Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ali pazi ti tu ideju  ;D ;D ;D ;D

UFF


Hohštapler

...¹ta vi mislite, kako je revolution dobio taj nadimak?

rev·o·lu·tion:
a. Orbital motion about a point, especially as distinguished from axial rotation: the planetary revolution about the sun.
b. A turning or rotational motion about an axis.
c. A single complete cycle of such orbital or axial motion.

[rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#203
ili je samo lood k'o struja i nakrivo nasaðen... :D

Taraba

Vidi ga Laziæ... ®IV JE :o :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre ....non stop se bunim....kad su svi nosili zvezde, a nosio krst, .....sad svi nose plusice, a ja nista.....odbijam da se uklopim, i hocu nasilne promene....ove mirne nikada nisu donele dobro....uvek sjasi kurta da uzjasi murta.....dok vladaru i sviti ne ode glava , stvai i principi se tesko menjaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Popsy

vaistinu... a sad ajde opet neke pikanterije iz pro¹losti :)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

Proslost, buducnost, sadasnjost....vreme je relativno.

Polovinom Augusta te godine smo bili na skupu u V Plani.....nesto smo se zarakijali pa smo ogladneli.....tada u Plani nije bio nijedan dragstor a mi crkosmo....na kraju nadjemo neku radnju  pored centra....stracara-prodavnica....kao iz Alan Forda.....unutra memljivi zidovi, frizider trese kao da ima v tvin agregat....sve prilicno prazno, ali se dokopasmo par flasa prilicno mlakog piva , bajat lebac i dva pakovanja kobasica u najlonu....
Vratismo se nazad do satora, skupismo drva i zapalismo vatru....natakosmo one kobaje na stapove i polako pored vatre da cvrce.....Hleb smo isekli i stavili pored da se podgreje...
Obnevideli od gladi prozdrasmo one kobaje i hleb i zalismo ih pivom.....
Pola sata kasnije dolazi Zika i pita, dali ima nesto za jelo....posto vatra nije utihnula pokazasmo mu kobaje....
-Pa jeste li vi normalni, vidi kako se zalelenele, istekao rok pre dva meseca
Cudno se pogledasmo i prsnusmo u smeh....ma daj boli te kurac!!!!jedi.
Posto smo se najeli odspavasmo malo i vec je bilo vreme za povratak.
Nas dvojica na dva motora picimo lokacem ka Mladenovcu......Tamo kao i uvek zona sumraka....uvek me tu u okolini strtuje murija.....naravno kao i uvek murija...
-Dobar dan dokumenta
-Izolite...promumla Steva....ali pozurite ukenjacu se
-ostani tu pored vozila
-ali stvarno me boli stomak
Mene jos nista ne pitaju....ali meni se ni ne kenja....tako da je ok
-kolega sta da radimo
-brzo cemo nek saceka
Steva  tu izmedju kola i motora smace pantalone i uz podugacak ...pffffffpfpfffff...istrese na asvalt pola kile retkih govana
Pandur koji je bio blizi se okrenu i pobeze iza kola sa rukom preko nosa i usta. Izuzetanm smrad me zapahnu te umalo i ja ne pade u nesvest. Vrapci se zacutali....ma kao kad jahac smrti naidje, sve vene i susi se.....silazim sa motora i bezim desetak metara dalje.
Pandur koji je uekao seda u kola, izbacuju saobracajnu i vozacku i odlaze, ka Mladenovcu.
Ja vristim od smeha, a Steva gleda kako se dokumenta ko listovi na jesen vrta po asfaltu.
Nastavljamo put, i na izlasku iz mladenovca, opet patrola....mase, mase....vidi da smo mi i pokazuje da prodjemo.....ista patrola.....ukenjao ih je za medalju.
Na avali i meni prigusti te sam istresao load u obliznju sikaru pored puta....Paljba kuci i nikad vise ne jedi kobaje iz najlona.....nikad vise...
Steva, stoji pored motora.....pogled u daljini i polako i tiho izgovara recenicu....
"E, prokenjalo mi se od onih pandura, svaki put nas startuju na istom mestu"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazza

Citat: revolution poslato 19 April, 2012, 23:08
Vrapci se zacutali....ma kao kad jahac smrti naidje, sve vene i susi se.....silazim sa motora i bezim desetak metara dalje.

Pocni prijatelju da pises knjigu, kupicu 5 komada odmah !
I may be dumb, but I'm not stupid.

©umi Zmajèek



Умей жит

UFF

Izuzetanm smrad me zapahnu te umalo i ja ne pade u nesvest. Vrapci se zacutali....


