Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

Citat: revolution poslato 20 April, 2012, 13:15
-Sta sta mi je bili jutros ornitolozi i pokupili mrtve slepe miseve koji su padali oko satora

vrh :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

Sa drugarom se nadjem 97 me godine u Mrbelji...isao nesto da zavrsim gazdi iz Pariza....Kako me mrzelo da idem avionom, sednem na neku skolomociju od VFRa i otkotrljam se do Marbelje. Put lep dok ne krenu planine....a onda smor....ali sta je tu je kad se prodju onda ide...
Tamo se on spajtao sa nekim Hellsima....kojih za divno cudo i tamo ima....ulazimo u njihov club house, i prvo Zelja objasnjava pet minuta kako sam njegov dugar, kako se znamo sto godina....vidim ja da ide cupavo....
Na kraju nas nekako puste....on tamo ko domaci...pozdravlja se grli ljubi, svima me predstavlja. Sedosmo za neki sto sami da se ispricamo....ja okrenut ka vratima a on ka sanku. Zvacemo pola sata i smejemo se budalastinama....muzika svira u klubu i moramo da se deremo da bi culi jedan drugog.
Odjednom muzika se utisala.....ja se okrenem ka sanku, i ugledam zenu za sankom koja mi mase...Ja ustanem kad ona:
-Gde si ti dosao , jebo te patak....pa zar u ovu rupu...
Jos uvek ne prepoznajem spodobu koja prica na srpskom....pirsing ovde, pirsing onde, kratko osisana plava kosa, u nekom koznom korsetu....Sad vec i ostali u klubu gledaju sta se desava...Ja polako krecem prema sanku, i odjednom ko udar groma me obori saznanje....pa ja nju znam....
Ali zar nije bila fina devojka sa dugom crnom kosom, bez tih karika na obrvama, nosu i usnama....
-Lidija
-Ja sam bre stoko sta blenes
-Sta se tebi desilo...zar nisi ti mladja od mene par godina
-i dalje sam mladja, aj da te upoznam sa ekipom
Vuce me do nekog stola, a za nim dve ribe (mislim da su lezbace) nasarane ko politikin zabavnik i nema gde nisu provukle kariku....na sisama se vidi, ali garant imaju i na ...hmmm
U tim mislima me prekinu pogled trece ribe !!!! a moz biti i da nije.....Cak noris bi se usrao da njega tako pogleda.....opasna riba....ne u smislu dobra, vec bre opasna.
Ispostavi se da je to neki zenski chapter nekog divljeg kluba, i da je ona" in charge"
Kako me nije zanimalo sta se desavalo u njihovim glavama (normalne !! ribe imaju oluju unutra, a zamisli ove) mahnuh Lidiji da moram da zurim i da sam poslovno u Marbelji i da moram da obavim to do 16 casova i da se vidimo uvece.
Naravno , dok sam se vracao nazad u Pariz razni scenariji su mi se vrteli u glavi......ni u jednom nisam preziveo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ranko

Citat: revolution poslato 20 April, 2012, 17:45
Naravno , dok sam se vracao nazad u Pariz razni scenariji su mi se vrteli u glavi......ni u jednom nisam preziveo....

revolucijo ... mega kralju... mega

ЯЭВОЛУТИОН


Dakle tako sam se od sopstvenih misli u povratku naplasio da sam vozio do Pariza bez stajanja....cim sam dosao u stan , istusirao se, legao i zurio u plafon....oko nije ni trpnulo.
Ujutru zovem ortaka i pricam mu moj utisak....covek izvristao od smeha...kaze da su devojke frikovi ali pozitivni, da ne treba da brinem.
-Ne brinem, vise. Nadam se da sam dovoljno daleko....u zivotu se tako nisam usro od straha.
Nedelju dana kasnije gazda pita da li hocu opet u Marbelju, ovog puta kombijem da pokupim nekei motor i delove....zbog dogovora oko toga sam i isao tamo predhodni put.....
Covek me gleda u lice i prati moju promenu boje od crvene u belu....ne moze da veruje.
Ma ni ne mora, ko ga jebe, ja tamo vise ne idem.
Uvece zove Lidija, ortak joj je preneo moje utiske, pa zove da se izvini.
-Dora je O.K. samo cudno izgleda
-I ja cudno izgledam ali ne plasim ljude po kafanama
-Ona hoce da bude drugacija
-Mislim da je omasila temu.....Dita fon Tiz je drugacija, pa ne plasi ljude....sto na tu stranu nije zastranila
-Ti si se stvarno naplasio
-Alo bre, pa nisam kocku slagao....ono je bre ko hellraiser.....necu bre da me razlace kukama
Lidija vristi sa druge strane....od smeha....a meni nije do smeha.
Godinu dana kasnije sam upoznao Doru u "normalnom" izdanju na Mykonosu....smejali smo se do suza....a meni u marbelji nije bilo smesno

samo spenadle nije imala

http://tekstovi-pesama.com/g_img/0/169157/hellraiser-5.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

