Glavni meni

Foto kutak sa putovanja-odabrane fotografije

Započeo Charuga, 04 Decembar, 2010, 20:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

I jo¹ malèice [veryangry]

[attachment deleted by admin]

TOECUTTER71

...I Samo jo¹ par kom....kraj...da ne davim vi¹e

UFF

ne davis
odlicne fotke!
kaci jos i pisi gde je slikano

TOECUTTER71

Hoæu , èim malo vremena skupim, vratio sam se , i doèekalo me brdo posla u firmi, tako da i uveèe radim, ali potrudiæu se da napi¹em ukratko koju reè, kolko veèeras.

TOECUTTER71

Evo ovako, iz po¹tovanja prema Ljudima sa kojima sam po¹ao na put, i sa kojima sam se zbog elementarnih ne-slaganja u St.Moritzu razi¹ao, ne ¾elim da pi¹em, jer ja kada pi¹em(mo¾ete na BJB proèitati, NS-Bl-Umag-Grobnik-J.magistrala, CG-Kuæa)ili D¾igijev putopis kada je i¹ao sam bez mene(koji je napisan u istom "stilu", Ja ne pi¹em toliko o mestima, koliko pi¹em o liènom do¾ivljaju vremena i trenutka u istim i deljenja tih istih trenutaka s Fellow-Bikerom., pa da se ne bi desilo, da i po ovom pitanju imam dijametralno suprotan stav(jer je Biker, èlan i ovog i BJB foruma) od njih sa kojim sam krenuo,(usput video sam da je on zapoèeo  temu na BJB sa naslovom"Spojiti Lepo i Korisno" dodu¹e ne znam ¹ta je ono korisno?da li misli na odlazak do Louisa..ili ne¹to treæe...)Ali ju je izbrisao èim sam ja postavio svoje fotke(namerno nisam otvarao novu temu, opet iz nekog respekta i da ne bi dola¹lo do ponavljanja),  oni  imaju mnoooogo vi¹e fotografija i video zapisa, iz razloga ¹to je njegova devojka mogla sa saputnièkog sedi¹ta mnogo vi¹e toga da snimi nego ja iz ruke dok vozim ili kada stanem)...Tako da sam odluèio da neæu ni¹ta pisati , a Bijker neka se ne oseti nièim sputan, da objavi svoje fotose, kojih siguran sam imaju pregr¹ts i neka napi¹e putopis.
PS
Kao i uvek svaka situacija ima svoju lo¹u i dobru stranu...u ovoj prièi dobra strana, je bila ¹to sam se po razilasku , osetio slobodnijim(kao i oni siguran sam) a uz put sam mogao da posetim neke prijatelje i poznanike, koje verovatno ne bih, da smo do kreja puta ostali zajedno i ono najglavnije, da zaista ne treba kretati na "zajednièko" putovanje sa nekim koga uop¹te ne poznaje¹) jer ¹anse da ste kompatibilni u dana¹nje vreme su vrlo male, a ona druga situacija, donosi samo neprijatnosti i vama i tim drugim vama ne poznatim ljudima...tako da je to neki moj uop¹ten savet bikerima..."nemojte kretati na ozbiljne drumove(kada ka¾em ozbiljne mislim na kilometra¾u i dane,a ne na raspolo¾enje)sa nekim koga pre toga niste barem malo upoznali" jer su ¹anse da se dobro uklopite proporcionalne va¹em medjusobnom poznavanju.

MILJAN

offroad sa tovarnim konjem.. 4 avg. 2012








(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

vladmoll

Alpi, Rumunioja, Istambul, Korzika...

[attachment deleted by admin]

vladmoll


vladmoll

i evo jos jedan moj doprinos ovoj temi koja je zapravo najbolja.
pozdrav

DaChaS


mkt


lord_oblivion

Nekoliko slièica sa odmora pre nedelju dana. Putopis se sprema, ruta je bila Dunav-Bor-Stara planina-Vlasina-nazad



[attachment deleted by admin]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Jo¹ malo...

[attachment deleted by admin]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Major


goranvojska


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Major


El Jefe

Moto susret Zlatibor 2012-izlet na Taru

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

Banebandit1

Citat: Charuga poslato 05 Decembar, 2010, 03:00
Grimsel Pass (German: Grimselpass) (el. 2165 m.) is a Swiss high mountain pass.


SVAKA CAST!!!
Vidim da ti se svidjaju prevoji. Mogao si da "skoknes" i do Passo di Sempione-Simplon Pass (oko 80-ak km od Grimsel Pass) Toplo preporucujem za sledeci put

Jul 2010'







Banebandit1

Zadivljen  prelepim fotkama hteo sam da doprinesem malko opisu Svajcarskih planinskih prevoja.
Na zalost, tadasnji ljubimac se slabo vidi, ali mislim da ce fotke isprovocirati barem nekoga da ode i nauziva se sto u voznji, sto u prirodnim lepotama
Passo Di Sempione-Simplon Pass 24.08.2005

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]