Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

jednom me zamalo udario bus, stao sam na pe¹aki, bus ide iza mene i stade, pa seo na sirenu, mene boli kurac,neka baba oæe neæe da preðe, krene stane, ja èekam i pokazujem rukom da preðe, ona sva upla¹ena. ja siðem sa motora i doðem do nje i ka¾em, ajde gospoðo, ne bojte se. i prevedem je preko ulice. a ¹ofer u busu æuto.


pe¹aci su majka i njih moramo da po¹tujemo i kad su nenormalni pa prelaze na crveno sa telefonom u ruci. a ne da im jebemo mater.

eclipse4


jocale

Samo polako i pun gas

nesic1

primer da se u ovoj lopovskod drzavi isplati biti sta drugo nego lopov, cak te i zakon stiti,

pre 2-3 meseca ukradu lopovi materijal i alat koji nije bas jeftin, uhvati ih policija cak i uhvati i onog koji je to sve od njih kupovao, u tom trenutku taj imao robu za oko 5-6k evra, na kraju je prosao sa kaznom od 30k rsd koju treba da uplati u dobrotvorne svrhe, ahahahaha, smejanje

pre nedelju dana palmino vecinsko glasacko telo mi napadne kevu, lik prisao od pozadi uhvatio je za rame da se ne okrene, zavukao ruku ispod jakne i pokidao zlatno lance, keva se istraumirala nije znala gde se nalazi, kamere nisu nista uhvatile jer ih postavljaju sve sami "strucnjaci", posto je bila u jakni lance se nije videlo sto znaci da je lik sve to snimio pre i pratio je, sve se desilo u sred bela dana ispred elektrodistribucije, sad jurim po gradu i trazim koja radnja ima kamere na toj trasi gde je prolazila da vidim da li se vidi nesto, iz price policije vidim da im je poznat ali posto je maloletan kaze ne smemo da ga zadrzavamo tako da zavrsi opet na ulici, u principu nema od toga nista oprosti se, lancic je imao oko 30gr

lopovi samo napred, stiti vas zakon
[veryangry]

balcan girl

nesicu da to nije mali ru¹itoviæ? tzv. belo ciganèe? posto je on napredovao od kradje po radnjama na napade na starije zene i penzionere...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Pa ako znate ko je, nadjite ga, popricajte malo.... Objasnite mu da nije lepo to sto radi.  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

to je normalno ovde, meni su skuter maznuli i nasli ga, i naravno nikom nista... sad sam naravno i da registrujem opet i da farbam i 100 kuraca

nesic1

ne znam ko je taj prvi put sad cujem za njega mozda ga znam iz vidjenja, da pogledam kamere prvo po radnjama da vidim da li se vidi nesto, pa polako da vidim dalje sta i kako

Joker

Juce citam glanke po novinama i ne verujem. Nakon citam komentare i zeludac mi se okrece...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

ja ga jesam olupala o asfalt kad je meni krao dok sam radila u lillyu, gledaj samo da te niko ne vidi kad to radis :D mene su videli al panduri su moji pa se nista nije desilo :D inaèe odvedu ga oni u dom al on za tri dana zbrise i opet je na ulici...vidi sa suzom ona ti je inspektor za maloletnièku delikvenciju u jagodini..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Debil mi pokrivio prednji toèak na parkiranom bajsu, zakljuèanom. Veroatno kolima. Drugi put u 2 meseca. Pro¹li put sam parkirao blizu parkinga, pa ajde, jo¹ da skapiram. Ali ovo jebeno nikom nije moglo smetati, na sred trotoara, nigde nikog na 10 metara. Ili neko pijan, ili neko ba¹ besan... ili oboje.

Sreæa ¹to ovaj put nije totalka, mo¾e se ispraviti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Burazer mi udario neku babu od 70 godina kolima u sred noci pre neki dan. Danas preminula u bolnici... Bice belaja :/
Baba imala Kancer, gluva, polu slepa i u crnini u pola 8 nocu po neosvetljenom delu puta na selu gurala zidarska kolica (nosila neko smece). Naglo mu iskocila na haubu da predje preko ulice...

Bori¹a

auh :( :(
slicno, moj komsija vozio autobus gradski i neka baba pokusala da udje na srednja vrata (sto je kod nas zabranjeno jer je ulaz na prednja, vozac naplacuje karte) i on zatvori vrata i baba padne, glavom o ivicnjak i cao
lezao je godinu i kusur...

goranvojska


eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 18 Oktobar, 2014, 21:51
auh :( :(
....neka baba pokusala da udje na srednja vrata (sto je kod nas zabranjeno jer je ulaz na prednja, vozac naplacuje karte) i on zatvori vrata i baba padne, glavom o ivicnjak i cao
lezao je godinu i kusur...

cek be ja ne kapiram:

-zabrajen ulaz na srednja vrata-baba pokusala da udje (pa jel je vozac terao da udje? (isla na sopstvenu odgovornos))
-zabranjen ulaz na srednja vrata (a izlaz?)
-zabranjen ulaz na srednja vrata (ko vodi racuna o tome ko ulazi i izlazi na srednja vrata ima redar ili vozac mora da ustaje i sedi tamo kao saobracajac?)

ne zajebavam se neznam ovo a bas me interesuje.

Bori¹a

pa zadnja vrata kod nas na busevima ne rade, na prednja je ulaz i tu vozacu pokazujes mesecnu/godisnju a na srednja je izlaz...
u sustini je zabranjen ulaz na srednja, ali uleti neko, osim ako kontrola nije u busu pa onda izbaci kao mene jednom sto je napusio pa sam i ja njega [djavo]

Plazma Keks

Citat: eclipse4 poslato 19 Oktobar, 2014, 01:30
Citat: Bori¹a poslato 18 Oktobar, 2014, 21:51
auh :( :(
....neka baba pokusala da udje na srednja vrata (sto je kod nas zabranjeno jer je ulaz na prednja, vozac naplacuje karte) i on zatvori vrata i baba padne, glavom o ivicnjak i cao
lezao je godinu i kusur...

cek be ja ne kapiram:

-zabrajen ulaz na srednja vrata-baba pokusala da udje (pa jel je vozac terao da udje? (isla na sopstvenu odgovornos))
-zabranjen ulaz na srednja vrata (a izlaz?)
-zabranjen ulaz na srednja vrata (ko vodi racuna o tome ko ulazi i izlazi na srednja vrata ima redar ili vozac mora da ustaje i sedi tamo kao saobracajac?)

ne zajebavam se neznam ovo a bas me interesuje.

ubistvo iz nehata

Tatica

Возач аутобуса је одговоран за безбедност путника који улазе или излазе, без обзира на која врата. Не сме да затвара док у зони врата неко стоји или се креће, не сме да крене док се не увери да су сва врата затворена (индикатори + унутрашњи и спољашњи ретровизори). Чак не сме да крене ако је ПОРЕД буса гужва и постоји опасност гажења стопала или падања под точкове. Само АКО је неко насилно, силом, сам отварао врата да би ускочио/искочио, није одговоран за последице. Полицијско-правосудна пракса у Србији у последњих 30 година, наравно утемељена у закону.

eclipse4

cek bre ddok vozac naplacuje karte,ko ce da proverava dal neko ulazi na ta srednja? pa nije vozac kameleon pa jedno oko nazad drugo napred.

a po borisinom pisanju ispada da je covek kriv jer je ta baba usla na srednja vrata.

tatice sada mi je jasno o cemu pricas.....ali vozac nikako nemoze biti kriv ako se neko usunja na pogresna vrata.

Tatica

То што возач мора и да наплаћује карте, судију уопште не занима. Може и да пече пљескавице путницима док аутобус стоји. Али пре него што крене, мора да поступи како сам малопре написао.