi se...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2014, 22:22
ma nemam pojma,ali znam da je narkomana sve vi¹e,a svi znamo da je to fin svet!!!

Kao neko ko voli oru¾je i pucanje, mogu ti reæi da je taj strah neopravdan. Samo da se ogradim odmah da prièam o NS & okolini - ne znam kako je kod vas. Ovde je 10 puta... ma 100 puta vi¹e zlo kad se ima oru¾je u kuæi. Na jednog koji se odbrani od napadaèa doðe njih preko 1000 koji se sluèajno povrede, ili deca, sekund nepa¾nje...  To je zlo u kuæi. Ako se dr¾i tako da je pri ruci za nevolju, obièno je i previ¹e lako dostupno kad ne treba (deca, gost i slièno).

Plus ¹to se treba pla¹iti onog ko ne ustukne kad vidi da ima odraslih mu¹karaca u kuæi. Narkoman ako ne pobegne kad vidi da si tu, ili podvikne¹... verovatno bolje da mu da¹ da uzme pare (ostalo kod nas slabo kradu... nakit ako naðu), nego da proverava¹ ko br¾e pote¾e. Skupo je, ima se samo jedan ¾ivot.

Ka¾em, uzmi sve s rezervom, prièam iz ove perspektive. Bejzbolka bolje.


Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2014, 22:22
kod nas se porez plaæa na ¾ivot,pa tako i na oruzije,ne bi vjerovao èak i na vazdu¹nu pu¹ku!!  vidjet æu ¹ta æu,gume zimske mi trebaju za auto tako da devetka ode!! svakako su me izbili,jebem im mater,i oca i oba roditelja i sestru i sestru od tetke!! jebo ih Dodik!! kako me nerviraju!!!


Potpuno kapiram.  
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

ma u pravu si svakako!! al mi krivo! mislim odra¹e ko¾u sa ledja,otiæi æe devetka,bit æe joj pomen svake godine!! to je prva neka  vrednija stvar koju sam kupio za svoje pare,ne raèunajuæi trenerke,patike... imam je veæ 13-14 godina.... a sad je moram poklonit,neæe to da kupi niko.. a ja sam zagovornik da je ovo balkan i da se zarati preko noæi...,pa rekoh da se naðe!!! al ne lezi vra¾e.... :(
jin-jang

Slaninar

Za rat je pi¹tolj igraèka. To je za po kuæi, u gradu. Samo kala¹! Ne daj Bo¾e. 

To je samo stvar. Ako nema neku posvetu... ma ko mu jebe mater! Da se ne mora¹ odricati neèeg zbog toga (letovanje, hrana?), pa da dr¾i¹. Ako ti je gusto, re¹avaj se. Kad bude bolja situacija, kupiæe¹ ne¹to, ako voli¹.  Ako je kod vas municija skupa kao kod nas... bukvalno ti samo skuplja pra¹inu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

ma naravno!!  kome je oru¾ije ¹ta dobro donijelo....? pozz hvala na savjetu! ljubav je ljubav al manjak ¹u¹ke je manjak ¹u¹ke!!
jin-jang

Hattrick

Nije mi jasna samo jedna stavka, kazes istice ti oruzni list ?
Ja na mom ne vidim nigde neki datum isticanja ili koliko vazi ?
Vidim samo datum izdavanja. [neampojma]

mali_zmaj

zato sto je kod vas trajan,e kod nas vise nije.. to ti je naèin da svakih pet godina uzmu pare! nisu va¹i lopovi vje¹ti kao ovi na¹i!!  [policaja]
jin-jang

Hattrick

Au majku im jebem lopovsku.  [doh]
Cuti ne pricaj to mnogo, cuce i ovi nasi, samo nam jos to treba. [veryangry]

K0le

Mamu im.... Kod nas se, za sad, ne plaæa nikakav porez na dr¾anje lovaèkog oru¾ja. Pi¹tolj volem, al' mi ne treba.
Mada je malo tu¾no kad pogleda¹, zakon ide u korist kriminalaca. Njima ne trebaju nabavne, dozvole za dr¾anje, dozvole za no¹enje, jo¹ ako ga na pravdi u zlodelu prosvira¹ - opet si ti naj... A pro¹ao sto peripetija da bi do¹ao do dozvole za dr¾anje, jer dozvolu za no¹enje ne¹' dobit. Kad ti upadne na gajbu ostaje ti samo da ga ponudi¹ kafom...