Glavni meni

GSXR 1100 '91 Vasa Iskustva

Započeo maki gsxr 1100, 03 April, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maki gsxr 1100

jel se ne ;ljuti simon da skinem ovu semu boja?identicno bi ovako da izgleda.
jel ovde baza bela pa plave nalepnice posle radjene?

maki gsxr 1100

Citat: Simon69 poslato 08 April, 2012, 01:40
I jos koja:

ako imas jos slika okaci sto vise ako te ne mrzi.u toku radova i td..
kakva je ovo bela na felnama,ucinilo mi se da je nesto kao slonova kost.

maki gsxr 1100



maki gsxr 1100


Simon69

Sta vam treba od delova?
Nema ljutnje drugar,cak naprotiv,znaci da ti se dopadaju boje.Uzivo mnogo bolje izgleda,ta sara od K2 daje svezinu starom modelu motora i primetio sam pozitivnu reakciju kod mnogih ljudi.
   Inace je motor mog drugara koji je zaljubljen u taj model i nije stedeo na njemu,bela je sa perlom,ne znam pravi naziv.Agregat sam mu uradio kompletno i sve je ostalo u standardu osim cilindara koji su od Bandita 1200..

[attachment deleted by admin]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

Ne mogu da stavim vise slika u jednu poruku..

[attachment deleted by admin]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!


Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Gašpar


Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

maki gsxr 1100

pomagajte
danas sam skinuo karburatore,posto mi prelivao neki,tj koliko sam primetio kad sam ih skinuo bili su mokri usisi na dva,kad motor stoji 3h osecao se ziv benzin a nigde ne curi.
posto sam citao ovde teme o tome i citao,proucio manual reko ajde danas da ih skinem da ocistim,nisu bili prljavi.skinem soljice,plovci dva soje lepo a ova dva nisu bili u ravni.kad ih lagano pretisnem dok iglica ne zatvori u tom polozaju nisu bili na istom nivou.pa sam onda limcice lagonano nakrivio da budu svi jednaki.iglice su metalne i vrhovi metalni,vrhovi nisu mnogo deformisani,jedva malo da se vidi.uglavnom to sam kao namestio i vratio soljice.onda sam preso na igle,otvorio poklopce gde su membrane i polozaj osiguraca na iglicama su bile na drugoj crtici odozgo,pa sam po savetima i citanju ovde prebacio osigurace na prvu crtu,racunam da bolje zatvara,sve to spakovao kako je i bilo,vratio na motor i ajde da ga upalim,pokazuje znake,zaverglao desetak puta reko ajde da se napune penzinom,povucem sauh i verglam kao da se ugusi pa ga zezam na sauh dok verglam,uhvati malo pa iz trece na sauh upali,ne radi nikako,kao da radi na dva ili tri klipa,i sam se ugasi,pa ponovim postupak,isti djavo,radi malo,do duse tiho i mirno,cim da dam gas on nesto trt trt trt i ugasi se.ajde da skinem svecice da ga malo produvam da se nije nagutao benzina jer je pre toga stajao 3 dana.vratim svecice i upalim opet na drkanje na sauh i opet ista prica sa gasom,i sad se puni akomulator.
sta bi moglo biti?dal da vratim iglice tj osigurace ponovo na drugu crtu? 
koliko sam video na oko leptiri se otvaraju svi podjednako i zatvaraju podjednako.i sta je sad to? da mu je... sto majke.

maki gsxr 1100

da nije da treba malo duze da radi da mu ne fali benzin,tj da se napune karburatori lepo,ma da ne verujem,odvrnuo sam ispust na soljicu i odmah je pocureo benz. ebem li ga

bokilic

brmmmm

maki gsxr 1100

ok,sutra rasturam i vracam.
jel ima jos nesto da mogu da uradim kad ih vec skidam?ja mislim da sam sa plovcima dobro uradio,ali nisam siguran.moram opet da pogledam manual u kom polozaju treba da stoje plovci kad su u polozaju zatvoreno,tj kad benzin podigne plovak,samo mi to bas nije jasno

goranvojska

pa nemogu da ti objasnim ovako.uradi sta mozes pa ce da vidimo.

maki gsxr 1100

hvala bokilicu i goranu na savetima

danas sam vratio iglice kako su bile. a plovke nisam lepo bio nastelovao,sinoc sam opet gledao u manualu i vidim da ne stoje kako treba,danas uzmem lap top i gledam u njega polozaj plovka i tako ih i namestim,vratim sve spakujem i upali iz prve,radi kao sat,lepo vuce ne dimi pali na pola kruga,motor mirno radi,i sto je naj vaznije nema da se oseti benz dok stoji motor .videcu jos pre nego odem na spavanje dal ce da se oseca.jer se osecao stalno u krugu od 15m.

maki gsxr 1100

pali su i novi lageri na prednjem tocku i novo ulje u kocnicama.

goranvojska


maki gsxr 1100