[rofl] [rofl] [rofl]

Major

Da da najbolji deo "vrapci su zacutali" [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Krecemo na more.....dogoveren je kamp i sator, samo mi treba da se pojavimo....i ribe su obezbedili....to se zove organizacija....
Deset dana pada kisa i ne zeli da stane....a ja po kisi ne krecem ni do radnje.....drugi dan cekamo da stane....
Bajkeri tovare motore u kombi, pa kombijem do z stanice, pa u postanski vagon i lagano ka crnoj gori....Kako sam usao u kupe zahrkao sam...probudio sam se tek u Baru.....izguravamo motore iz vagona, niz fosnu na 40 stepeni....kao da smos dosli iz druge dimenzije....sunce przi, ne moze da se zivi.
Dare je krenuo kao pravi bajker...u fulu....cizme, kozne pantalone, kozna jakna.....a ja rekreativno, duks i farmerke....jakna za motor mi ostala u torbi....krecemo od Bara na dalek put......Zanjic......poluostrvo Lustica. Pozar u crnoj gori blokira saobracaj pa putujemo od blokade do blokade, ali nekako se krecemo....na kraju kad prodjosmo Budvu, zalamamo odmah levo da ne bude iznenadjenja...preko nekih sela se dokopasmo kampa kasno uvece.....sa aipom po pivo, dva piva, dzok, dva dzoka....nestaje zabave pa tucemo po lozi.......na kraju se pakujemo na spavanje...Sator veliki , unutra desetak duseka.
Koliko sam premoren bio odmah sam zaspao....u pola noci sam krenuo nesto da se prevrcem i odjednom osetih ...nesto ....kao da se sirce razlilo po satoru....stipa oci. Dedukcim utvrdih da je to smrad Daretovih nogu koje je samo izvukao iz onih cizama..pa da li je moguce, ko da je leseve gazio. Pokusavam da ga probudim, da opere noge, ali on ko mrtav.....da ne dise pomislio i covek da se mrtvac usmrdeo na ovoj temparaturi.
Dizem ruke i izlazim iz satora....sta sam spavao spavao sam....bolje da budem pospan nego da crknem od smrada u satoru. Zapalih poslednji dzok i lagano gledam zvezde koje trepere na nebu....do mene dopire miris zapaljene borove sume sa druge strane Lustice...Iz satora izlazi jos jedan clan nase male druzine....oci ko krofne....oce da pegla ispred satora...zakasljava se...
Izgleda da je koncentracija toksina dostigla visi nivo....
Svice jutro....Melanija izlazi iz satora i prska neki dezodorans unutra...posto nije prsnula nego je ispraznila konzervu nekog dezodoransa u sator, svi izlecu napolje....Dare i dalje spava ko mrtav...na njega takve sitnice ne uticu.
Vreme za dorucak, a nikome se ne jede....svi osecamo mucninu.....osim naravno Dareta.
Ja polako srcem kafu u zelji da odagnam zle misli.
-Dare....ima jedan mali sator.....vise ne spavas u velikom...zajebi....hocu jos neki put da letujem....
-Sta vam je
-Sta sta mi je bili jutros ornitolozi i pokupili mrtve slepe miseve koji su padali oko satora
-ne razumem, ko je bio
-Smrde ti noge ko da si kupus gacao...ne spavas vise u velikom satori i tacka.
I tako Dare zavrsi u drugom , malom,satoru na daleko od naseg, sa nogama okrenutim kao pucini. Da ga blagi povetarac miluje po nogama dok spava....Molio je da ga pustimo nazad, obecavao da ce prati noge dva puta sapunom....jok, nema sanse....a suncao je noge samo zbog nas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

bolje da budem pospan nego da crknem od smrada u satoru


[rofl]

Lazic

od smrada jo¹ niko umro nije... :D

Alchemist

otkud zna¹???... da mrtvi govore svaèega bi se naslu¹ao verovatno  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Laziæ napu¹en èesto razgovara sa svojim mu¹terijama... [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

kao ¹to rekoh, niko se nije ¾alio da je umro od smrada, ali svaki treæi misli da je umro od promaje...  

Panta Zemunac

Brdo bajkera, brdo foruma na ovom, na¹em, malom prostoru..
Svi do jednog, jedno drugom slice...humanizma na pretek (strenðeri bi pomislili da smo stvaro ''nebeski...''').
Putopisa na pretek...
Omladina nam se pro¹eta do Kalemegdana i eto dogodov¹tina kao da su stigli s'puta oko sveta, pa preko Madagaskara.
Dodu¹e, vreme je neko drugo, a i ljudi su drugaèiji.

Ka¾em,
mnogo foruma, mnogo putopisa,
ali nijedan kao ovaj nije napisan, i ako svaki forum ima po nekog, svog, Revolucionara...

ALI JEDAN JE PRAVI!!