Glavni meni

Foto kutak sa putovanja-odabrane fotografije

Započeo Charuga, 04 Decembar, 2010, 20:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ovaj Gremlin bas ne ume da pravi dobre fotke  ;D ;D ;D

Panta Zemunac

Malo je jaèa rez. pa mi se ne otvaraju sve!

Ne znam ¹ta se sa nama de¹ava ali kada sam prelistavao neke Citroen forume Poljske, Èe¹ke, Maðarske...sve njihove fotke u kome su pretstavljali svoje makine, sve fotke sa putovanja...pa to su sve do jedne doraðene...zaista prelepe!!
Mi samo nalepimo i ¹ta bude...normalno, ni¹ta...

Vlada GS

Bez ljutnje, ali svi kod Charuge i Gremlina na seminar  :D

Panta Zemunac

Vlado...putopis nisu samo dobre i kvalitetne fotografije, mada, mnogima da da¹ i najbolji foto aparat ne bi umeli da iskoriste deliæ tehnièke moguènosti a o upotrebi talenta pri komponovanju istih da i ne govorim..
Forma je èudo...spoj dobrih fotki i
prièe koja prati dogaðaj! Ume ta naracija da nas povede, prebaci u drugo vreme, drugi prostor...sve u svemu, svima veliki plus, koji se trude sa postavkom svojih putopisa!! [klanjam_se] [klanjam_se]

MILJAN

#44
Ne mogu da naðem fotke.Nisam sreðivao....Samo ovo... Ima na drugim forumima fotki, pa da ne budem dosadan svuda sa istim slid¾ama... [blahblah]
Cave ab homine unius libri

©eki

  Evo par fotki i od mene...



   


    Predivno letavali¹te u Valoni (Albanija), tek da razbijem predrasude (ako ih neko ima...)

   


   Grèka...

   


  ...povratak sa Olimpa, planine Bogova

   

   
    ...jedna fotka, meni zanimljiva, koju sam snimio u Solunu. Naime, radi se o jednoj ulièici u blizini trga "Demokratije", u kojoj su naèièkane prodavnice moto opreme i delova. Skoro cela ulica, sve radnja do radnje, ¹to bi rekli, nema ¹ta nema

 



   



   

mi¹a bmw

Two wheels, one life

gambi

Predla¾em da Charugi zabranimo da kaèi fotografije bez obzira ¹to je osnivaè ove teme  :)
Mislim da su mu fotografije bez premca,neumanjujem znaèaj i izgled fotografija svih ostalih ali pored tako dobrih predela gde su napravljene moram priznati da i od kadrova zastaje dah.
Svaka èast.
Ja æu (da bi se upisao u temu) postaviti neke slike sa ture "Via Dalmacia 2005" ali su slikane mobilnim telefonom pa su malo lo¹ijeg kvaliteta.
Kada sredim sve slike pridru¾iæu se ali najvi¹e sa slikama iz divljine po¹to me na asfaltu najèe¹æe mrzi da stajem  :(

vladmoll


kawa ninja


Slikano juce ...na putu gde je nekada saobracao popularni cira od Bor-a ka Crnom vrhu i snabdevao rtb i grad drvima za proizvodnju bakra , a i za grejanje ...odavde se moze u Brestovacku Banju , Borsko jezero i na Crni vrh takodje...

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja



Negde oko Borskog jezera i Brestovacke Banje...



This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja

 26.06.2011.god.    Slikano na lokalnom putu izmedju sela Zlot i Brestovacke Banje, a u pozadini se vidi planina Rtanj



Edit

vracali smo se iz Kraljeva   :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

sasamajstor


Mik

sasamajstor
Ova zadja fotka, gde je to tacno, izmedju koja dva mesta (grada)?


Charuga


Lujka

Nije bitno ¹ta, veæ kako vozi¹... ;)

daca.ZZR6


daca.ZZR6

#57
I jo¹ malo....