 [thumb_up] [kralj] [kralj]
Ajde  pi¹i svaki dan po jedan post puno mi je za jedan dan ovoliko smeha ¹kodiæe mi zdravlju. [bolnica]
A i du¾e æemo u¾ivat [talas]

ЯЭВОЛУТИОН

kako da ti kazem.....ja ovo nemam napisano...izbacujem na tastaturu ono cega se setim u tom momentu....a garant se ne secam najboljeg zezanja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Divcibare...jedan od krajeva gde volim da se vozim....
Jedne godine ukradu mi motor....vf 750 sabre....mnogo sam se namucio da ga sklopim...bese to pred bombardovanje...ono NATO, nepravedno i nicim izazvano...
Razglasim po gradu da su mi ga ukrali  (nije bilo 1000 motora u grdu i svi znali ko ste vozi)...uglavnom naletim na njega kako stoji parkiran na vozdovcu ispod vojne ustanove....neko ga ustekovo....Kad su razvaljivali bravu nesto su sjebali pa mi je displej non stop blinkao da je neispravna stopka....a radila je sigurno. Javim da sam nasao motor i iz frustracije resim da se provozam do Divcibara....drugari imaju tamo kucu....da iskuliiram. Sednem sleece jutro na motor i zuuuuuum, za cas Ibarskom do pred Valjevo pa levo i pravo na Divcibare.
Uvek sam uzivao u voznji po tim zavijenim putevima....Pre nego sto sam se smestio, svratim do centra da kupim sta mi treba. Izlazim iz radnje, kad....nema motora....da li je moguce, drugi put za tri dana...Onako izbedacen okrenem kuci da jevim burazeru da jevi da su mi na Divcibarima makli motor, i da ja ne nameravam da se vracam kuci, vec cu se baciti u provaliju....totalni crnjak. Onako sa rancicem se uputih ka kuci.....
Tek sto sam usao i legao u krevet , zvoni telefon....prokleto je daleko, ne mogu da se javljam....prestaje...dobro je.....ponovo zvoni, kraja nema.....Neko se iskobeljam iz kreveta i dohvatim mobilni...Burazer zove...
-Bato nasli ti Rajko i Suzana motor
-Gde
-Na Divcibarima u centru, odmah ga prepoznali.....odgurali ga kod njih u dvoriste!!!!!!
-Jeba.........
Trcim ko ludak do Rajkove kuce i ulazim u dvoriste....u dvoristu Honda stoji parkirana uredno.....
Rajko u cudu gleda....javio je u Beograd pre penaest minuta....kako sam mogao da stignem.
Krece najebavanje keve, urlam kao poludeli ludjak...svakakva imena izlaze iz mojih usta.....opisni pridevi.
Rajko gleda...trepce i dalje u cudu.
Na kraju izbistrimo situaciju.....Jutro kad su mi ukrali motor, Rajko je krenuo na divcibare....usput mu javili da je motor ukraden
Rajko zna taj motor, jer mi je pomagao da ubacim agregat u ram (sto na tom motoru nije nikako lako), ali ne zna da sam ja naredno jutro nasao motor i ne zna da sam sledece jutro krenuo da se lecim na Divcibare.....Ne svestan da sam ja na dvadest metara od motora, on je motor odgurao u svoje dvoriste, da ga lopovi ne odvezu.....
Sa njegove strane to je bilo dobro delo, ali put do pakla je poplocan dobim namerama....to sto sam ja hteo da se roknem, to nista.
Iskupio se Rale zalihama veselih cigara koje smo popusili na vrhu ski staze gledajuci u daljinu....Motor je ostao kod njega u dvoristu...zakljucan i vezan.....za svaki slucaj. Ne znam koliko dana je trajala ta moja meditacija........sve je izgledalo kao vecnost...trajalo je jaaaaako dugo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Sve,sve al ovo je vrhunska fora  [rofl]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano

Sreca pa ne znam kako to izgleda da ti ukradu motor al sam video komsiju kako je izgledao (kad bolje razmislim jos uvek je sjeban zbog toga), nije ga nasao a u stanici su rekli "A motor, pa to je vec u delovima, uradicemo sve sto je u nasoj moci" inace bila nedelja 2 posle podne u sred grada, da nije toliko mislio o "20g mesa" jos bi se vozao...

