Glavni meni

GSXR 1100 '91 Vasa Iskustva

Započeo maki gsxr 1100, 03 April, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


nano

Juce mi taxista rece da ima srad, pitam 600 il 750 on ko iz topa 1100?! au! reko da nije uljara? da jeste uljara-srad. Posto vidim da ce biti interesantan razgovor, pitam koliko ima hp 140-150? Poce da se smeje... Pa koliko? 200hp tacnije 199hp. A reko poznati su mi ti modeli...  [rofl] [rofl] [rofl] morao sam tu da izadjem, steta sledecu put zovem samo taj taxi...  [slomljenzid]

Sad ga iz offova, nego Maki super sto vozis svoj dream bike  [cheers]

[watching]

maki gsxr 1100

Citat: nano poslato 16 April, 2012, 02:20
Juce mi taxista rece da ima srad, pitam 600 il 750 on ko iz topa 1100?! au! reko da nije uljara? da jeste uljara-srad. Posto vidim da ce biti interesantan razgovor, pitam koliko ima hp 140-150? Poce da se smeje... Pa koliko? 200hp tacnije 199hp. A reko poznati su mi ti modeli...  [rofl] [rofl] [rofl] morao sam tu da izadjem, steta sledecu put zovem samo taj taxi...  [slomljenzid]

Sad ga iz offova, nego Maki super sto vozis svoj dream bike  [cheers]

jeste super i odusevljen sam,ali dusa me boli kad ga vidim i znam sta mu je sve potrebno za osvezenje a ova kriza ubi,ba rmene ubi nacisto,dodjes do neke kinte pa ne znas gde ces pre,a on jadan stoji i moli te novi lageri,te svecice,i te sitnice,pa polako uzmes kako mozes jedno po jedno,ima godine,a nije bas dobijao paznju koliko je trebao,pa sad mene to ceka,ali polako,zdravlje boze,zelim da ga uradim kao ovaj plavo beli tu.prelepo uradjeno.nego ima vremena,hocu da uzivam sa njim.i da mi sluzi samo za druzenja da odem sa gustom.

[watching]

maki gsxr 1100

ljudi da li postoji mogucnost da se rep malo podigne i kako?mislim na mog gsxr-a

maki gsxr 1100

ljudi sad sam bio napolje da malo upalim motor,od prekjuce ga nisam palio.upalio lepo,ler gas kad se zagreje te prevelik,te se gasi kad mu smanjim,ali to me verovatno i sajla gasa jebe,ajde to vise manje,nego sto sad puca opet,grgori kao da ima jabuke u loncu pa samo dudnji nesto.i naravno vatra iz lonca kad pukne. skidao sam karburatore i stelovao plovke po manualu.sad lepo prima gas,ide lepo,pali lepo i kad je hladan i zagrejan,pre se osecao benzin da smrdi kad pridjes uz motor, sad vise ne,ali puca li puca,pa kao nesto malo se smiri,pa opet.sta da mu radim?

bokilic

aj stavi 4 nove svecice,proveri kablove i kapice za svecice..
brmmmm

maki gsxr 1100

palo mi i to na pamet. svecice mi bile u k.. nacisto,pa mi goranvojska doneo njegove polovne.ali primecujem da me zezaju. kad narucim nove i stavim pa da vidim.a kablove imam dobre od honde civic,jel mu ne skodi?pa sto da mu skodi,kabel kabel. i da znas da mozda jeste to,jer oce kao da secne odjednom na minimum,kao da dodje do prekida struje,na delic sekunde.samo da nije nesto krupnije,ali da ima prekid u kablu ili probija on nebi prekinuo rad na sva 4.kontakt prekidac cackam prstom dok radi i ne prekida,lepo skljoca on-off. nista,promenicu kablove i svecice pa cemo videti dalje

bokilic

kablove od honde,,da nisu slucajno grafitni,,.....
brmmmm

maki gsxr 1100

pa trebalo bi da budu.
zasto?

bokilic

ja samo zicane stavljam.........
brmmmm

maki gsxr 1100

pa za sasd da stavim sta imam,ako budu bolji.samo ako ne budu kratki.

a kad budem narucivao mislis da je pametnije zicane naruciti?

bokilic

pa da..neznam zasto ali mislim da jeste,,
brmmmm

maki gsxr 1100


maki gsxr 1100

mogu komotno da se pobratimim sa despicem,ajde da zamenim kablove,uhvatim da onu lulicu navucem jer sam je svuko da odsecem onaj deo sto ide na razvodnu na auto,i da je vratim i navucem,sivonja pokidam kabel,osetim da puko unutra,pa i drugi tako,i dzabe sam se mucio da skidam bombinu sa suze i stare kablove.vratim sve i sad radi kao vfr,opet na 3 cilindra,3 mu majke j..,i ne pipam nista dok ne kupim ljudski kablove i svecice,u ala me nervira.

maki gsxr 1100

gde kupujete te sitnice,semeninge,kablove,kape za svecice,svecice,ulje i dt? a da mogu preko neta da narucim. vidim ima dosta toga u motodelovi com.

maki gsxr 1100

vidim da u motodelovi.com prodaju kabel sa lulom 13evr. [zvizdi]

sta fali da uzmem kablove bilo koje u obicnoj radnji autodelova?

Gašpar


NesaFZR

svecice imas kod nas u mas-comp.kod picantea kod pivare

maki gsxr 1100

Citat: Gaspar poslato 19 April, 2012, 17:45
Procitaj pre nego sto narucis od njih:

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8248.msg233578.html#msg233578


hvala ti gaso,e a primetio sam malo odmah,posaljem im ja mail u vezi svecica,vidim cena 5.20evr.pa ajde da posaljem mail da vidim dal imaju na stanju,kaze on meni,imam,8.20evr,rko kako to,kaze pre 10 dana smo dobili nove cene ali nismo na sajt promenili.odmah mi bilo sumljivo.lopuze

maki gsxr 1100

Citat: NesaFZR poslato 19 April, 2012, 18:27
svecice imas kod nas u mas-comp.kod picantea kod pivare

neso ne zmas mozda posto su? a moram i kablove da uzmem.pitam te  jer ne znam kad cu u grad