Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko


Kostić

novo crevo za gorivo pod pritiskom iz ¹opinvesta. ako je ovo crevo, ja sam pametan. jebe¹ ti taj na¹ maloprivredni kvalitet.

Kostić

http://s22.postimg.org/y2s57xyxt/P24_07_14_09_17_01.jpg

crevo visokog pritiska za gorivo iz ¹opinvesta, staro dva dana. iscurilo mi je pola rezervoara goriva, sreæa pa se motor nije zapalio   [bejzbolka]

Plazma Keks

sledeci put idi u hidraulik2mp i bice sve uredu...

Lazic

Sla¾em se sa bambijem, hidraulik...

UFF

 [glavazid] [glavazid] [glavazid]  za malo izginem danas zbog svoje gluposti i zurbe
menjao gume na cb-u, skinem prednju kad ono plocice ne postoje, kuci po nove zamenim i plocice i gumu, zabortavio stend za zadnju felnu, kuci po stend, skinem, guzva kod vulkanizera, vrucina, mokar od znoja, gladan a zurim, vratim felnu krenem da dotezem a motor se ljulja hoce da padne sa usranog tankog stenda iz kraljeva, rekoh aj kad ga spustim, zavrsim sve i pun gas, novi most preko 200kmh pocne nesto da se cuje sa prednjeg tocka... rekoh plococe se nisu lepo pozicionirale, stignem kod juge i pogledam sve ok, otvorim cantru za ulje i ispustim malo kocionog jer se podigao nivo preko max, krenem nazad opet pun gas, u krivini se cuje jos jace, u sledecoj krivini pocne da mi se trese korman jbt  :o
stanem gledam ma sve dobro sve stegnuto i onda mi sine ideja da proverim zadnju felnu, sva 4 srafa otpustena i samo sto nisu spala, rukom dovrnem svaki po 3 cela kruga jbt i onda navatam nekog taxistu sa alatom

al sam mogao lepo da se sjebem danas...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Uffe, sam si kriv kad pu¹ta¹ svakakve da ti èaèkaju oko motora!  :P

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2014, 20:54
[glavazid] [glavazid] [glavazid]  za malo izginem danas zbog svoje gluposti i zurbe
menjao gume na cb-u, skinem prednju kad ono plocice ne postoje, kuci po nove zamenim i plocice i gumu, zabortavio stend za zadnju felnu, kuci po stend, skinem, guzva kod vulkanizera, vrucina, mokar od znoja, gladan a zurim, vratim felnu krenem da dotezem a motor se ljulja hoce da padne sa usranog tankog stenda iz kraljeva, rekoh aj kad ga spustim, zavrsim sve i pun gas, novi most preko 200kmh pocne nesto da se cuje sa prednjeg tocka... rekoh plococe se nisu lepo pozicionirale, stignem kod juge i pogledam sve ok, otvorim cantru za ulje i ispustim malo kocionog jer se podigao nivo preko max, krenem nazad opet pun gas, u krivini se cuje jos jace, u sledecoj krivini pocne da mi se trese korman jbt  :o
stanem gledam ma sve dobro sve stegnuto i onda mi sine ideja da proverim zadnju felnu, sva 4 srafa otpustena i samo sto nisu spala, rukom dovrnem svaki po 3 cela kruga jbt i onda navatam nekog taxistu sa alatom

al sam mogao lepo da se sjebem danas...
Poèni da se drogira¹ kao normalan svet, neæe¹ praviti takva sranja...;D

Kostić

sreæa pa nije bio prednji. volim i ja preko novog ;D

Jecko

Sex, droga, rock'n'roll....

Ne, hvala.

Taraba

©to? ©ta ima¹ protiv rock'n'roll-a?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Jecko poslato 24 Jul, 2014, 23:40
Sex, droga, rock'n'roll....

Ne, hvala.

U pravu si. Bolje zvuèi: sex, ro¹tilj, rock'n'roll :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: Jecko poslato 24 Jul, 2014, 23:40
Sex, droga, rock'n'roll....

Ne, hvala.
Citat: Taraba poslato 25 Jul, 2014, 00:16
©to? ©ta ima¹ protiv rock'n'roll-a?

...a i protiv sexa..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: zVuk poslato 25 Jul, 2014, 09:03
Citat: Jecko poslato 24 Jul, 2014, 23:40
Sex, droga, rock'n'roll....

Ne, hvala.
Citat: Taraba poslato 25 Jul, 2014, 00:16
©to? ©ta ima¹ protiv rock'n'roll-a?

...a i protiv sexa..??
A protiv droge...??? :o [rofl]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Jecko


mareskin


Celo jutro poku¹avam da napravim selfie u wcu i nikako da mi se vide ploèice  :(
Moraæu da smr¹am i da probam ponovo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Popni se na bojler... to je in sada
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!