Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 18 Jul, 2014, 06:46
Citat: njanja poslato 18 Jul, 2014, 00:51

ja moram da se provozam sa tobom... da vidim sve te vratolomije...

sbend¾om? on je te¾ak, ovo je lak¹e. nije valjda da nikad nisi upao u vazdu¹ni d¾ep prilikom preticanja? to nisu vratolomije, to je zajeb. prilièno opasan zajeb. nije za neiskusne ;D
Njanjin kamion sam pravi vazdu¹ne d¾epove...:o ;D



Citat: kosta66 poslato 17 Jul, 2014, 18:53
drum je mama. neæu da se trujem najlonom, hrastovim li¹æem i ostalim 'derivatima' koje turaju u te domaæe duvane made in valjevo i slièno  8)

Ne ne ne, gre¹i¹ silno sinak...;D Kad se vidimo probaæe¹ moj(k0letov) duvan, baciæe¹ Drum odma'...;D

clutch&brake

Ma jok tebra... ja to polagano i po gradu... valjda cu se nekako snaci na tim brzinama.. bokica ce da mi cuva strah :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Ontopic:

Jedna ¾enska osoba i jedan ¾enski vanzemaljac... Grrrr...

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 18 Jul, 2014, 14:52
Vooooodiiiiiiiiiiii meeeeeeee

...cuti,namazan je Kosta,hoce da nas postedi brukanja po forumu kad nas odere sa tri klipa i 3/4 litre... ;)

Kostić

ispadaju mi delovi iz motora, sa motora, od motora, ne mogu ja sa vama da se trkam, al ako ste ba¹ napeli, ajmo na kraj surduka. od kraja surduka prema novom slankamenu. postaviæemo par ljudi da paze na traktore i vikenda¹e, pa ko od vas dvojce potera br¾e (al da mu ne poispadaju delovi) dobije od mene tuborg.  ;)

UFF

evo ja necu da se trkam ali cu da pokusam da pratim samo da bi video to dizanje na zadnji raspalog 750 pri 240kmh
dam moj motor na poklon odmah kad to vidim, ma mogu i dumerem odma

Bori¹a

ovo me podseca na tdm vs cb hhaahah

UFF

tdm vs cb se nikad nije desilo jer nije imao sanse tj nije smeo
kako kaze on prihvata borbe- samo koje zna da moze da dobije
tj duplo vise cilindra (ali ne to nije dovoljno za sigurnu pobedu, daj bar i duplo vise kubika)

zato mi i jeste ovo sve smesno

Jefta

Па ниси ни ти требао онда да прихватиш да се тркаш са КТМ-ом, могао си га одбити...

Bori¹a

znas kako kazu za sm, double less speed, double more fun! :D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 18 Jul, 2014, 23:50
ne mogu ja sa vama da se trkam... postaviæemo par ljudi da paze na traktore i vikenda¹e, pa ko od vas dvojce potera br¾e (al da mu ne poispadaju delovi) dobije od mene tuborg.  ;)

...Kole,necemo mi da se trkamo ni sa tobom a ni izmedju sebe  [nono] (ne bih ja sa Njanjom nikada ni smeo  :-* )  vec samo da pokusamo da te pratimo i da uzivamo u tim tvojim vratolomijama... ;)

Kostić


Kostić

ja ustvari i ne znam kako izgleda brzina od 240. znam kako je voziti se ¹estom osam banke. trkajte se vi, ja odo na zlatibor da vidim, oæel opet da me stigne neki potop  [plazi_se]

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 18 Jul, 2014, 23:50
ispadaju mi delovi iz motora, sa motora, od motora, ne mogu ja sa vama da se trkam, al ako ste ba¹ napeli, ajmo na kraj surduka. od kraja surduka prema novom slankamenu. postaviæemo par ljudi da paze na traktore i vikenda¹e, pa ko od vas dvojce potera br¾e (al da mu ne poispadaju delovi) dobije od mene tuborg.  ;)

Evo boki i ja upravo pijemo tuborg... ja dosao skuterom a on kolima...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


UFF

Citat: Jefta poslato 19 Jul, 2014, 02:31
Па ниси ни ти требао онда да прихватиш да се тркаш са КТМ-ом, могао си га одбити...

sto da ne? pa sta imam da izgubim, bilo je 4 fun
a video si na uscu onaj dan kako cb ubrzava

Plazma Keks

izgubio si ponos, povredjena ti je sujeta cim toliko pricas o tome sto je bilo pre dve godine ;D

UFF

ma da :) samo sto nikad ja ne zapocinjem tu temu

ali bolje nego da izgubim nevinost i da mi bude povredjena bulja ko tebi ;)