Glavni meni

1. MotoGP Quatar, 08.04.2012.

Započeo Gašpar, 03 April, 2012, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Slazem se.
To sam bas komentarisao sa drugarom.. .i Tech bi bio dovoljan... Ocigledno da mu dukac nije legao...

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 09 April, 2012, 23:57
Slazem se.
To sam bas komentarisao sa drugarom.. .i Tech bi bio dovoljan... Ocigledno da mu dukac nije legao...

Nije to.....   potrosio se.......  zna on da vozi.....  ali nezna da ukroti zver.......


Casey Stoner Drifting at Phillip Island

   Obrati paznju na zadnji tocak.........  malo je brzi od prednjeg........

High Speed cornering with Casey Stoner at 1000 FPS

Casey Stoner Epic dorifto


Kengur

Ma vozio je on posle krugove kao kal i dovi.. Znaci ipak moze... Ali nesto ne stima...

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 10 April, 2012, 00:21
Ma vozio je on posle krugove kao kal i dovi.. Znaci ipak moze... Ali nesto ne stima...


Vole bih da ga vidim napred......  da hebe malo ove......  zna to on....  a i nama bi bilo zanjimljivije......  jer ako se Zubati i Lore nesteluju....  to ce biti posle drugog kruga reseno. samo cemo gledati ko je 2. 3. i na dalje.......

Kengur

Ma samo da se gura u prvih 5, cim tu stigne pocinje zabava... Ovako je smor...

Malo pre odgledah moto2 jer juce nisam stigao, nemam reci... Drkanje od trke... 6 vozaca se kida za prvo mesto...

3006

Citat: revolution poslato 09 April, 2012, 21:48
junak trke Kal Kraclov.....
Junak trke je Horhe Lorenco, po meni. Kraèlou nije pao, inaèe je ovako mogao i pro¹le godine.
Enigma je Spis. Deèko nije jasan totalno, mo¾da najveæi talenat meðu njima. Kao da se smorio... Dogodine, vraæa se u Tek3, a Dovi ide na fabrièku Jamahu... ¹to bi mi bilo vrlo drago...

ЯЭВОЛУТИОН

Tesko ako Kraclou nastavi ovako da vozi.....A |Spies ce biti svoj...odlican bio na treningu....ovde se na stazi upuvao na startu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

#107
Videæemo, Kraèlou æe da pada, Dovi neæe... Doviciozo je dobar drugi vozaè, pouzdan, skuplja poene a ne ugro¾ava prvu zvezdu tima...
Sad se vidi koliko pametno Jamaha selektira vozaèe. Rosija su uzeli od Honde, Kala od Suzukija, Dovija od Honde, Kolina od Honde iz WSBK, jedino je Horhe njihov od poèetka, ali on je bio ultra talenat. A krilati formiraju vozaèe pa ih posle gube. Gube bitke svojim oru¾ijem

nano

Koliko sam skontao Spies je imao problem sa motorom...

RAmireZ

Veæ od sledeæe trke æe Ben da pravi dobre rezultate. Oèekujem da æe ovo biti njegova godina (ne mislim da æe uzeti titulu).

Na 0:24 mu je poludeo motor:

Qatar - Yamaha in Action
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

nano