Glavni meni

stitnici kolena, zastita od kise, suomi jakna, ixs rukavice

Započeo dzimika, 04 April, 2012, 22:09

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Stitnici nepoznate marke, u dobro stanju, sa zglobom
20e



Uploaded with ImageShack.us

zastita od kise za noge, M velicina (40-41 broj), idealno za suvozacice, potpuno novo nikada ni probano
15e



Uploaded with ImageShack.us

evo i linka u louis-u

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=205099


kozna jakna suomi, par puta obucena bez ostecenja, M velicina (52)
170e





ISX letnje rukavice u dobrom stanju, nisu pocepane, M velicina
3000din






064/132-9634

u slucaju da se ne javim slobodno posaljite sms da vas pozovem

ps: bolje slike jakne sutra uvece

AndreyRR


Jefta

Јел може резервација на штитнике? Која је величина истих?

dzimika

pre mene nosio ih je shesti koji je od mene nizi min 10cm, ja sam 193 i meni su bili dobri
mozes da navratis pa da ih probas, ako ti odgovara nosis ako ne da skidamo rezervaciju :D

Jefta


dzimika

ako hoces mozes veceras posle 9 da dodjes do zeleznika, a moze i od 22 do 23 u radnji koja je isto u zelezniku kod semafora

lord_oblivion

Svaka preporuka za ¹titnike ! Imam jedan par i spasli su mi noge par puta. Luftiranje je odlièno re¹eno, nema znojenja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dzimika

sutra i prekosutra sam na putu beograd-subotica-beograd pa ako je neko zainteresovan iz tog reona da nesto proba i uzme mogu poneti i doneti do njega

dzimika


dzimika

evo boljih slika jakne
jakna ima i zimski ulozak, kao nova je



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Tamanitu

E Dzimika, jel su ovakvi tvoji stitnici bili http://www.kupujemprodajem.com/protektori-za-kolena-i-laktove-novi-1827530-oglas.htm ?
Deluju isto na prvi pogled,  i 20e kostaju... Nego kakvi su, kvalitet plastike itd?
Naravno, sve uslovno receno, ako su bas identicni tvojima.

dzimika

nisu takvi bili, a koji su bolji nemam pojma jer ove nisam imao u rukama, mada deluju slicno samo izgleda da ovi imaju duzi ovog neoprena preko cevanice

Tamanitu

jbg okasnio sam za tvoje, koje sam mogao i probati i pazariti pa sam zato razgledao malo KP. Glupo mi da narucim i budu sranje, tj neodgovarajuci, deluju glomazno.

UFF


Tamanitu

O vidi vidi, zanimljivo. Cek se vrnem iz Zagreba, od utorka se javljam

UFF

Ja sad nosim neke fancy dainese a koje nemaju bas tolki stepen zastite i zglob ali lepo izgledaju i posluzice za grad
Ustvario su pravljene za dainese farmerke koje su na kolenima prosecene i imaju dzep unutra (zanimljivo i diskretno resenje) pa zato protektori imaju vezivanje samo gore dok je dodnji deo fixiran u farmerkama... ali moze to i u cizme :D
A ove madhead su mi visak jer su za motokross koji ne smem da upraznjavam zbog kicme  :'( pa mogu i da ih prodam kao sto sam i gladijator prodao mkt-u  :(

BANE BROTHERHOOD

dzaba mkt u gladijator  [nono] ..... kad mu fali cohonass a to nema da se kupi...jbga 45 min ;D ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

dzimika

i dalje aktuleno, jakna, rukavice i zastita od kise

dzimika


dzimika

jakna moze i na rate a za kes mali popust

rukavice snizeno 2500din

zastita od kise moze za 1500din sto je manje od 15e po trenutnom kursu :D