Glavni meni

2 WBK 2012, Imola

Započeo Gašpar, 30 Mart, 2012, 00:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Koji sam ja mentol, tak sada sam video link....a ubio sam se od guglanja , i nista. Hvala, nadam se da ce taj link i sutra raditi, hvala....  [doh]

Radanovic

Nakon dana¹njeg dana
























































Vule

IDEMOOOO superštook BMW 1. mesto ; Kawa 2. mesto ; Ducati 1199 Panigale treći... MEGA udes Pedroze, odvaljena cela prednja viljuška, rep. trka prekinuta, pa nastavljena... trka nikad jača  [yahoo] [yahoo] [yahoo]  ;D idemo 12 sati superbike !!!  ;D [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Gašpar

Taaako je. Stock nikad bolji ;D

Gašpar

A onda je dosao i SBK Race1.

Sykes lepo poveo, lepo vozio ispred Chece, ali... Carlos je samo cekao da Sykes malo popusti, i odeeee. Biaggi je verovatno bio potpuno siguran da ce zavrsiti kao treci, a onde se ni od kuda pojavio Leon Haslam, i eto Biaggia na cetvrtom mestu, a i BMW-a ispred Aprilie, konacno  :D

Melandri se prekocio, izleteo, vratio se kao poslednji i zavrsio kao sedmi. Rea je totalno razocarao.

ljilja-pei

Ga¹o, za¹to mislim da je u pitanju Haslam, a ne Camier? :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gašpar

Zato sto ne razmisljam sta pisem :)

ljilja-pei

bri¹i ovo, da ne pravimo zabunu :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gašpar

Ma kakvi :)

Sofuoglu diskvalifikovan zbog gluposti :(

Gašpar

Pocinje sudijska tortura. Pravila, pravila, pravila, ....
Nekolicina vozaca diskvalifikovana zbog secenja sikane. U SST-u isto. U SBKu iseklo bar njih 5, niko nije kaznjen.

Vule

Citat: Gaspar poslato 01 April, 2012, 15:34
Pocinje sudijska tortura. Pravila, pravila, pravila, ....
Nekolicina vozaca diskvalifikovana zbog secenja sikane. U SST-u isto. U SBKu iseklo bar njih 5, niko nije kaznjen.
ITALIANI!!!!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

nano

Citat: Gaspar poslato 01 April, 2012, 14:47
Sofuoglu diskvalifikovan zbog gluposti :(

Pa, prvi put ga je momaci isekao, jeste propustio al... sledeci krug opet, pa zanemario prolazak kroz pit... moze tako da se ponasa kad mu tata zakupi stazu... Razumem zasto su ga diskvalifikovali, al nije opravdano za druga dva vozaca...

misa-pei

Jebem im fudbal retardirani. 22 morona jure za jednom loptom, a ljudi koji voze i rizikuju glave su manje bitni. Skotovi. Neka levaèka ¹vapska liga je preèa od svetskog ¹ampionata. Dabogda im se svaka lopta izbu¹ila.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar


banditkg

CEKA JE CUDO,,,KAVA IZGLEDA PREVISE TROSI GUME.

misa-pei

HVALA, GA©O!!!!!!!!!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Ne znam zasto, ali misljenja sam da i pored dva cilindra, 200ccm mnogo znaci. Checa jeste dobar, jeste i bolji, ali ne toliko [nono]

Kao sto Bandit kaze, nesto nije u redu sa Kawom.

Haslam me je odusevio, oba puta je drzao Biaggia iza sebe, uspesno.
Malo sam se razocarao u Melandrija, moze on mnoooogo bolje...

ljilja-pei

Ma va¾no je da smo povratili I mesto u generalnom :)

Da ne bude zabune, porodici Pei je matori Èeka mezimac jo¹ od pre GPa :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

srbac

#39
Cini mi se da Kawa ide bolje od Dukatija , sto se vidi na pravcu.
Izgleda da Cheka ima puno bolju psihu od Sajksa. Nekako kao da se Sajks uplasi kad ga ovaj obidje i za pola kruga ga ostavi sekundu, dve.
Sve je u glavi, ipak ima jos jedan Ducati i Kawa ali se nesto nisu pokazal (Guliano i Lascros)i. Voze ljudi, svaka im cast....