Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

nano


Silvana

Æurka koja je u¹la u polukru¾no a zaboravila mozak u kupatilu u ¹oljici od kafe. Sreæa njena pa sam ovako oseæajna te sam joj oprostila retrovizor. I to mi je zadnji put.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mkt

j..bene predizborne kampanje
preterase ga

UFF

ja nemam pojma o cemu pricate
tv ne gledam, novine ne citam a na bilborde i plakate obracam paznju samo ako je neka golotinja na njima :D

Pop

Ima ih i na netu... Google ads ili sta, retardi iskakali sta god da otvoris....

"Грме танки џефердари..."


Taraba

Vi koji gledate tv i pratite novine primeæujete takve stvari. Ja jok. Do sad nisam video ni jednu reklamu ili je nisam konstatovao [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

jel to pricate za izbor mis mokre majice

mkt

ehhhhhhh da su sisojke ehhhhhhhhhhhh  [yahoo]
ma jebeno mi je sto moram svaki dan da ih pratim i slikam i onda uvece dodjem kuci upalim tv `da odgledam tursku seriju na miru i odmorim malo a kad ono   [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [govance]

Lazic

Citat: mkt poslato 23 April, 2012, 14:00
uvece dodjem kuci upalim tv `da odgledam tursku seriju na miru i odmorim malo a kad ono  

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [facepalm] [ludak]

tetko jedna... Taèno sam znao, mora da i sa trafike pada¹ u slobodno vreme ... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur


Major


Alchemist

to ¹to me veæ danima niko ni¹ta ne obave¹tava niti pita veæ samo podrazumevaju da æu se pojaviti gde god da su smislili da treba... ko da visim na èiviluku  [bejzbolka]
You're just jealous cause voices are talking to me

Kengur

Nije, juce sam obrnuo koji krug sa drugarovim motorom :)

Da nisam, onda bi... :D

UFF

Citat: Pop poslato 23 April, 2012, 11:47
Ima ih i na netu... Google ads ili sta, retardi iskakali sta god da otvoris....

kakav google ads? kakav internet ja samo za ovaj forum znam :D
to je za mene internet, a tu ih nema

mkt

Citat: Lazic poslato 23 April, 2012, 14:09
Citat: mkt poslato 23 April, 2012, 14:00
uvece dodjem kuci upalim tv `da odgledam tursku seriju na miru i odmorim malo a kad ono   

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [facepalm] [ludak]

tetko jedna... Taèno sam znao, mora da i sa trafike pada¹ u slobodno vreme ... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sa trafike padam samo kad se izlozim da oborim sopstveni rekord ............45min ahhaha

mkt

Citat: Kengur poslato 23 April, 2012, 14:13
mkt

Videh te juce na Avalskom...
skoknuo na pivkanu sa nekim drugarima na kratko :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Taraba

Tvrda glava, tvrda glava :D
Znaèi ni Korman nije dovoljan da Miketu dovede u red. :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

2 su sjebali jbg ne isplati se
nece imati sta na erzbergu da voze