Glavni meni

'Ce pasujem ili ne...

Započeo MiæaSM, 22 Mart, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MiæaSM

Da li mi verujes da mi je to omiljeni SM .. znaci prvo sto extra ide, drugo sto je prelep i trece nije bas nesto skup.. :))

Taraba

Ja sam se neviðeno primio na DRZ-a èitajuæi supermotojunkie i advrider forume, ali oni tamo kupe DRZ-a za 2500$ i tresnu jo¹ 1500$ da srede ve¹anje, karburator, airbox, auspuh i dobiju oko 40hp sa dobrim ve¹anjem.
Kod nas nema DRZ za te pare pa dok drkne¹ jo¹ 1000e za upgrade cena bude neka suluda... mo¾e da se kupi polovan 690 SM.

Na KTMu fabrièki dobija¹ dobro ve¹anje, dovoljno snage i pristojnu izdr¾ljivost (nije DRZ ali nije ni Husqvarna SMR). Samo redovno ulje i trajaæe.
Najisplativiji fabrièki SM motor kod nas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Ovo sam morao da podelim sa vama  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

AndreyRR


Taraba

i tako je Ga¹a ostao sterilan [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

#25
 [rofl]
gasina dodatna oprema

[attachment deleted by admin]

prpa_zr


Plazma Keks

Citat: Nadalina poslato 22 Mart, 2012, 00:38
Tamanitu, na tu visinu - teeeesko da ima kratke noge! :D
A, opet, i da su kratke, na 1,9o - sigurno su dovoljno duge za skoro svaki motor! :D :D :D
sta pricas bre? da li si videla gradju Felpsa ? :D

Nadalina

Citat: Plazma Keks poslato 22 Mart, 2012, 19:16
Citat: Nadalina poslato 22 Mart, 2012, 00:38
Tamanitu, na tu visinu - teeeesko da ima kratke noge! :D
A, opet, i da su kratke, na 1,9o - sigurno su dovoljno duge za skoro svaki motor! :D :D :D
sta pricas bre? da li si videla gradju Felpsa ? :D

Sa kintom koju on ima, on ce da ode u fabriku po izboru da mu naprave kakav god `oce! ;)
Dzukela u podznaku

Plazma Keks

tesko, broj papaka mu je preko 50, a sa njegovom visinom od 2m rukama skoro da dodiruje kolena dok stoji uspravno! ;D  gorila jbt