Glavni meni

XLV 750R

Započeo Gile_ExtremeBoy, 04 Decembar, 2010, 21:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

XLV 750 R, predhodnik Transalpa i Africe Twin. Proizvodio se od 1983-1986 godine. Pokrece ga vazdusno hladjeni V2 agregat sa 61 ks, finalni pogon je kardanski, a menjac petostepeni. Tezina sa svim tecnostima je 220kg. Rezervoar ima sadrzinu od 20 L.

1983-1984 proizvodio se u HRC bojama sa crvenom masinom



1985-1986 proizvodila se takozvana F verzija u konbinaciji boja crno-crveno i crnom masinom

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Panta Zemunac

Ne znam ali toliko sam razoèaran ¹to posle Afrike nisu napravili ne¹to ¹to nastavlja taj pravac. Varadero ne mogu ni zamisliti kao nastavak te prièe.
Imali su poèetak (upravo sa XLV 750) pa sredinu...ali kraj nisu, negde su se pogubili. Zamislite jednu sa kosim farovima dignutu na 1000 ccm sa 100 konja...Ma dao bih pluèno krilo za nju...ovako! :'( :'(

markodjurovic

Ukusi su razliciti, ali po meni strasno lepa masina. Htedoh jednom prilikom i da je kupim ali je otisla pre nego sam i stigao da nazovem
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

JankoR

Ima je jedan poznanik , 27 leta a i dalje fercera ko doxa

MIKA ARHANGEL

I ovu masinu sam posedovao 2 godine.Extra masina,malo je teza ali se srodi sa njom.Bio sam zadovoljan.

gogo42

U mojoj garaz tj. nasoj porodicnoj imali jednu XLV od 1999god vozili je godinama,,kupimo drugu da ima Blizanca (iste aman bas iste) ovu smo prodali. A blizac ja restauriram zime 2010..motor je ziva legenda kad stane pored drugih motora. Trenutno je na Prodaju!
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta