Glavni meni

Ako imate dete koje zeli da bude "bajker"...

Započeo Gašpar, 27 Mart, 2012, 12:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

...imam pravu stvar za vas  ;D

Deciji prsluk, kombinacija koze i platna, slican onim koji se nose po skupovima.
Cena je 30 evropskih novcanica.
Ja sam visok nekih 173-4 i ulazim u njega bez problema, ali mi je kratak, a i deb'o sam pa ne mogu da se zakopcam. Kako to izgleda, pogledajte -




AndreyRR


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: AndreyRR poslato 27 Mart, 2012, 12:32
A sto prodajes svoju opremu  [neampojma]

Pa odustao sam od ideje da budem "bajker"  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

baha

prava odluka u pravo vreme [clapp]...preporucujem lov.. [ludak_sa_puskom]ili ribolov [pecanje]
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

Major


Gašpar

Vi bas ne znate da ovaj oglas treba maksimalno da se izoffuje? [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Snake

da li si ti realan?? toliko se gojis da ne mozes ni opremu da zakopcas! :D Treba ti ukinuti motor pa svuda pesaka, da smrsas malo! :D

Phoenix

Citat: Snake poslato 27 Mart, 2012, 23:37
da li si ti realan?? toliko se gojis da ne mozes ni opremu da zakopcas! :D Treba ti ukinuti motor pa svuda pesaka, da smrsas malo! :D

jes pa na chemu posle da se slika??!!  [ludak] [ludak]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

AndreyRR


Gašpar


AndreyRR

pa da poziras na oba,ma na sva tri.Da ti lepo napravis book pa da okaci slike  ;D ;D

Alchemist

Citat: Gaspar poslato 27 Mart, 2012, 23:24
Vi bas ne znate da ovaj oglas treba maksimalno da se izoffuje? [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

pa ono... treba nam nova tema za obavezno gledanje  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

Gašpar

Daj da obradujem neko dete - 1500 dinara, cisto da popijemo nesto za njega  :)

Gašpar

I ovo je aktuelno, ako nekoga zanima potra¾iæu ga. Ne znam di sam ga zaturio  ;D