EDIT: sad kad sa vec napisa, ako neko nesto zna neka pusti pm, motor je FZR1000 crveno beli, rep od diode, prednja maska od onog kineza wanna be cbr

zmiya

©ta sad æuti¹,kad si poèeo da jede¹ govna,jedi do kraja..Ili si ispisao celu autobiografiju?

Lazic

jok bre, samo je lenj... :D

perlx

Nije ni to, dao sam mu motor "da mi pogleda neku sitnicu" i nema ga vec danima ;D

Taraba

Ja ni ne smem da mu oteram moj... [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 11 Maj, 2012, 11:00
Nije ni to, dao sam mu motor "da mi pogleda neku sitnicu" i nema ga vec danima ;D
Jebo te motor i tvoja sitnica....cim je stao krenuo si po majstoru....a ono nije do majstora vec do motora....crko magnet na rotaxu 123 a ko za inat nema ga ni za lek....sto je najstrasnije nije ni crkao nego se izvukao iz lezista i presekao zice paljenja....ko da us se gremlini uselili u njega....
A kad ga nadjem oscam da ce cena biti useravanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

prasak,oprao si svoje  [hello] [rofl]

perlx

Mislim da je vreme da se vratim skutercetu  ;D ;D

AndreyRR

ne nego da ne kupis motor kao sto ti je u potpisu

El Jefe

Poteraj i neku pricu o musterijama.Tu tek ima pacijenata...
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Jes pa da me mrze i pricaju svasta o meni....kad se prepoznaju. Bolje da pricam o pojedinim majstorima...nije korektno pljuvati po konkurenciji ali kakve skarabudze sam video, to ljudski um ne moze da smisli.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Nego da nastavim pricu....
Jedno leto , i na ovom forumi prisutni sa nadimkom "shock", resi da pazari motor....posto je ljubitelj neobicnih i ruznih stvari odluci se da to bude BMW....u nekom selu u okolini Beograda prodaje se jedan R60...kastomizovan.
Selo je otprilike mali pozarevac,popovic ili tako nesto, uglavnom tu uz ibarsku...Zaputimo se Bubom da ga pogledamo....dva para ociju vide vise nego jedan.
Prilazimo selu...ma sta selu zaseoku...ma kurac zaseoku....kuci blizu zaseoka...a pored nas prolazi Lada sa cetri cupavca u njemu koji na nas pokazuju prstom i vriste od smeha....
-Sta se klibere ovi seljaki
-nadrogirane budalo...idemo mi da vidimo taj motor...imas pare
-normalno....ne moramo mnogo da bijemo cenu
Dolazimo pred kucu a ispred stoji parkiran motor...na klupi na tremu cela kuca naslagana ko dzivdzani na zicu od telefona. Baba, deda, stric, strina, mama, tata, sitna deca, snajka, jedna i druga, a isprdnas izlazi ponositi vlasnik.
Mi izlazimo iz kola i prilazimo motoru.
Gazda cuti smeska se ne progovara. Vrtimo se oko motora petnaest minuta.
detaljan opis:
-far kockasti od keca ili pegle okacen na neke plekove
-auspusi pravljeni od cevki od sulundara i okreceni cunkvajzom (cunkvajz je farba za cunkove, poznata i kao tecna bronza)
-volan od trobrzinke, malo produzen da ima mesta za polugice
-sediste, tepetarska nocna mora sa sve dugmicima po njemu
-crvena boja model "duga reparatur crvena"
-felne ofarbane u crno jer ih rdja izela
-viljuska ofarbana u crno
-rese na ruckama
Bez reci se gledamo i pitamo se sta nam je ovo trebalo.
Polako smeh momaka iz Lade dobija smisao.
Shok razbija muk, jednostavnim pitanjem:
-druze, jel moze cena mnogo dole, malo je motor drugaciji nego sto si mi preko telefona rekao.
-pa mozda si ti hteo neku drugu liniju, ja sam ga za sebe sredjivao
Nekako shoka zadrzah da ga zubima ne iskida ko pit bul macu u prolazu.
Sedosmo u kola i bez niz prasnjavi put nazad....kuci .
Mutavi i bez reci se probijamo kroz bespuca u okolini selendre....ka nama ide kec , koji se u jednom momentu skloni sa puta kako bi nas propustio...u njemu sede tri momka....cupavci...bez reci prsnusmo u smeh...nezaustavljiv...jos jedni ludaci koje je kreten slagao da je motor srdjen i doteran za izlozbu.
Taman se histericni smeh u nama smirio, prolazimo pored Vranica. Shok prosapta:
-a mozda si hteo neku drugu liniju
i krece histerican smeh ponovo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11