Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

necu da trujem narod glupostima, a nemam sta pametno da napisem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

ne kenjaj, nego pi¹i... :D

3006

Tema br1, definitivno.
[thumb_up]

Lazic

ali autor je malo lenj...

ЯЭВОЛУТИОН

Ortak !!!! drug na drumu !!!! nikad mi nije oprostio, pa i dan danas pominje.

Ja i Milos Djordjevic-Tarabic-Novaceskovic (prvo prezime je po porodici, drugo zato sto ima brata Mitra, a trece mu babo dao) AKA JOT (usled trpanja presirokih autofelni na sva vozila)krenemo do Rokija u Grocku...klub BOOTHILL...legendarno mesto okupljanja nekih devedesetih...ono kad nije bilo goriva....
Dakle do tamo dodjosmo lako i bez problema. Malo je Rendy pretio da ce prebiti Fijuka i to, ali kao i uvek veselo uz pasulj i pivo....puno starih prijatelja na jednom mestu....ali sve to nije toliko bilo bitno.
Kako sam ja isao FJom 1100 a Milos njegovim BMW r25, nismo bas bili ekipa za egal voznju....nije da ovaj ne zna da vozi , ali fale konjovi.
Tako polako krenemo uz grocansko brdo,uz dogovor da idemo preko jajinaca i banjice posto treba nesto da odnese....Naravno kako smo se nasli na nizbrdici on po punom gasu....nije da ide onaj BMW ali sto bre....popili smo po pet piva...i pojeli po tri tanjira pasulja (Milos je mali ali voli da jede za dzabe pa pretera....a ja samo volim da jedem)..
Penjemo se petljom prema Jajincima i lagano krstarimo....on ostavlja te gluposti na pocetku Banjice i kako je video nizbrdicu odma pun gas.....ja dodam gas , brzinu vise, obidjem ga i na dnu nizbrdice zalomim levo i pravac kuci....jebi se bre sta divljas sa tim sokocalom.
Ispostavilo se da je on na nizbrdici ostao bez goriva i da je gurao motor do pumpe na Miljakovcu. kad mi je rekao bas mi je bilo zao....a onda pomislih: "Pa picka ti materina da nisi divljao tamo od Zaklopace ka Bolecu, ostalo bi ti u tom tvom sokocalu goriva do kuce, a i koji kurac ne tocis gorivo u rezervoar, nego vozis na isparenja"....svejedno u retkim prilikama kad se okupi ekipa i pocne prozivanje ne propusti da pomene..."picko jedna ostavio si me na sred puta bez goriva".....a ja nemogu da se branim...u jednu ruku to je istina , a sa druge strane sto ne sipa gorivo....zna koliko ima do Grocke.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy



El Jefe

Sto li ga Rende neutepa?
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Rende ko Rende...samo preti....a Fijuk ko Fijuk....nervira.
@Fotografija
Jebote kad je ovo snimljeno...ima dvaes godina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

#289
Citat: revolution poslato 08 Jun, 2012, 22:13
@Fotografija
Jebote kad je ovo snimljeno...ima dvaes godina

9e :)

Tacno 2 decenije i jos jednu godinu, mada nije da se mnogo promenilo od tada u vizuelnom smislu, samo ekipa.

ps evo ti jos jedna iz tog perioda

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/1779_55652211384_6657_n.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

Roki imao vise brade ali manje bora :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che


ЯЭВОЛУТИОН

Jel to pre vremena kad je hvalospeve govorio o englezima a pljuvao harly....mada mislim da je ova fotka iz vremena BMW ili smrt, a pre vremena Yamaha XS je najbolji motor.
A koje ovaj na dzudzukiju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Citat: revolution poslato 09 Jun, 2012, 20:50
Jel to pre vremena kad je hvalospeve govorio o englezima a pljuvao harly....mada mislim da je ova fotka iz vremena BMW ili smrt, a pre vremena Yamaha XS je najbolji motor.

A ne ne, ovo je faza engleskih motora a sve ostalo je (citat) "japansko sranje na dugme" :D

Citat: revolution poslato 09 Jun, 2012, 20:50
A koje ovaj na dzudzukiju

Pokojni Rade Pop iz Grocke

Vlajko

Jel provaljujete kako su svi ¹lang?  ;D

deca cveæa na kojeèemu  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Ne, nego se manje ¾dralo nego danas, a vi¹e tro¹ilo... :D

ranko

Kasika je keva ( Vlajko mislim na kasiku suljpa :) ) ... sad fast food i pekara na svakom cosku...

Revo daj stvarno ne zezaj nego pisi... izmisli nesto brate ne mora sve da bude istina... samo da se cita :)

ЯЭВОЛУТИОН

Nema snage....sve mi popiju problemi....ma ni ne citam a kamoli da pisem....malo kad me ostave na miru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

A jesi razmi¹ljao da okaèi¹ tablu NA ODMORU SAM  :o  ?

Pa da registrujes ono sokoæalo i 10-15 dana da te nema   [chopper]

p.s. i da poneses lapa topa i kucka¹ u èasovima dokolice  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Taraba

Ajde za poèetak na Uvac sa nama, pa kad se vrati¹ osve¾en æe sve lak¹e da ide?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?