Glavni meni

Poviseni volan na "R"-u....

Započeo Charuga, 04 Decembar, 2010, 20:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Da upravo sam i o tome razmisljao da mogu kada zatreba da vratim u orig. stanje.....

Panta Zemunac

Ne¹to se foliram da pametujem, pa razmi¹ljam kako bi bilo da se na cevima kormana napravi jo¹ jedno koleno (pregib) kako bi se cev mogla podizati u horizontalu kao kod eFa ili obarati kao kod eRa!! Uz promenu visine, promenio bi se i polo¾aj ruku... samim tim bi se rasteretila ramena na du¾oj vo¾nji! [zvizdi]
Normalno, ovo je samo 'teorija zavere' ali ko mi brani da ma¹tam!! [neampojma]

Havarisan

Citat: sszgo poslato 05 Decembar, 2010, 18:01
ovo se radi tako sto se kupe RISER-i za neki enduro, zatim se u fabrickom trouglu izbuse rupe i zakace se riseri na fabricki trougao

posto je trougao supalj sa donje strane mora se ojacati

zatim se u risere ubaci korman, produze se sajle gasa kocnice i kvacila, i to bi bilo to...


ovo je naravno najjeftinije resenje ali ako se odlucite da vratite fabricki korman, ostace vam rupe u trouglu, koje se mogu resiti nekom karbonskom nalepnicom
ja sam par puta popunjavao varom donju stranu gornjeg trougla i to bude bas jako.

Milos

Kako se produzuju creva kocnice i kvacila (hidraulicno kvacilo), i sajla gasa?

Da li je produzivanje istih potrebno kad kupim onaj LSL Superbike Kit sa guvernalom!?

Charuga

Citat: Milos poslato 06 Decembar, 2010, 12:34
Kako se produzuju creva kocnice i kvacila (hidraulicno kvacilo), i sajla gasa?

Da li je produzivanje istih potrebno kad kupim onaj LSL Superbike Kit sa guvernalom!?

Kupis druga malo duza.....

Gašpar

Citat: Charuga poslato 06 Decembar, 2010, 13:27
Citat: Milos poslato 06 Decembar, 2010, 12:34
Kako se produzuju creva kocnice i kvacila (hidraulicno kvacilo), i sajla gasa?

Da li je produzivanje istih potrebno kad kupim onaj LSL Superbike Kit sa guvernalom!?

Kupis druga malo duza.....

Postoji nacin i da se produze, ali ne bih se ja igrao sa tim.. Ipak je kocnica u pitanju ...